radier Opublikowano 13 Lutego Opublikowano 13 Lutego Mam dwie aplikacje, które się nie uruchamiają. DSJ oraz Power-Z.Wysłane z POCO F8 Pro przy użyciu Tapatalka
kris68 Opublikowano 14 Lutego Opublikowano 14 Lutego @ktosktos Cytat we wszystkich poprzednich telefonach które posiadałem odblokowanie odciskiem palca odbywało się na bocznym panelu i to pierwsza sytuacja gdy czytnik palca jest w wyświetlaczu a ja standardowo jak na wszystkie poprzednie telefony przykleiłem szkło pseudo hartowane z AliExpress i okazało się że nie ma możliwości aby telefon odczytał odciski palca przez takie szkło dajcie znać jak sytuacja wygląda u was może ktoś ma szkło innego producenta lub takie które jest cieńsze od mojego co rozwiązuje sprawę Słuchaj kupiłem szkło prywatyzujące 3mk, to żeby nikt z boku nie podglądał 😁 - 99 zł i ta sama kicha — wszystko super działa, ale odciskiem palca nie ma opcji odblokować, ani wprowadzić nowy odcisk. Za 2 dni 99 zł poszło do kosza.......
QbaPL Opublikowano 14 Lutego Opublikowano 14 Lutego 2 godziny temu, kris68 napisał(a): @ktosktos Słuchaj kupiłem szkło prywatyzujące 3mk, to żeby nikt z boku nie podglądał 😁 - 99 zł i ta sama kicha — wszystko super działa, ale odciskiem palca nie ma opcji odblokować, ani wprowadzić nowy odcisk. Za 2 dni 99 zł poszło do kosza....... Miałem to samo, tylko że zestaw moich szkiel na Ali, kosztował 11 zł, za 3 sztuki. 🤣 Zająłem uszkodzona oryginalna folie, dodałem odciski na nowo żeby być pewien i interesujące mnie palce po 2 razy i zalozylem szkło. Działa super. Ale za 99 zł, to mają rozmach skurczysyny
Master Opublikowano 14 Lutego Opublikowano 14 Lutego Ja ostatnio założyłem sobie szkło Smart devila - jest super - mają też wersję prywatyzująca - odcisk działa Perfect i montaż jest prosty - udało mi się bardzo dobrze założyć ... Mogę polecić i nie kosztuje majątku ...
Pako123456 Opublikowano 15 Lutego Opublikowano 15 Lutego Zapomniałem podzielić się informacją ale problem szkła rozwiązany dwie sztuki za 30 zł poniżej podam link ten akurat do redmi k 90 pro Max bo to odpowiednik naszego telefonu na Chiny jest idealnie dopasowany do wyświetlacza początkowo dodanie odcisku palca jest troszeczkę problematyczne trzeba naciskać po kilka razy lecz jak się już uda dodać odcisk całkiem dobrze działa nie jest perfekcyjnie lecz nic lepszego chyba już nie uda się opatentować dlatego polecam https://a.aliexpress.com/_ExdrIfI
radier Opublikowano 25 Lutego Opublikowano 25 Lutego OS3.0.8.0.WPKEUXMSystemUpdated the security patch to December 2025. Increased system security.Wysłane z POCO F8 Pro przy użyciu Tapatalka
Darkseeder Opublikowano 23 Marca Opublikowano 23 Marca Witam! Czy ktoś się orientuje czy można wymusić jakoś nagrywanie rozmów na f8 ultra? Zewnętrzny program etc?
Master Opublikowano 23 Marca Opublikowano 23 Marca 11 godzin temu, Darkseeder napisał(a): Witam! Czy ktoś się orientuje czy można wymusić jakoś nagrywanie rozmów na f8 ultra? Zewnętrzny program etc? cos tu kiedys pisali o takim sofcie CUBE ACR jak pamietam ... a czytales ten temat?
Janosik449 Opublikowano 26 Marca Opublikowano 26 Marca Cześć, Czy orientuje się ktoś czy poco f8 pro ma agregację dla 4 lub 5 pasm LTE? Cześć, Czy orientuje się ktoś czy poco f8 pro ma agregację dla 4 lub 5 pasm LTE?
