Jump to content

Pako123456

Użytkownicy
 • Posts

  42
 • Joined

 • Last visited

About Pako123456

 • Birthday 03/26/1985

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Bielsko Biała

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi redmi note 8

Recent Profile Visitors

778 profile views

Pako123456's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Dedicated Rare
 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

1

Reputation

 1. Gdzie szukać tych ustawień ? Właśnie zaktualizowałem do v12.5.1.0 i volte nie widzę .
 2. Dzięki za pomocą. Pobrałem paczkę dla global i właśnie pojawiła się oficjalna aktualizacja więc ją pobrałem.
 3. Sorry faktycznie czytanie ze zrozumieniem nie poszło. Zrozumiałem że mam zmienić ROM globalna na EEA. Pobiorę paczkę dla global i spróbuję jeszcze raz. Mam jeszcze 2 pytania. Pomijając że nie wiem jaka jest różnica pomiędzy eea a globalem. Rozumiem że z tego linku pobieram jakąś wersję beta. Czy następne aktualizacje które będą się pojawiać dla global po wgraniu tej paczki z linku będą mi się pojawiać automatycznie czy też będę musiał już za każdym razem pobierać z linku? Oraz dlaczego jest różnica czasowa aktualizacji dla eea i global i czy jeżeli bym się wstrzymał kilka dni to czy pojawi się automatycznie?
 4. Pojawiło się i wybrałem opcję "wybierz paczkę aktualizacji" Wybrałem paczkę i podczas sprawdzania pakietu wyskakuje jakiś błąd
 5. Czyli na ten drugi telefon ze starszą wersją Androida mam pobrać recovery w linku EEA? Redmi Note 8 Pro – EEA Stable ROMM MIUIV11.0.3.0.QGGEUXM Jeśli dobrze zrozumiałem to już pobrałem ten ROM lecz nie wiem jak go wgrać. Redmi note 3 w aktualizacjach była do wyboru opcja zainstaluj z zip a to tego nie widzę. Jak to ogarnąć?
 6. Mam pytanko. Ściągałem tą aktualizację wczoraj. Zaktualizowało miui oraz Android do wersji 10 Dziś otrzymałem drugi telefonu z tego samego sklepu i nie ma tej ostatniej aktualizacji do Android 10 a i wersja miui się różni.
 7. Po zmianie regionu na Szwajcarię motywy już są widoczne. Co do tych gier być może są darmowe dostępne w sklepie Play lecz nie znam ich tytułów. Ogólnie chciałem się dowiedzieć czy inni użytkownicy zmieniają region z powodu tych różnic czy też tylko ja kombinuje.
 8. Witam miałem przyjemność właśnie przesiądź się z redmi note 5 na note 8 Mam pytanie odnośnie regionu jaki ustawić. Podczas pierwszego włączenia telefonu jeszcze bez karty SIM zauważyłem że nie tylko jest sporo motywów. Ale i także kilka gier systemowych na których bardzo zależało żonie aby mieć na swoim telefonie. Ponownie skonfigurowałem telefon już z kartą ustawiłem region oraz język na polski. Wtedy też okazało się że motywy dostępne są tylko 2 a tych Gierek systemowych które były wcześniej już nie widzę. Starałem się szukać informacji na ten temat jedyne co wyczytałem to zmiana regionu na Szwajcarię. Po tym zabiegu jest już dostęp do wszystkich motywów lecz tych gier które były wcześniej nie widzę. Bardzo proszę o wytłumaczenie czym i dlaczego różni się zawartość oprogramowania zależnie od regionu. I jak to ugryźć żeby był dostęp do motywów i gier które były na początku
 9. @Lupus288 tak wygląda sprzedaż na allegro i jest tam wielu nie uczciwych sprzedawców. Z drugiej strony jeżeli kupuje coś w najtańszej ofercie to zwykle kończy się to jakimś wałkiem Mi dzisiaj przyjechały 2 szt rn5 z proline i wygląda że wszystko w porządku. Nie dadzą rady też wypracować bez śladu bo oprócz e-sklepu maja kilka stacjonarnych a do Katowic mam z Bielska kawałek.
 10. @Lupus288 powiem tak Zamówiłem już kilka modeli Xiaomi z allegro. Dla siebie dla rodziny oraz 2 znajomych. Łącznie ok 8 szt i każdy od innego sprzedawcy. Kupując zawsze kierowanej się cena czyli jak najtaniej byle wysyłka z pl i gwarancja 24 miesiące. Problem z tym że patrząc na oferty tych sprzedawców po kilku miesiącach nie ma ich już na allegro. Zwykle ten sam schemat. Sprowadzić np 500 tel atrakcyjna cena +długa gwarancja =szybka sprzedaż. Po sprzedaniu wszystkiego gość znika i wraca pod nowym nickiem oraz nazwą firmy. Życzę Ci żeby w twoim przypadku było inaczej bo może być tak że za 3 mc gwarancja zniknie bez śladu. Zobacz tylko na komentarze gościa gdzie kupiłeś a raczej ich datę czy gość nie jest na allegro od kilku tygodni.
 11. @Antyhaker Dzięki za konkretną odpowiedź. Raczej tam dokonam zakupu szczególnie że dają 24 mc gwarancji.
 12. Czyli nie jesteś jeszcze szczęśliwym posiadaczem rn5 ale i tak dzięki za wypowiedź. Gdybym nie przerobił nieuczciwego sprzedawcy to pewnie teraz bym się tak nie skradał Może wypowie się jeszcze jakiś właściciel rn5 odnośnie źródła zakupu. @latet a proline o którym pisał @Antyhaker to nazwa sklepu.
 13. @latet w sumie to cena podobna. A bestcena ma dość dobrą ofertę. Cały mój dylemat polega na tym że nie chce kupić o kilka zł taniej i kupić pseudo global z "syfmiui" bo już miałem taką sytuację z moim rn3 z allegro. A ty gdzie kupiłeś? Ps o co chodzi z proline?
×
×
 • Create New...