Jump to content

Radem

Użytkownicy
 • Posts

  91
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Radem last won the day on April 9

Radem had the most liked content!

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Góra

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi 11T Pro

Recent Profile Visitors

654 profile views

Radem's Achievements

Enthusiast

Enthusiast (6/14)

 • Conversation Starter Rare
 • Dedicated Rare
 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Reacting Well Rare

Recent Badges

4

Reputation

 1. No jak tak wspominasz muszę cię zmartwić bo kopia została nadpisana bo już miałem Eu, przeszedłem na Taiwan i spowrotem na Eu. Pisałem o tym bo myślałem że muszę czekać na odblokowania boot. Sprawdzę to sobie przez noc bo zewnętrzny program działa.
 2. Gdyby to była wina kopi to problemów bym miała więcej a nie jeden po za tym ktoś już pytał z tego forum Chyba Xiaomi 12 że ma taki problem ale chyba odpowiedzi nie było. No u mnie nie działa. Też zaznaczam i na drugi dzień dalej tak samo.
 3. Serwus jak u was działa ten tryb nie przeszksdzac bo u mnie lipa zaznaczam od kiedy ma działać do kiedy, przychodzi czas wyłączenia a on nadal działa. Jak macie jakąś alternatywę to wrzucać.
 4. Czytałem o tym Reddit że wina może być po stronie powiadomień albo trybu nie przeszkadzać. Jak coś znajdę napiszę do ciebie wiadomość, a jak się rozwiąże ty napiszesz w temacie.
 5. Próbowałeś jakiejś innej blokady ekranu innej nakładki, wydaje mi się że wina leży w blokadzie ekranu. Bo pewnie nie chcesz używać telefonu bez jego blokowania. A czy ten problem widnieje także kiedy ktoś dzwoni na wathsapp lub Messenger czy tylko GSM.
 6. Może pewnie autor dał sobie spokój z problemem ale sprawdził bym ostatnia opcje autoodbieranie po 3 sekundach telefon powinien sam podjąć próbę odbioru rozmowy czy w tedy też będzie potrzeba odblokowania telefonu wydaje mi się że warto sprawdzić.
 7. No ja nic ciekawego nie dodam do tematu ale od kilku dni też używam YouTube Vanced i tanich schodów nie mam, może dla tego że korzystam z premium. To że aplikacja nie jest wspierana nie oznacza że zaraz przestanie działać wiele jest takich programów które nie są wspierane a działają i mają nadal popularność.
 8. Tu masz artykuł z którego możesz skorzystać, jest on do innej aplikacji ale prawie wszystko robi się tak samo, chodzi głównie o klonowanie aplikacji. Spróbuj się pobawić. https://techrushi.com/apply-permanent-mtz-miui-themes/ Tu masz apk https://megawrzuta.pl/download/01343d2e6af58267a11650ac7ede9a2e.html
 9. Aż dziwne że na 13 było ok a na 14 przestała apka działać. Może w apk czyszczenie ustawień. Tu znalazłem artykuł może ci pomoże. https://www.gamingdeputy.com/pl/android/aplikacja-nie-zostala-zainstalowana-poniewaz-pakiet-wydaje-sie-byc-nieprawidlowy-fixed/
 10. Gdyby ktoś jeszcze potrzebowała mały poradnik. https://techrushi.com/apply-permanent-mtz-miui-themes/
 11. Poszukałem jednak coś jest w Google Play koszt 5zł. https://play.google.com/store/apps/details?id=com.stedysoft.senseclock&pli=1
 12. Wyżej dopisalem że jest to systemowa apka lunchera
 13. Mam coś takiego ale nie mogę odinstalować jak by to była apka systemowa. Bo to jest apka systemowa lunchera w opcjach jest do wyboru Discovery lub asystent Miui.
×
×
 • Create New...