Skocz do zawartości

QbaPL

Użytkownicy
  • Postów

    353
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    40

Treść opublikowana przez QbaPL

  1. JAk ktoś potrzebuje pomocy to zapraszam na priv. Ostatnio 3 poszły od strzału
  2. no i jak napisał tak zrobił, koleżka ogarnięty, na swój sposób, ale zgoda jest i dziś wieczorem będzie po blokadzie BL
  3. żeby oddac ci odrobine naszego szczescia, napisałem Ci cos na PW
  4. no i dzis kolejny pacjent poszedl od reki za pierwszym podejsciem z numerem przypisanym chwile temu na kolanie do konta
  5. Wczoraj kolega obrobiony, a dziś też. Ale to fajnie jak to działa od reki!
  6. Ja juz spowrotem w obrocie po przeprowadzce. Wczoraj jedno testowe i zgoda, od ręki. Myslę, że od jutra znów można działać.
  7. załóż swieze konto na inny numer i na nim za 30 dni puszczaj skrypt, bo na Twoim jak nie masz porządku to nic nie zrobisz. Twoje aktualne konto, może też mieć problem i nigdy na nim nie uda się złapać zgody
  8. na tą chwile to jedynie bateria szybciej leci jak w poprzednim sofcie, ale wydaje mi sie tez, ze nagmerali coś z czujnikiem zblizeniowym, bo podczas trzymania telefonem ramieniem przy uchu, ekran się swieci, jak kiedys chyba w F3, co były magiczne czujniki. To sprawia, że robi sie cyrk z wybieraniem różnych rzeczy uchem
  9. poszukaj na XDA, jest od lutego nowa poprawiona wersja, która nie łapie tego błędu
  10. wiek od powstania, miałeś zapisany numer do tego konta od jego powstania, czy na sztukę bez numeru było?
  11. Tak jak Ci pisałem, do programisty sie nie logujesz, tą opcje masz. Logujesz sie jedynie na konto Xiaomi na telefonie. W programiscie wchodzisz w status odblokowania mi, i yu tylko dodajesz konto, łącząc je z telefonem, oczywiscie, jak tylko uda nam sie uzyskać zgodę. ludzie klikają miesiącami i nic. to jest pic na wodę, żeby upodlić ludzi klikając w baner, tylko skrypt lub płatne opcje
  12. region, ilość urzadzen, czy są wszystkie detale, czy telefon pojawia sie na swiecie, czy skrypt idzie prawidłowo, niczego nie da sie poblokowac
  13. tak, ale możesz też odezwac sie na PW sprawdzimy konto czy jest na nim ok wszystko i jutro można puścić, może pójdzie
  14. sprawdz mimo to, czy nie połączy konta z telefonem. jak nie, to wyloguj konto, wylacz, wlacz, zaloguj konto, wlacz znajdz moje urzadzenie na koncie Xioami i znów sprawdz. Pytanie czy masz porządek na koncie, bo to też ważne.
  15. napisać do mnie PW i odblokować za friko User zaprasza. Jest coraz trudniej, ale się w końcu udaje.
  16. ShanStroe - chyba miało być Store
  17. jest ok, ale bateria ZNIKA W OCZACH. odnoszę wrażenie, że to bateria z Iphone, albo mam w środku dwa paluszki aaa
  18. raz na 12 miesięcy, ale wedle niepotwierdzonych informacji, Xiaomi zmieniło raz na życie konta, ale ja nie sprawdziłem tego "na żywo", więc póki co nie wierzę, czyli raz na 12 miesięcy. Zakładaj nowe konto na numer domownika, albo dwa, jak ubijesz nowy telefon, na zapas zebys mial
  19. Oficjalnie jest raz na 12 miesięcy zgoda na odblokowanie BL na konto, ale ludzie pisali, że Xiaomi cos gmera ciagle i miało zrobić raz na zycie konta, dlatego pisałem, że jak ktos czai się na telefon zeby kupić, to niech zakłada swieze konto. Co do czasów, to loteria, przestaw inaczej i sprawdz, czy sie uda
×
×
  • Dodaj nową pozycję...