Jump to content

QbaPL

Użytkownicy
 • Posts

  98
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

QbaPL last won the day on August 29 2023

QbaPL had the most liked content!

Dodatkowe

 • Smartfon
  Poco F5 12/256

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

QbaPL's Achievements

Enthusiast

Enthusiast (6/14)

 • Reacting Well Rare
 • Conversation Starter
 • Dedicated Rare
 • First Post
 • Collaborator Rare

Recent Badges

6

Reputation

 1. Kilka dni temu nagle karta przestała mi działać w wersji 25 z ING, więc zainstalowałem 27 wraz z łatką i wszystko wróciło do normy. Nawet w millennium mogę się palcem zalogować. Uff, ale się udało.
 2. Ok, ale może zadziałać lub nie, czy może wysadzić mi soft czy nie? Takie pytanie w świetle tego co dziś wyczytałem o nowej zabójczej aktualizacji MIUI.
 3. a to zadziała z V14.0.25.0.TMRCNXM - Android 13, czy tylko z nowym HyperOS?
 4. Chyba to czytają bo wczoraj była mega lipa, a teraz leci 12-14 MS/s, czyli expressowo.
 5. Pytanko. Dlaczego to się tak gów...nie pobiera. XXI wiek i czas pobierania 11 godzin przy łączą 555/555. Dramat. Oni to na serwerach kolegi Szczepana umieszaczają????
 6. przez OTA sie nie da, bo mirrory niedostepne, odsyła do pobierarki, czy jakos tak. Tą z pierwszego posta już instalowałem i nic to nie dało.
 7. a to z pierwszego posta od Ciebie jest juz rebuildem? W OTA chaiłem pobrać, ale to jest raczej nierealne z tą prędkościa. Niby u żony pobrałem kilka dni wcześniej i u niej zainstalowałem. przżuciłem to do siebie zainstalowałem, a mimo to OTA pokazało mozliwosc pobrania rebuilda. O co chodzi??? Jak sprawdzić która wersje mam zainstalowana, bo kazda ma taki sam skrót. Dzieki za info
 8. Mi ona sie pojawiła w OTA a mam 14.0.25.0, a to chyba jest z listopada? Teraz jak sprawdzałem, to pojawił mi się ROM rebuild do tej wersji, mimo, że już to instalowałem. Czy znów jakies zmiany zostały dokonane?
 9. Jakiś mały fix wskoczył w OTA z 05.12.2023. 12 kilo tylko w formie apk do instalacji
 10. Wrzuciłem najnowszą wersję z MD5 e34e9ff8b7, ale niestety palec w millnnium nie odpowiada ich standardom, a Play Integrity API Check mam tylko Meets_Basic na zielono. Odziwo u żony taki sam telefon, też ten sam soft i Millennium przepuszcza jej palca. O co chodzi? P.S. Bylismy na wyjezdzie i soft V14.0.19.0 tak sie wysypał, że przestał działać aparat, latarka, czesc kontaktów nie dało się wyswietlić, częśc opcji przestało działać. Ale był kabaret. Pierwszy raz takie coś miałem. Dziś wrzuciłem jej najnowszy i wszystko wrócilo do normy. Na tym samym występował dalej ten sam błąd.
 11. Może to dlatego, że miałem ustawioną partycję B i dopiero po zmianie na A, gdzie był system, ruszyło?
 12. Stąd pobrałem, ale wydaje mi się że nigdzie nie ma świeżego, czystego i prostego opisu który jak wgrywać i stąd moje problemy. Cały czas coś się zmienia, a tutoriale jadnak są stare. Prosto by było TWRP wgrywalny z paczki link i opis, drugi rodzaj link i opis tak jak jest przy hybrydowych softach, ale nie wiem czy tam też nie było coś na skróty?
 13. Wrzuciłem najnowsze TWRP, ale to nie botowalne, a potem nie mogłem włączyć telefonu, bo był fastboot loop. Wystrczyło wpisać komende fastboot set active a , czyli ustawić aktywna partycję a. Wgrywałem to TWRP na dwa sposoby komendami recovery i rocovery_ab. Robiłem tyle podejść, że opisywanie tego nie ma sensu, bo powialałem te same ruchy. Wgrywałem ten soft na dwa sposoby, az w koncu istaiwłem pratycję a jako aktywną. Moze ktoś to lepiej wytłumaczy co zrobiłem. Uzywam Xiaomi juz od 8 lat i od tyle wgrywal soft samemu, ale pierwszy raz takiego bigosu sobie narobiłem. Chyba musze częściej, żeby nie wypaść z wprawy.
×
×
 • Create New...