Master Opublikowano 27 Marca Opublikowano 27 Marca 17 godzin temu, Janosik449 napisał(a): Cześć, Czy orientuje się ktoś czy poco f8 pro ma agregację dla 4 lub 5 pasm LTE? kiedyś to można było włączyć tu - załącznik - a teraz nie ma tej opcji ...
Janosik449 Opublikowano 27 Marca Opublikowano 27 Marca No teraz na LTE mam agregację 3 pasm. A czasem tylko jedno i wyświetla samo LTE bez plusa, jak są 3 agregowane to wtedy jest z plusem. A jak to wyglądało wcześniej, masz jakiegoś screena? @Master
Master Opublikowano 27 Marca Opublikowano 27 Marca 15 minut temu, Janosik449 napisał(a): No teraz na LTE mam agregację 3 pasm. A czasem tylko jedno i wyświetla samo LTE bez plusa, jak są 3 agregowane to wtedy jest z plusem. A jak to wyglądało wcześniej, masz jakiegoś screena? @Master nie ... tylko pamiętałem że była ta opcja agregacji tam do włączenia ... nawet nie wiem czy ta agregacja działa ... u siebie jak przestawie z 5g na LTE to czasami pojawia się ten plusik ...
Janosik449 Opublikowano 27 Marca Opublikowano 27 Marca To lipa, telefon za 2 koła i nie obsługuje podstawowej rzeczy, a LTE żre dużo mniej baterii. A tak w ogóle ile Wam trzyma na baterii?
Netoper Opublikowano 27 Marca Opublikowano 27 Marca To lipa, telefon za 2 koła i nie obsługuje podstawowej rzeczy,Nie wykluczone, że jednak obsługuje (automatycznie) Swego czasu na forum były zapodawane nazwy apek które to sprawdzają. Chyba nawet @Master coś podrzucał (o ile skleroza mnie nie trzepie )Wysłane z mojego 25053PC47G przy użyciu Tapatalka
zeno55 Opublikowano 8 Kwietnia Opublikowano 8 Kwietnia Pomóżcie proszę w wyborze bo nie wiem którą wersję F8 kupić. Czy Global z Ali czy EEA z pl dystrybucji w sklepie mi store. Zależy mi koniecznie na natywnym (systemowym) nagrywaniu rozmów a z tego co czytałem na globalu powinno to działać po przełączeniu na dialer xiaomi. Od razu powiem ze wykluczone jest wgrywanie xiaomi.eu ,odblokowywanie BL itd. W rachubę wchodzi global albo eea. Ktoś korzysta i może potwierdzić czy systemowy call recorder działa na globalu?
Master Opublikowano 8 Kwietnia Opublikowano 8 Kwietnia (edytowane) 45 minut temu, zeno55 napisał(a): Pomóżcie proszę w wyborze bo nie wiem którą wersję F8 kupić. Czy Global z Ali czy EEA z pl dystrybucji w sklepie mi store. Zależy mi koniecznie na natywnym (systemowym) nagrywaniu rozmów a z tego co czytałem na globalu powinno to działać po przełączeniu na dialer xiaomi. Od razu powiem ze wykluczone jest wgrywanie xiaomi.eu ,odblokowywanie BL itd. W rachubę wchodzi global albo eea. Ktoś korzysta i może potwierdzić czy systemowy call recorder działa na globalu? z tego co tu pisał jeden z załogantów to ta opcja jest dla globali MI ... czyli na wersji EU nie pójdzie ... https://miuipolska.pl/forum/topic/66799-xiaomi-17-ultra-global-nagrywanie-rozmów/ Edytowane 8 Kwietnia przez Master 1
zeno55 Opublikowano 9 Kwietnia Opublikowano 9 Kwietnia Dzięki za info, ciekawa sprawa z tym sposobem aczkolwiek dotyczy innego modelu i nie koniecznie z F8 to zadziała. Czy ktoś tutaj posiada F8 pro z romem Global MIXM i może napisać/potwierdzić czy jest w nim dialer xiaomi standartowo lub po przestawieniu regionu ?
