Jump to content

POCO F3. Sieć 5G w T-Mobile


Recommended Posts

Witam,

Czy ktoś z sukcesem korzysta z sieci 5G w POCO F3 w T-Mobile lub nawet innej sieci? Mam wykupiony pakiet z obsługą 5G, ustawiony preferowany typ sieci na 5G, jestem w zasięgu sieci ale cały czas pokazuje co najwyżej LTE+. Czy to jest kwestia może tego, że w Polsce 5G jeszcze nie działa w pełni dobrze? Czytałem, że na razie działa połowicznie na pasmach LTE. Ktoś ma jakąś wiedzę na ten temat?

 

Link to comment
Share on other sites

Zobacz na mapie operatora czy jesteś w obszarze 5G, bo te 5G nie działa ogolnopolsko tylko w konkretnych obszarach/lokalizacjach.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za odpowiedzi. Jak najbardziej jestem w zasięgu, tak jak pisałem powyżej. Weryfikowałem to z różnymi mapami zasięgów oraz lokalizacji BTS'ów. A czy jest ktoś kto połączył się kiedykolwiek z 5G w POCO F3?

Link to comment
Share on other sites

W pracy jestem w zasięgu 5G w Plusie, w domu nie (i tam mam LTE+ stale), natomiast będąc w zasięgu 5G, ikonka raczej pokazuje 5G, ale czasami potrafi na krótko wejść w LTE+ by za 2 sekundy wrócić do 5G i tak na przemian. Prędkość pobierania w 5G to tak 330-470 Mb/s, a wysyłania 20,1-45,8 Mb/s. Różnica w stosunku do LTE jest ponad 4-krotna.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...