ucinek

Użytkownicy
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About ucinek

 • Rank
  Użytkownik

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi mi4i

Recent Profile Visitors

331 profile views
 1. Mam problem ze swoim Mi4. Miałem już go zaktualizowanego do androida 6.0, ale później wróciłem do wersji ROM 5.12.17 czyli android 4.4. Będąc na wersji 6.0 normalnie odpalałem TWRP poprzez "AKTUALIZACJE > zainstaluj aktualizację z pliku .zip" i wtedy z TWRP aktualizowałem system. Po cofnięciu do 5.12.17, chciałem teraz zaktualizować system, ale w stary sposób TWRP się nie odpala na 99% wyskakuje błąd, więc zrobiłem to z komputera poprzez ADB i fastboot, wszystko przebiegło pomyślnie, ale nadal odpala mi się MiRecovery zamiast TWRP. Sprawdziłem w ADB komendą "fastboot oem device-info" system i pokazuje mi, że telefon jest zablokowany "Device unlocked: false" czy to może mieć jakiś wpływ? No i jak mogę zainstalować TWRP? Proszę o jakąś dokładną instrukcję, ponieważ jestem laikiem.
 2. Chciałem zrobić downgrade do wersji 5.12.17, plik otworzyłem przez TWRP wszystko przebiegło pomyślnie, ale po restarcie telefon zatrzymał się na logo startowym MIUI Polska i nic się nie zmienia. Ktoś jest w stanie pomóc?
 3. Od paru dni telefon strasznie mi się grzeje, bateria trzyma maksymalnie kilka godzin, telefon się zacina, czasami trzeba czekać kilka sekund na reakcję, a czasami w ogóle nie reaguje. Co mogę z tym zrobić? mam MIUI Polska
 4. @preston2009 @Eru Czyli jak nie mam multilang to muszę postąpić wg. tej instrukcji? http://en.miui.com/thread-117336-1-1.html
 5. Czytałem, ale nadal nie wiem jak to zrobić. Ja mam telefon z ibuygou i niestety nie miałem języka polskiego, aktualnie korzystam z języka angielskiego.
 6. A mógłbyś mi podesłać jakąś instrukcję, albo wytłumaczyć? Całkowicie nie mam pojęcia jak to się robi, a nie chce nic zniszczyć
 7. Też tak zrobiłem i bez zmian. A jak wgrać multilang do telefonu?
 8. Mam ten sam problem co Ty. Robiłeś coś dodatkowo z telefonem czy tylko wrzuciłeś plik z MIUI Polska i odpaliłeś za pomocą updater'a?
 9. Mógłby ktoś mi pomóc z instalacją MIUI Polska na mi4i? Telefon kupiłem na ibuygou, po włączeniu nie było do wyboru języka polskiego, zrobiłem aktualizację do wersji 6.6.6.0 i nadal nie ma polskiego. Czytałem instrukcję na stronie miuipolska.pl, ale jestem całkowicie zielony i nie wiem jak to zainstalować. Ktoś jest w stanie wytłumaczyć proces instalacji krok po kroku?