Kacper Skrzypek Opublikowano 9 Kwietnia Autor Opublikowano 9 Kwietnia Dialer jest dostępny tak jak @Master napisał, na wszystkich wersjach MIXM (póki co na wszystkich telefonach). 1
radier Opublikowano 30 Kwietnia Opublikowano 30 Kwietnia Generalnie muszę znów ponarzekać na aktualizację wariantu EEA. Ostatnia aktualizacja z lutego z poprawkami zabezpieczeń z grudnia 2025. Mam natomiast w rodzinie kilka POCO X7 Pro Global i tam aktualizacje wydawane są regularnie. Mam też POCO X8 Pro Max EEA i dostał niedawno marcowe łatki bezpieczeństwa. Od miesiąca nie ma tygodniowych aktualizacji na temat błędów: https://new.c.mi.com/global/user/6e897350b10740ad55f8ed698369685f Coś tam im się przycięło?
zeno55 Opublikowano 30 Kwietnia Opublikowano 30 Kwietnia Czy ktoś spotkał się z problemem znikających ikon skrótów z dodanego foldera na pulpicie? Walczę od paru dni z problemem i nie mam już pomysłu co może być, wygląda mi to na bug samego launchera, mam czysty fabryczny MIXM bez żadnych modów, może ktoś zna taki problem lub wie jak go rozwiązać? (oczywiście instalacja innego launchera to nie rozwiązanie )
Netoper Opublikowano 30 Kwietnia Opublikowano 30 Kwietnia A próbowałeś wyczyścić pamięć i dane launchera?Wysłane z mojego 25053PC47G przy użyciu Tapatalka
zeno55 Opublikowano 30 Kwietnia Opublikowano 30 Kwietnia Tak czyściłem launcher z danymi włącznie, nie pomogło. Problem dotyczy wyłącznie katalogów, jeśli te same ikony skrótów umieszczam bezpośrednio na pulpicie to wtedy nie znikają.
Netoper Opublikowano 30 Kwietnia Opublikowano 30 Kwietnia A no to lipa, rozwiązania nie znam, tak jeszcze tylko dopytam z ciekawości, czy problem jest na głównym ekranie czy na bocznym(ch) też?Wysłane z mojego 25053PC47G przy użyciu Tapatalka
zeno55 Opublikowano 1 Maja Opublikowano 1 Maja Na wszystkich, wygląda mi to na skopaną strukturę katalogów ale nie mam już pomysłu jak to naprawić. Usuwanie i tworzenie katalogów od nowa nic nie zmienia
zeno55 Opublikowano 1 Maja Opublikowano 1 Maja Potwierdzam gdyby ktoś miał taki problem znikających skrótów z folderu - to jest bug launchera. Znalazłem jednak rozwiązanie tymczasowe . Ikony skrótów nie dodajemy bezpośrednio do folderu tylko wpierw umieszczamy ją na pulpicie a dopiero później przenosimy do folderu To działa. Póki Xiaomi nie wypuści update launchera to na razie jedyna metoda 1
Puchatek Opublikowano 18 Maja Opublikowano 18 Maja W dniu 23.03.2026 o 18:31, Master napisał(a): cos tu kiedys pisali o takim sofcie CUBE ACR jak pamietam ... a czytales ten temat? Witam panowie. Kupiłem poco f8 ultra i chciałem przeprowadzić procedurę z cytowanego tutorialu. Jest dosyć przystępnie opisana, jedynie mam problem z przyciskiem input tap nie potrafię tego sprawdzić dla mojego telefonu. Nie wiem gdzie ten przycisk ok/tak, który trzeba przytrzymać. A może znacie wartość dla poco f8 ultra. Jeszcze jedno pytanie czy nie lepiej od razu wgrać rom Tajwan, zależy mi na nagrywaniu rozmów.
