Skocz do zawartości

Redmi Note 2 - pytania ogólne - wątek zbiorczy


X-SKLEP

Rekomendowane odpowiedzi

Idealnie jakby zrobili wybudzenie na double tap :)

 

Ja mam jeszcze do rozwiązania takie kwestie:

 

1. Wybudzenie double tap (jeśli nie będzie to trudno)

2. Klawiatura z klawiszami numerycznymi i polskim T9 (ala to http://i.imgur.com/EjkdsCA.png)

3. Zmniejszenie ikonek na pulpicie (zagęszczenie)

 

PS: Znalazłem teraz taki bug, jeśli wybiorę  jakiś motyw z kategorii flat, to działa ok, ale po jakimś czasie po powrocie z aplikacji mam ekran "wczytywanie pulpitu" i przełącza mi na motyw domyślny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idealnie jakby zrobili wybudzenie na double tap :)

Ja mam jeszcze do rozwiązania takie kwestie:

1. Wybudzenie double tap (jeśli nie będzie to trudno)

2. Klawiatura z klawiszami numerycznymi i polskim T9 (ala to http://i.imgur.com/EjkdsCA.png)

3. Zmniejszenie ikonek na pulpicie (zagęszczenie)

PS: Znalazłem teraz taki bug, jeśli wybiorę jakiś motyw z kategorii flat, to działa ok, ale po jakimś czasie po powrocie z aplikacji mam ekran "wczytywanie pulpitu" i przełącza mi na motyw domyślny.

1. Malo prawdopodobne ze to wprowadza.

2. Xiaomi ma wlasna klawiature wiec na pewno nie zmienia. Na romie miui polska jej nie ma bo chinska z ich znaczkami. Zreszta kalawiature mozna dograc inna.

3. Na pewno nie zmienia rozmieszczenia ikon bo od poczatku istnienia miui bylo takie rozmieszczenie i wielkosc ikon.

Edytowane przez tosshi2
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak GPS dsiala. Wysiadlem z pendolino i od razu zaczął działać.

W pociągach HST to normalne, jest problem z zasiegiem i gps. Niektorzy zamawiający chcą montażu wzmacniaczy, ale nasze Polskie PKP tego nie zamowiło, w koncu to pierwsze ich takie pociagi,wiec mogli nie wiedzieć ;)

Wyslane z G7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cyknalbys jakies w pomieszczeniu bez lampy ?

ten aparat niestety tak ma, że od ISO 400 szumi jak diabli, a że w ciemnym pomieszczeniu automat dobiera właśnie ISO powyżej 400 to i zdjecia wychodzą jakie wychodzą.

Właśnie szukam jakiejś innej apki kamerowej która pozwala na manualne ustawianie ISO bo myślę że ISO 200 spokojnie wystarczyłoby w pomieszczeniach przy tym dość jasnym szkle,

Próbował ktoś może instalować tą apkę z sony xperii? Da to radę przeprowadzić na MIUI oczywiście z wgranym TWRP?

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2785444

ponoć jedna z lepszych

Edytowane przez hcboria
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten aparat niestety tak ma, że od ISO 400 szumi jak diabli, a że w ciemnym pomieszczeniu automat dobiera właśnie ISO powyżej 400 to i zdjecia wychodzą jakie wychodzą.

Właśnie szukam jakiejś innej apki kamerowej która pozwala na manualne ustawianie ISO bo myślę że ISO 200 spokojnie wystarczyłoby w pomieszczeniach przy tym dość jasnym szkle,

Próbował ktoś może instalować tą apkę z sony xperii? Da to radę przeprowadzić na MIUI oczywiście z wgranym TWRP?

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2785444

ponoć jedna z lepszych

W aplikacji jest tryb reczny i mozna przestawic iso na 200. Wlasnie zrobilem zdjecie w trybie auto i drugie z iso na 200. Miales racje przy 200 jest duzo mniej szumow.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co druga aplikacja na moim smartfonie mnie inwigiluje, więc jak ktoś się dowie gdzie mieszkam jakoś mi nie przeszkadza. ;)

 

PS Zauważyłem, że na nowej wersji wyniki w Antutu są nieco wyższe, a sam test w trybie wydajnym i maksymalnej jasności nie zżera już kilku % baterii. 

Edytowane przez dAND
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy dziala wam rozpoznawanie mowy z przycisku na klawiaturze ? Zanstalowalem aplikacje google i dziala mi np w google maps ale jak klikne na ikonke mikrofonu w google map. Klikajac na ikonke mikrofonu w klawiaturze nic sie nie dzieje.

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Nie działa, ewidentnie bug. Już od kilku wersji wstecz.

 

Uzywacie jakichś launcherów? Co możecie polecić? :)

Nova.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...