Skocz do zawartości

MI 4i - pytania ogólne - wątek zbiorczy


Foorio

Rekomendowane odpowiedzi

To może ktoś lub ty powie mi jak to wszystko wygląda do RedMi Note bo Mi4i przesyłka poprzez allegro wynosi z całymi kosztami 1300 i nie są pewni czy dojdzie w 2 tygodnie jeśli zamówię nie kurierem. Chodzi mi o Dual oraz Equalizer i ogólnie bo już byłem pewny by kupić Mi4i?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zrozumiałeś mnie w ostatnim wątku. Przeczytaj i jeśli znasz i wiesz coś na temat REDMi NOTE to napisz bo nie kupię 4iMi. Za drogo i za długo czekania, wiem że to temat odnośnie 4iMi ale dużo wiecie tak więc może coś tu ktoś dołoży. Acid może ty tu się jeszcze wypowiesz?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu patrzyłeś?

http://www.xiaomiforsale.com/pl/

Ceny z VAT em. Jak nie dostępny od ręki to pisz, pytaj (najlepiej na fb) ile będziesz musiał czekać. Za pobraniem sobie weź np. żółty Redmi Note widziałem, że mają na miejscu. W połowie przyszłego tygodnia będzie u ciebie jak dzisiaj zamówisz. Mi4i to widzę że chyba jeszcze nie dla ciebie. Na stabilny soft (czyli dev z root) trzeba poczekać. Bierz Redmi Note najlepiej z 2GB razem i "będzie Pan zadowolony". A nawet ten z 1GB za 620zł też pewnie przyzwoicie działa na obecnych ramach Miuipolska.

No i czytaj, czytaj, czytaj, forum i poradniki na stronie miuipolska.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ją polecam RedMi Nota z 2 GB RAM w Xiaomiforsale . Chodzi super i czekałem na niego dwa dni. Jedynie klapkę mam felerna, ale pisałem do nich i może mi wymienia na inną. Telefon jak za te pieniądze jest super. Komu go nie pokażę, to mówi, że jest świetny. Nawet szef w robocie go podziwiał, a to już jest coś ☺

Wysłane z RedMi 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia wrzuciłem bo kiedyś ktoś pytał czy faktycznie lepsze zdjęcia robi. A temat do Nota jest oddzielny więc nie ma co tutaj pisać jak pewnie coś podobnego pisze w konkretnej kategorii.

Ps

Wie ktoś jak wyłączyć sprawdzanie pisowni google na tym wynalazku? Od dzisiaj podkreśla mi niepotrzebnie wyrazy gdy piszę co jest dość denerwujące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O widać że sam nie skumałem. Dobra fajne opisy tak to powinno wyglądać Tomasz jak wygląda korzystanie z Dual sim czeka się na przełączenie albo jest jak w Mi4i Standby jak to działa.? Napisz proszę.

Z tego co widzę po sklepach - redmi note nie jest dual standby, karty się przełączają. Co do ceny Mi4i, na xiaomiforsale.com masz za 996 zł, niestety jest tylko biała wersja i powinna przyjść w ciągu 7 dni bo jest w magazynie w chinach jednak to chyba najlepsza opcja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i tak nie problem bo jeśli ma Root to dogram Vipera i będzie gitara. Dziękuję za miłą rozmowę już zrobiłem zakup RedMi Note 2GB Ram Lte 4G Dual Sim

Viper jest już w romie, przynajmniej  ja mam w mi4 :)

Edytowane przez ZduneX25
ort
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od paru dni telefon strasznie mi się grzeje, bateria trzyma maksymalnie kilka godzin, telefon się zacina, czasami trzeba czekać kilka sekund na reakcję, a czasami w ogóle nie reaguje. Co mogę z tym zrobić? mam MIUI Polska

Tak na szybko to wyczyścić do ustawień fabrycznych i przywrócić jedynie aplikacje. Jeśli masz 5.7.31 to bateria powinna wystarczać na kilka dni jeśli mało używasz.

 

Ps

Mógłby ktoś sprawdzić Tweak your Thermal config i Tweak your CPU z tematu? Jeśli będzie słaby nowy rom to bym się skusił zastosować te zmiany:

http://en.miui.com/thread-140563-1-1.html

Edytowane przez preston2009
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam problem w Mi4i bo nie widzę żadnego powiadomienia jak ktoś dzwonił. Zauważyłem że jak ktoś dzwoni aż operator powie że wybrany numer w tej chwili nie odpowiada na telefonie pokazuje że połączenie zakończone i nie ma żadnego alertu, w spisie połączeń pisze że połączenie odrzucone. A jak ktoś sam się rozłączy po paru sygnałach to wszystko jest ok i widać alerty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jakiś użytkownik Mi4i może potwierdzić ten błąd odnośnie alertu połączenia? Dodam że jestem w sieci PLAY.

Dokładnie tak samo mam na mi2s. Gdzieś już ktoś wcześniej pisał też o tym problemie, ale nie mogę odnaleźć.,

Wysłane z mojego MI 2S przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...