Master Opublikowano 18 Maja Opublikowano 18 Maja (edytowane) 4 godziny temu, Puchatek napisał(a): Witam panowie. Kupiłem poco f8 ultra i chciałem przeprowadzić procedurę z cytowanego tutorialu. Jest dosyć przystępnie opisana, jedynie mam problem z przyciskiem input tap nie potrafię tego sprawdzić dla mojego telefonu. Nie wiem gdzie ten przycisk ok/tak, który trzeba przytrzymać. A może znacie wartość dla poco f8 ultra. Jeszcze jedno pytanie czy nie lepiej od razu wgrać rom Tajwan, zależy mi na nagrywaniu rozmów. Z cube acr to nie pomogę bo na oczy tego nie widziałem 🙃 mozesz poszukać tu na forum załogantów którzy z tego korzystali i wysłać pytania na priv ... To zawsze szybciej przeczytaja - szczególnie jak sporadycznie zaglada tu na forum ... ROM Tajwan mozesz wgrac jak uda Ci sie zrobic unlocka - metoda oficjalna lub nie - obadaj co pisza ludzie w tutorialach - przy wgraniu tego romu możesz z powrotem zrobic locka - albo na odblokowanym romie postawić sobie ROM xiaomi eu - tez będziesz miec nagrywanie w systemie - ja bardzo sibie chwalę romy xiaomi eu i korzystam od wielu lat ... Ten co mam teraz czyli 305 jest troche zwalony - pisalismy o tym w modyfikacjach dla tego modelu - ale dostępny do pobrania w wersji 303 jest w porządku ... Możesz po unlocku wrzucic sobie 303 i zobaczyć jak to dziala - a jak Ci nie podejdzie wtedy mozesz sobie wrzucić ROM na tajwan i zablokowac fona - nic tylko nie kombinuj z blokowaniem na romie xiaomi eu - tego nie robimy - fon musi byc odblokowany cały czas ... Edytowane 18 Maja przez Master
Puchatek Opublikowano 18 Maja Opublikowano 18 Maja Romu Xiaomi eeunie chce, miałem na poprzednim telefonie i ciągle były kłopoty z płatnościami, w i ponad 4 lata działa bez zarzutu. Na poco nie mogę zdjąć blokady bo un poco mi nie działa, więc chciałbym spróbować z podmianą romu podczas uaktualnienia. tylko mam problem z tym przyciskiem "imput tap" nie znam jego wartości i nie potrafię sprawdzić. 5 godzin temu, Puchatek napisał(a): 1 minutę temu, Puchatek napisał(a): Romu Xiaomi eeunie chce, miałem na poprzednim telefonie i ciągle były kłopoty z płatnościami, w i ponad 4 lata działa bez zarzutu. Na poco nie mogę zdjąć blokady bo un poco mi nie działa, więc chciałbym spróbować z podmianą romu podczas uaktualnienia. tylko mam problem z tym przyciskiem "imput tap" nie znam jego wartości i nie potrafię sprawdzić. Trochę pochrzaniłem z tym pisaniem. Na poprzednim telefonie miałem rom indonezja i byłem zadowolony. Na po co nie mogę zdjąć blokady bo mi unloock nie działa.
Master Opublikowano 18 Maja Opublikowano 18 Maja (edytowane) 49 minut temu, Puchatek napisał(a): Romu Xiaomi eeunie chce, miałem na poprzednim telefonie i ciągle były kłopoty z płatnościami, w i ponad 4 lata działa bez zarzutu. Trochę pochrzaniłem z tym pisaniem. Na poprzednim telefonie miałem rom indonezja i byłem zadowolony. Na po co nie mogę zdjąć blokady bo mi unloock nie działa. Ja nie mam zadnych problemów z płatnościami ... Wszystko z czego korzystam dziala bez problemu - aczkolwiek wiadomo - kwestia kto z czego korzysta ... Dlatego napisalem ze mozna dac szanse i w każdej chwili przeskoczyć sobie na globala z ponownym lockiem 🙃 Mi unlock nie zadziała jesli nie dostales oficjalnej zgody z mi community - to raz ... A dwa po udzieleniu tej zgody musisz ja niejako przypisac do telefonu w opcjach programisty - i dopiero wtedy jedziesz apka do unlocka ... To oficjalna droga - sa tez nieoficjalne / płatne ... Kiedys to robilem - w sumie szybko i wygodnie tyle ze troche grosza kosztuje ... 🙃 Edytowane 18 Maja przez Master
Puchatek Opublikowano 18 Maja Opublikowano 18 Maja Godzinę temu, Master napisał(a): Ja nie mam zadnych problemów z płatnościami ... Wszystko z czego korzystam dziala bez problemu - aczkolwiek wiadomo - kwestia kto z czego korzysta ... Dlatego napisalem ze mozna dac szanse i w każdej chwili przeskoczyć sobie na globala z ponownym lockiem 🙃 Mi unlock nie zadziała jesli nie dostales oficjalnej zgody z mi community - to raz ... A dwa po udzieleniu tej zgody musisz ja niejako przypisac do telefonu w opcjach programisty - i dopiero wtedy jedziesz apka do unlocka ... To oficjalna droga - sa tez nieoficjalne / płatne ... Kiedys to robilem - w sumie szybko i wygodnie tyle ze troche grosza kosztuje ... 🙃 To dla mnie nowość że potrzebna zgoda nawet nie wiem jak ją uzyskać. Odblokowywałem trzy telefony ostatni ponad 4 lata temu i o ile pamiętam przez unlock normalnie to robiłem.
