Jump to content

ktos_inny

Użytkownicy
 • Posts

  39
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

ktos_inny last won the day on October 13 2021

ktos_inny had the most liked content!

Dodatkowe

 • Smartfon
  OnePlus One

Recent Profile Visitors

421 profile views

ktos_inny's Achievements

Apprentice

Apprentice (3/14)

 • Dedicated Rare
 • Reacting Well Rare
 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Week One Done

Recent Badges

2

Reputation

 1. Z tego co wiem: w romach nie EEA nie ma odpowiedniego modemu i dlatego każdy numer jest identyfikowany jako nieznany. Dawniej (w starych OSach) szło to naprawić odpalając odpowiedni .mbn poprzez launcher aktywności, teraz takiej opcji nie ma. Nie ma znaczenia czy dialer jest Xiaomi czy Google
 2. U mnie to samo. Bateria trzyma zdecydowanie lepiej. Tylko ja wracam z oryginalnego stockowego softu
 3. potwierdzam Buga. Czyszczenie apki nic nie daje Jeszcze jedno - czy ktoś ma jakiś pewny sposób na działające dymki Messengera? Po włączeniu przez activity launcher, dymki są kwadratowe.
 4. Panie idz i oddaj to na gwarancje. Telefon normalnie nie zalicza żadnych robotów. Masz pecha 😕
 5. to chyba non stop oglądać YT po wifi. Ew lekkie strony refreshować i nie przemieszczać się lub mieszkać poza miastem (zauważyłem ze na wsiach/pod miastami google mniej szpieguje, wsysając jednocześnie mniej energii). W ten sposób na 10t pro miałem blisko 11h SOT przy 14h działania - bateria zajechana do zera, powtarzalnie przez 3-4 dni. W moim przypadku, w Poco SOT to moze 2h przy 50% i 16h czuwania. Kiepskie rezultaty, ale jako ze i tak mi pol baterii zostaje wieczorem, to się nie bawie w jakieś cudowanie. 5h widziałem może raz
 6. 2 karty w play bez problemu działają. Prędkości to juz inna bajka, tak jak wyżej napisane Mam również karte z T-mobile, ale niestety firma nie wykupiła abonamentów 5G, wiec nie sprawdzę u tego opka.
 7. https://miuipolska.pl/jak-zainstalowac-xiaomi-eu-na-poco-f3-redmi-k40/
 8. Swoja drogą, to nie jest soft tylko dla testerów?
 9. przy włączonym VOLTE nie rozpoznaje rozmowcy (zawsze unknown), ten sam błąd był ze dwa lata temu w mi 9t... Tam wystarczyło zmienić MBN, tutaj nie ma takiej opcji. Jakieś rozwiazanie?
 10. https://miuipolska.pl/jak-zainstalowac-xiaomi-eu-na-poco-f3-redmi-k40/
 11. u mnie chyba jest ok. To znaczy w chrome na min jasności mam efekt brudnego ekranu (typowe dla AMOLED), ale zero poświat - nie mogę zrobić zdjęcia z super długim czasem naświetlania, bo mam tylko iphone 8 jako aparat. Na czarnym tle (np aktualizacji apek systemowych) jest to zupełnie niewidoczne. W Mi9t pro miałem lekki problem, w Note9 (samsunga) była tragedia.
 12. proszę o opinie kogoś ktoś przesiadał się z global na EU. Jakieś konkretne bugi? Generalnie jak wypada w porównaniu do Stock?
×
×
 • Create New...