Skocz do zawartości

Promocja na sprzęt XIAOMI od Xon Technology - najniższe ceny w sieci!


Rekomendowane odpowiedzi

Coś długo wersja bez LTE, jest niedostępna...

 

No ja tez czekam na dostenosc 3/16/WCDMA, ale to juz praktycznie tydzien od dopisku na allego i w sumie nie ma info od sprzedajacego, czy cos sie ruszylo w temacie. 

Troche dziwne bo konkurencja (nie cenowa to fakt) nadal sprzedaje mi4 w tej wersji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się kupuje u Burizy na allegro to zawsze taka cisza? Tydzień od kupna i ani numeru trackingowego ani info czy wysłane, cokolwiek, nic.

 

O numer trackingowy trzeba się przypominać bo nie wysyłam automatycznie.

 

No ja tez czekam na dostenosc 3/16/WCDMA, ale to juz praktycznie tydzien od dopisku na allego i w sumie nie ma info od sprzedajacego, czy cos sie ruszylo w temacie. 

Troche dziwne bo konkurencja (nie cenowa to fakt) nadal sprzedaje mi4 w tej wersji.

 

Wersja wcdma najprawdopodobniej nie będzie dłużej dostępna. Także jak konkurencja ma dostępne jeszcze wersje to radze zakupić u nich bo mają zapewne ostatnie sztuki. Ja ostatnie sztuki 16/64GB wyprzedałem w zeszłym tygodniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałam wziąć od tego kolesia, ale jak zobaczyłam dwa komentarze, błąd ortograficzny w opisie i tekst, że dostępne u producenta (podczas gry Xon24 napisał, że nie ma i prawdopodobnie nie będzie) skutecznie wyleczyło mnie z chęci zakupu u tego kolesia. Aż będę obserwowała jego komentarze.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Bardzo bardzo bardzo podejrzana konkurencja: http://allegro.pl/xiaomi-mi4-16gb-3gb-ram-snap-801-pl-2gratisy-i5635460019.html

 

Ps. Gdzie polecacie zakup ? 

 

A no widzę, że typ ukradł mi nawet opisy oraz zdjęcia. No i zawsze mnie bawią te opisy typu "wysyłka bezpośrednio z naszego magazynu w Chinach", "kupujesz bezpośrednio od producenta lub oficjalnego dystrybutora" lub kwiatki typu "lokalizacja: Internet/Wysyłka cała Polska/Sprzedaż wysyłkowa itp" :) Juz pomijam kwestie gwarancji w takich przypadkach, która jest czystą fikcją kupując od kilku pośredników po drodze.

 

 

Wiadomo cos o innych kolorach redmi note 2?

 

Xiaomi dzisiaj sprzedawało wszystkie wersje kolorystyczne ale wersji z TDD-LTE. Wersja FDD jest dostępna TYKO w kolorze czano-białym.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo coś na temat Mi4 w wersji 3gb WCDMA 16gb albo 64gb? Już całkowicie wycofana z produkcji czy po prostu chwilowy brak? 

By Buriza:

 

 

Wersja wcdma najprawdopodobniej nie będzie dłużej dostępna. Także jak konkurencja ma dostępne jeszcze wersje to radze zakupić u nich bo mają zapewne ostatnie sztuki. Ja ostatnie sztuki 16/64GB wyprzedałem w zeszłym tygodniu.

Wystarczyło cofnąć się 1 stronę ;-;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy wysyłacie Redmi Noty 2? ( zwykłe, nie primy )

 

Pierwszą parię wysłaliśmy 31 sierpnia. Drugą chcieliśmy wysłać jutro ale się dowiedziałem, że jest święto w Chinach i wysyłka dopiero w poniedziałek...

 

@Buriza jak wygląda polskie oprogramowanie w Xiaomi u Ciebie, sam je instalujesz? - czy już jest? 

 

Instaluje MIUI Polska chyba, że klient sobie tego nie zażyczy to wysyłamy z fabrycznym MIUI.

 

Tak, jednakże na stronie mają cały czas dostępną wersje lte 3gb ram. Dlatego sie pytam, czy w ogóle będzie jeszcze któraś z tych wersji dostępna do kupienia.

 

Nie mamy dostępnych i od długiego czasu nie mieliśmy dostępnych wersji 3GB LTE. Dostępne są cały czas wersje 2GB LTE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszamy do kupna

Xiaomi MiPad 16GB w super cenie

699zł

 

- bez bawienia się w przewalutowania

- możliwość kupna na prawdziwe raty 0%

- wspieracie Polaków, a nie chińczyków :)

 

Dostępne 5 kolorów:

biały, niebieski, żółty, zielony, różowy

 

okazja.gif


 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Ważna informacja!

do końca tygodnia jest Święto w Chinach, w związku z czym wszystkie zamówienia, które były złożone w ostatnich max 5 dni zostaną wysłane dopiero w poniedziałek.

 

Za opóźnienia przepraszamy ale jednocześnie informujemy, że nie mamy na nie wpływu...

Edytowane przez Buriza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersja wcdma najprawdopodobniej nie będzie dłużej dostępna. Także jak konkurencja ma dostępne jeszcze wersje to radze zakupić u nich bo mają zapewne ostatnie sztuki. Ja ostatnie sztuki 16/64GB wyprzedałem w zeszłym tygodniu.

 

z xiaomiforsale napisali mi, że Mi4 wcdma 3/16 GB nie ma obecnie w Chinach, ale w ciągu trzech tygodni mają mieć znowu u siebie. Skoro tak, to może jeszcze będzie szansa kupić Mi4 u Ciebie.

Edytowane przez toman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak z gwarancją przez Burize? W temacie można wyczytać, że nie ma problemu gdyż niedaleko ma centrum napraw Xiaomi. Ktoś już próbował?

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

 

 

Miałem 3 naprawy do tej pory. Xiaomi posiada politykę napraw na miejscu w max 1H. Jeśli się nie wyrobi to płaci 20rmb za każde kolejne 10 minut. Powaga :)

 

 

Tak BTW to na allegro wiszą również czarne Redmi Note 2 Prime. Tylko 6 sztuk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem tu nowy ale czaję się na Mi4 wersja z 3 GB RAMU I LTE. Kiedy taka konfiguracja będzie mniej więcej dostępna? Dzięki za odpowiedź.

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka

 

Nie będzie bo ta wersja jest nieosiągalna dłużej. Dostępne tylko 2GB LTE (czarne i białe) w cenie 279$.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A bez LTE ale z 3 GB RAMU można jeszcze dostać? Ewentualnie która słuchawka będzie spełniać powyższe kryteria choć tylko XIAOMI biorę pod uwagę. W chwili obecnej w nexusie mam 2 giga RAMU więc nie chce się cofać. Dzięki za odpowiedź.

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez makovic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A bez LTE ale z 3 GB RAMU można jeszcze dostać? Ewentualnie która słuchawka będzie spełniać powyższe kryteria choć tylko XIAOMI biorę pod uwagę. W chwili obecnej w nexusie mam 2 giga RAMU więc nie chce się cofać. Dzięki za odpowiedź.

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka

 

Dostępne są tylko wersje LTE 2GB Ram w kolorze białym lub czarnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...