Jump to content

jozek

Użytkownicy
 • Posts

  298
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by jozek

 1. Znalazłem rozwiązanie. Mam chinski miui 9 w języku angielskim.Wszystko chodzi. Wycisnołem wszystko z tego telefoniku,ale jeszcze u mnie pomieszka w kieszeni. Pozdrawiam wszystkich. https://forum.xda-developers.com/redmi-note/general/guide-redmi-note-3g-network-issue-fix-t3666573
 2. Z najnowszego chińskiego tj 9.2.3.0 stable proszę zrobić eu.lub miui polska. Na moim redmi note chodzą multimedia,google Play. Nie wykrywa tylko karty SIM,a na miui. Polska wykrywało. Obecnie użytkuje w domu na tym stable .
 3. Pomogło pozostawienie aplikacji w ramie na stałe .
 4. Mam tak samo nie chce się popsuć,a jak poprosimy to może zrobią jakiś romik raz na pół roku . 7.1.20
 5. Siedzę na global nie jest tak źle OTA jest.
 6. Jestem na 1.7.20 Jest ok,problem z Chrome tylko. Po kilku sekundach wywala apke lub po minucie . Firefox jest w porządku,ale nie ma tłumacza i jest wolny. Na najnowszym chińskim dev.jest taki sam problem. Macie jakieś rozwiązanie.
 7. Opaska a nie zegarek
 8. Macie może chińskie pdf do tego zegarka .Gogle tłumacz może by przetłumaczył.
 9. Jest Angielski,przyslali nową.
 10. Lub na polski rom od xioami.eu Naipierw zainstaluj TWRP http://en.miui.com/thread-144485-1-1.html pózniej powiększ partycję systemową https://xiaomi.eu/community/threads/6-6-16-17-18-miui-8.32197/page-52#post-300115 # 1033 CIESZ SIĘ JAK DZIECKO Podziękuj Acidowi Miłej niedzieli.
 11. Instalowałem tego flyme rom ,pierwsze wrażenia pozytywnie dopóki nie zainstalowałem Google gaps.(pakiet. Z aplikacjami )Ekran się wyłączał i nie mogłem odblokować. Wróciłem do miui global.Jest polski ,brak lokalizacji (ustawiłem ręcznie)
 12. Problem z pobraniem romu ,sprawdzi ktoś jeszcze.
 13. Jestem na Global 11 lipca ma być Miui 8
 14. Żebym miał OTA Global beta,musze mieć konto xiaomi zalogowane czy nie.
 15. Dzięki  Acid za PL do Global Rom

 16. Czekam tak jak ty. Mi 4i to najbardziej olany teł.xiomi,ale mamy się doczekać.
 17. Witam Telefon 2 letni ,ale Miui 8 niby jest. Pobrany ale coś źle idzie. Musiałem wrócić do Miui Polska z marca. Telefonik sprawdza się w roli tabletu wyśmienicie .
 18. Myślałem że będzie na dev a tu stable , jak będzie z aktualizacją tych romów . Wie może ktoś czym różnią te wersie instalacyjne na zablokowany telefon i nie .Chodzi mi o sposob ominięcia blokady xioami.
 19. Z piątku jak zamuli no to z przyszłego piatku. Będzie super to siedzimy na nim. Pokażę się jakaś nowa pogodynka to od nowa .
 20. Więc ten polski ROM co jest dostępny to dev chiński ,oczyszony ze śmieci z językiem polskim .
 21. Po skończeniu aktualizacji recovery się nie odblokowuje( wyciąganie bateri pomaga)i nowy ROM smiga.Jest tak od 2 tygodni.
 22. Ciekaw jestem czy jest szansa na global w przyszłości. Lub jakiś telefonik z irdą od xioami ponizej 5 cali.
 23. Aktualizują te chińskie stable,jak często. Czy warto kupować jak by miał Mi 5 zostać tylko z tym romem.
 24. Coś bateria schodzi na Romie z 24 marca.Tydzień temu Endomodo gubiło sygnał GPS.
×
×
 • Create New...