Skocz do zawartości

Snapdragon 820 oficjalnie zaprezentowany, czas na MI5?


spinnaker7

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Buriza napisał:

BTW dodam, że Mi5 128GB nie będzie sprzedawany w pierwszym terminie więc osoby, które złozyły preordery na tę wersję poczekają dłużej względem wersji 32/64.

Liczę na dobrą cenę w stosunku do IBG ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.02.2016o17:26, Buriza napisał:

A co chcesz konkretnie wiedzieć? Z minusów to na pewno grube ramki. Wygląd na żywo bardzo podobny do Nubia Z9 mini a la sandwitch :) W swoim przedziale cenowym ciekawa propozycja.

BTW dodam, że Mi5 128GB nie będzie sprzedawany w pierwszym terminie więc osoby, które złozyły preordery na tę wersję poczekają dłużej względem wersji 32/64.

Wszystko chcę wiedzieć :)

Najbardziej interesowała by mnie cena, bo jeżeli na prawdę zbliżona do podstawowego Mi5 to chyba trza bedzie przeboleć ten przycisk...

 

@Edit

W sumie to aż tak paskudnie ten przycisk nie wygląda, dałoby się przeboleć :P

Edytowane przez MasaMasen
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53a4b35bb717f180c9ef4a454a8ee8ec.jpg

Będzie na telefonie specjalna apka do odblokowania czy mają na myśli program na kompa który był potrzebny przy rn3? Jak to drugie to ile czasu jest ważna zgoda na odblokowanie? Planuję zakup mi5 to bym wysłał od razu zgodę na odblokowanie i później nie będzie trzeba czekać.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, raf7705 napisał:

Kurcze, ceny na ibuygo poszły do góry za mi5.

Spokojnie :) Poczekaj, aż telefon będzie dostępny w wielu miejscach. Podejrzewam, że wtedy ceny spadną. Przykład ceny MI4S. Na ibuygo mają o wiele drożej niż BURIZA. Wydaje mi się, że najlepiej przeczekać teraz ten okres ok. 2-4 tygodni i będzie wiadomo: co, gdzie i za ile. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w takim razie można wcale nie kupić telefonu i czekać w nieskończoność na ten nowszy, model  

no i używać go clever quantum 2 400. I patrzeć na innych którzy ścigają szybko na s7. i na koniec płakać że przegrałem życie bo myślałem jak tu zaoszczędzić zamiast jak się wzbogacić szybko haheu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, SETH napisał:

to ja czekam na mi7 :D

MI4 nie odbiega kolosalnie od mi5 dlatego wolę poczekać na rewolucję ...

Jak nie odbiega? Kilka generacji nowszy SOC, Dual sim, większy ekran, czytnik linii papilarnych, lepszy dużo aparat, USB-C... Co miałby mieć aby było kolosalnie, golarkę czy Mi Wagę? ;)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, wystarczyła by bateria jonowa 6k mHa żeby przemyśleć zakup. To co wymieniłeś akuart średnio mnie interesuje gdyż w owej chwili w 100% mi4 spełnia moje oczekiwania. Od zdjęć mam lustrzankę. Dual sim nie potrzebuję, a co do SoC to faktycznie nieco lepszy, ale mój na jego tle wcale i ciągle nie wypada słabo ;)

Już wiesz na jaki przełom czekam ;p a do tego czasu posłuży mi mi4, no chyba, że prędzej padnie xD

Edytowane przez SETH
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, po co mam ładować codziennie skoro mogę 2 razy w tygodniu?

 

a teraz zastanów się ile razy będąc na spotkaniach, wyjazdach (daleko od domu) zbrakło Ci baterii

Edytowane przez SETH
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tyle chińczyków i to całkiem dobrych z bateriami po 5k, a jednak się tak nie sprzedają. Oni badają rynek i wiedzą co włożyć do tel, co konsumenci kupią. W niektórych modelach wyrzucili NFC, teraz znów dali itp. Potrzeby wąskiej grupy odbiorców ich za bardzo nie obchodzą.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Badają rynek, zgodzę się... Ale chyba też podświadomie, zabijają w nas nadzieję, że kiedyś będą stosować mocne baterie.

Z resztą mocna, wytrzymała bateria = hajs się nie zgadza w kieszeni producenta.

A przez to też nakręcają sobie sprzedaż swoich akcesoriów, np. Powerbanki

MI4W+MiBand+sMIUI5.11.5+Tapatalk+SwiftKey+FastFingers

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy takich urządzeniach zawsze bateria będzie kulała. To nie są zwykłe telefony, tylko urządzenia wielofunkcyjne. Także szybko nie nastąpi progres w tym względzie. Poza tym jak ktoś wymyślił taką trwałą i pojemną baterię to i tak nie ujrzy za szybko światła dziennego. Koncerny wykupują takie patenty i do sejfu :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu nie? Dla mnie na przykład, to priorytetem byłoby wsadzanie większej baterii. Bez sensu pogoń za rdzeniami, wyświetlaczem 12K, itp.

MI4W+MiBand+sMIUI5.11.5+Tapatalk+SwiftKey+FastFingers

I dlatego mi5 ma 4 porządne rdzenie oraz ekran FHD. Ja bym się nie martwił o baterię

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Im większa pojemność akumulatora, tym większe na energię zapotrzebowanie. Postęp. Czasy, gdy ładowaliśmy telefon raz/dwa razy w tygodniu obawiam się minęły bezpowrotnie. Bardziej rozwijane będą technologie szybkiego ładowania baterii niż zwiększania jej pojemności, przynajmniej dopóki właśnie zwiększanie pojemności baterii idzie w parze z jej rozmiarem. 

 

BTW, telefon wysłany, w poniedziałek powinien być u mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dlatego mi5 ma 4 porządne rdzenie oraz ekran FHD. Ja bym się nie martwił o baterię

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Tak, zgadza się.

Tylko akurat w kwestii CPU, Xiaomi wyjścia nie miało. Brali to co jest TOP na rynku, a że akurat Qualcomm zrobił nowego Snapa na 4-rdzenie...

Co do ekranu, to tutaj należy się pochwała. Mogło być różnie, wyszło najlepiej jak mogło :-)

MI4W+MiBand+sMIUI5.11.5+Tapatalk+SwiftKey+FastFingers

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...