Jump to content

QbaPL

Użytkownicy
 • Posts

  62
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

QbaPL last won the day on September 14 2022

QbaPL had the most liked content!

Dodatkowe

 • Smartfon
  Poco F3 8/256

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

QbaPL's Achievements

Explorer

Explorer (4/14)

 • Reacting Well Rare
 • Conversation Starter Rare
 • Dedicated Rare
 • First Post Rare
 • Collaborator Rare

Recent Badges

2

Reputation

 1. Ja siedze na 13.0.7.0. Jak czytam o tym co się Wam dzieje, przy aktualizacjach to współczuje. Dawno tak źle nie było.
 2. Wydaje mi się, że po aktualizacji rzadziej korzystam z 5G, gdzie mam ją u siebie wszędzie w około. Zazwyczaj jest LTE+. Dziwne. Wydaje mi się też, że po aktualizacji czujnik zbliżeniowy zaprzestał wygaszania ekranu przy uchu. Jest dramat. Przytrzymanie telefonu ramieniem kończy się wydzwonieniem do kogo popadnie.
 3. ja już dawno nie wrzucam magiska, bo zaraz coś sie gryzie. Po co Ci magisk? ja jedynie uzywałem root-a jak grzebałem w grach i cos sobie przestawiałem, żeby mieć więcej/łatwiej. Potem już mi sie odechaiciało jak mi sie ING gryzło, albo mBank
 4. Wreszcie pojawiło się 5G. Nie wiem z czego to wynika. Wyłapałem kilka bugów. Podczas odblokowywania telefonu, słychać dzwięk, ekran jest odblokowany, ale na ułamek sekundy pojawia się jeszcze zdjęcie z ekranu blokady. Nie było tego wcześniej. Przycisk rozłączania, nie zawsze rozłącza rozmowy. Dopiero po kilku wciśnięciach rozłącza. Telefon jak by lekko zwolnił ze swoimi działaniami. Bateria też chyba lekko gorzej/krócej działa. Są to jakieś niuanse i nie wpływają jakoś na użytkowanie telefonu, ale są. Po zmianie softu, opcje które wyły włączone i wcześniej działały, aby zaczeły działać na nowym sofcie, trzeba było je wyłączyć i włączyć raz jeszcze.
 5. No to pytanie. Update zrobiony, ale nigdzie nie wyskakuje mi juz 5G, tylko LTE+, to max co mam. Jest jakiś problem z 5G? Na poprzednim miałem wszędzie gdzie było dostapne, a tu lipa.
 6. No i mamy to. Szybko poszło, bo po ściągnięciu kilka minut i mamy to. Wygląda ładniej, wszystko działa, podoba mi się ta pogrubiona czcionka. Testujemy
 7. Po wybraniu aktualizacji przez telefon, maszyna sie restartuje do TWRP i tam dalej trzeba wybrać instalację i wskazac plik który się pobrał, bez zadnego czyszczenia itd.? Myslalem, ze proces odbywa sie calkowiecie automatycznie?
 8. Mam, a czyli to to. Dzięki. No to w weekend zaktualizuje najpierw zonie. Jak sie posypie, to nie mi.
 9. Jasne, że mam. Od samego początku. Wersja TWRP to 3.5.1_10-Nebrassy. Czyli mogę rozumieć, że mogę go zaktualizować przez aplikację Aktualizacje? Zastanawia mnie o co chodzi z tymi dwoma userami 0 i 999? No i chyba mam to wszystko na Slocie A. Co będzie jeżeli zmienię na B, bo mogę, ale nie próbowałem restartu. Dzięki za wytłumaczenie.
 10. Ja mam swoje ukochane 12.5.6.0, a czy da się zaktualizować przez Aktualizacje z poziomu telefonu, żeby się nie bawić? Wyświetla się, że dostępna jest 13.0.7.0 stabilna 3,5 GB. Da się tak jak kiedyś zrobić???
 11. a ja sobie cichutko siedzę na 12.5.6.0.RKHCNXM - Android 11, którą to zainstalowałem przez TWRP jak zawsze i póki co nie korci mnie, żeby sobie strzelić w stopę jakimiś brakami lub problemami w nowszym sofcie, ale muszę przyznać, że po 12 miesiącach użytkowania telefonu od czerwca 2021, właśnie zauważyłem znaczny spadek parametrów baterii. Zawsze jak ładowałem przed snem, to do rana było 100% i tak do 8 rano. Przez cały dzień normalnego użytkowania, wieczorem było koło 65% i spokojnie drugi dzień można było objechać. Niestety teraz rzez noc potrafi uciec 3%, a całym dniu jest około 45%. Musze sprawdzić czy u żony jest tak samo?
 12. Ja dalej siedzę cichutko na 12.5.6.0 i nie bawię się w strzelanie sobie w kolano przez Update. Przez noc bateria w trybie normalnym i WiFi włączone, a rano dalej 100%. Telefon działa i jest GIT.
×
×
 • Create New...