Master Opublikowano 18 Maja Opublikowano 18 Maja 1 godzinę temu, Puchatek napisał(a): To dla mnie nowość że potrzebna zgoda nawet nie wiem jak ją uzyskać. Odblokowywałem trzy telefony ostatni ponad 4 lata temu i o ile pamiętam przez unlock normalnie to robiłem. Musisz zainstalowac w fonie apke mi community - wbic sie tam na swoje konto xiaomi - potem - o ile pamiętam - przestawić region na global i pojawi sie opcja w menu dot. Odblokowania ...no i tam uderzyc o zgode ... Też o ile pamietam to najlepiej probowac o 18tej naszego czasu ... Żeby wbić sie w okienko czasowe ... No a w opcjach programisty tam musimy przełączyć na możliwość unlocka - a i jest tez dodatkowe pole ktore wiąże urzadzenie z ta zgoda jak bedzie ... No i dopiero jak przez to wszystko przebrniesz to wtedy odpalasz na kompie mi unlocka - logujesz sie na swoim kompie i jedziesz ... Fon tez chyba musi byc podlaczony w trybie fastboot żeby unlock zaskoczyl (sa poradniki do tego - tez nie pamietam w szczegółach ...)
Puchatek Opublikowano 18 Maja Opublikowano 18 Maja Bardzo dziękuję za wyjaśnienia. W sumie chyba prostsze by było podmienianie tych plików romu przy uaktualnieniu. Tylko muszę jeszcze wyczaić wartość przycisku "input tap"do mojego telefonu.
Master Opublikowano 18 Maja Opublikowano 18 Maja Godzinę temu, Puchatek napisał(a): Bardzo dziękuję za wyjaśnienia. W sumie chyba prostsze by było podmienianie tych plików romu przy uaktualnieniu. Tylko muszę jeszcze wyczaić wartość przycisku "input tap"do mojego telefonu. Z tym podmienianiem plikow to tez różnie bywa - tez bylo o tym na forum jakiś czas temu - o ile pamietam to specjalistą od tego jest - czy tez moze byl? załogant @Marrik
radier Opublikowano 10 Czerwca Opublikowano 10 Czerwca Czemu od dłuższego czasu na forum Xiaomi nie działa cotygodniowy wątek z błędami?Co się dzieje z aktualizacjami tego telefonu w wydaniu EU? Jakieś insiderskie info by się przydało.Wysłane z POCO F8 Pro przy użyciu Tapatalka
Kacper Skrzypek Opublikowano 10 Czerwca Autor Opublikowano 10 Czerwca Pod koniec kwietnia Xiaomi rozwiązało większość swoich grup dot. feedbacku na Telegramie, stąd też prawdopodobnie brak info na Xiaomi Community. Co do aktualizacji - robią jakieś wewnętrzne buildy, ale ostatni był pod koniec marca (ten 3.0.0.5 strzelam że to pomyłka bota XimiTime). Żadnego wyglądającego na publiczny buildu nie zrobili obecnie (czy to 3.0.9.0, czy 3.0.301.0). 1
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się