Skocz do zawartości

Cotygodniowe aktualizacje dla RMN2


rysib

Rekomendowane odpowiedzi

30 minut temu, MONO napisał:

Cześć!
Mam dwa pytania:
1. czy jest sens aktualizować MIUI7 6.1.7 na 6.3.3? Telefon działa bezproblemowo.

2. Czy będzie android 6 dla naszych telefonów?

2. DZIECI pewnie ci odpowiedzą: po co ci po roku Android 6 skoro masz Android 5 :P haha to jak z TOSTEREM: po co ci po roku nowy TOSTER skoro stary działa :P

A odpowiedz DZIECI BRZMI: KUP SOKOWIRÓWKĘ ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie będę tutaj jakimiś wykresikami podzielal bo nie i już. Powiem tylko że wykonałem kilka rozmów, trochę na WiFi i nie wiem co by trzeba było robić żeby w ciągu dnia rozładować go do zera... Poprostu wszystko działa płynnie i jak należy. Mamy świetny system od polskich piekarzy więc powinismy być zadowoleni

Wysłane z mojego SM-T810 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, djdanto napisał:

Ja nie będę tutaj jakimiś wykresikami podzielal bo nie i już. Powiem tylko że wykonałem kilka rozmów, trochę na WiFi i nie wiem co by trzeba było robić żeby w ciągu dnia rozładować go do zera... Poprostu wszystko działa płynnie i jak należy. Mamy świetny system od polskich piekarzy więc powinismy być zadowoleni

Wysłane z mojego SM-T810 przy użyciu Tapatalka

...a na przykład to trzeba zrobić:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.nextgames.android.twd

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, djdanto napisał:

Marvinka no wyciągnąłem się skurczybyku. Gram już od godziny przez ciebie heheh

Wysłane z mojego SM-T810 przy użyciu Tapatalka

Dziewczynku, nie skurczybyku. :P

Życzenia się należą!

A gierka fajni, tylko baterię potrafi osuszyć jak polski turysta butelkę darmowego alkoholu nad basenem w Egiptu. :-D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, djdanto napisał:

Ja nie będę tutaj jakimiś wykresikami podzielal bo nie i już. Powiem tylko że wykonałem kilka rozmów, trochę na WiFi i nie wiem co by trzeba było robić żeby w ciągu dnia rozładować go do zera... Poprostu wszystko działa płynnie i jak należy. Mamy świetny system od polskich piekarzy więc powinismy być zadowoleni

Wysłane z mojego SM-T810 przy użyciu Tapatalka

To "troche" to musi byc bardzo troche. Dla mnie mniej niz 3h sot to porazka, a dokladnie tak tutaj jest. Dodatkowo na czuwaniu bateria leci szybko, a tak byc nie powinno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To "troche" to musi byc bardzo troche. Dla mnie mniej niz 3h sot to porazka, a dokladnie tak tutaj jest. Dodatkowo na czuwaniu bateria leci szybko, a tak byc nie powinno.

Wgraj 6.2.25 przy dobrym wietrze dojedziesz do 5h sotu. Wgralem drugi raz 6.3.3 z wipem i znowu ciągnal baterie okropnie . na szczęście backup z twrp to chwila

Wysłane z mojego Redmi Note 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponowne zainstalowanie romu może pomóc?

I da się tak zainstalować rom, aby nie robić factory resetu w twrp i żeby pobrane aplikacje zostały?

2 godziny temu, preza napisał:

 

Wgraj 6.2.25 przy dobrym wietrze dojedziesz do 5h sotu. Wgralem drugi raz 6.3.3 z wipem i znowu ciągnal baterie okropnie . na szczęście backup z twrp to chwila

Wysłane z mojego Redmi Note 2

6.2.25 jest dostępna do pobrania tutaj na stronie?

Edytowane przez Karoleq121
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, artur_star napisał:

Nie umiesz szukać?

Pobierz MIUI>Archiwum wersji MIUI v7 i tam masz tą wersję

https://www.androidfilehost.com/?fid=24421527759888732

 

MIUIPolska_hermes_6.2.25_c24c280273-5.0.zip

 to jest dla naszego telefonu tak?

Edytowane przez Karoleq121
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Karoleq121 napisał:

Mam problem bo moja bateria osusza się do niemal zera po 3h włączonego ekranu. (głównie internet i czasami gry) :(   Po aktualizacji trzymała bardzo dobrze do pierwszego ładowania, później porażka, poradźcie coś. :( 

3h przy grach i necie to bardzo dobry wynik. Ludzie zejdzcie na ziemie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

6.3.3 najnowsza

Aktualizująw górę nie trzeba robić wipe

Ale wracając do poprzedniej wersji musisz zrobić full wipe.

Urzyj titanium backup albo kopia zapasową zrób pełną. Full wipe, instalacja systemu potem przywrócić aplikacje z kopii

XRN2 by Tapatalk

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Messenger i tu zużywa baterię bo w tle działa, normalne ze jak telefon się użytkuje to bateria leci, jak Ci dzień wytrzymuje to się ciesz i to powinno wystarczać, a jak chcesz tydzień na ładowaniu to kup sobie telefon z małym wyświetlaczem i klawiatura. To jak by kupić sobie jakieś audi z quattro subaru ale jeździć do 50 km/h i narzekać ze dużo pali.

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, kackop napisał:

Messenger i tu zużywa baterię bo w tle działa, normalne ze jak telefon się użytkuje to bateria leci, jak Ci dzień wytrzymuje to się ciesz i to powinno wystarczać, a jak chcesz tydzień na ładowaniu to kup sobie telefon z małym wyświetlaczem i klawiatura. To jak by kupić sobie jakieś audi z quattro subaru ale jeździć do 50 km/h i narzekać ze dużo pali.

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

tak ale nie zjada   1% na 2min i mi nie powiesz ze to jest normalne... 

Edytowane przez Karoleq121
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...