Skocz do zawartości

POCO F2 Pro - dyskusja ogólna


wojasheck

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, lukaszbogusz napisał:

Miałem bo z automatu poszło ze sklepu Google przy instalacji "moich" aplikacji ale usunąłem. Wipe zrobiony ale niestety nadal został ten "syf" dziwne bo to jakby się nie usunęło . Bronię się przed miflashem się jak trzeba będzie to to zrobię bo nie lubię jak nawet malutka rzecz nie pasuje a to jest mega irytujące. Masz jakiś pomysł?

a co masz ustawione w domyślnych aplikacjach dla Widomości?(Ustawienia>>Aplikacje>>Zarządzanie aplikacjami i trzy kropki na górze>>Domyślne aplikacje)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minutes ago, Orjon said:

Myślę, że wystarczyłoby nawet samo wipe data, dalvik, cache, skoro problem przyszedł dopiero po instalacji aplikacji ze sklepu Play. Nie trzeba MiFlashem.

Ja to miałem już po pierwszej aktualizacji z 13 stycznia i zrobiłem to o czym piszesz a dziś wrzuciłem najnowszą i nadal to samo. Jakaś abstrakcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak pisze i piszę a tu wychodzi na to że na miui.eu tak chyba wszyscy mają z tym jak wygląda strona tworzenia wiadomości w aplikacji miui.sms. Prośba. Niech ktoś wrzuci zrzut jak wygląda strona tworzenia wiadomości po kliknięciu w plusa w aplikacji miui sms na dole po prawej . Pomijając ten temat napotkałem drugi problem. NFC zakłóca sygnał wifi i wyrzuca mnie z połączenia z routerem. Jeżeli odkliknę nfc i ponownie się polącze z routerem to rozłączenie nie występuje. Ma ktoś jakieś pomysły ? Rom miui.eu  najnowszy z czwartku. Full wipe robiony. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad wymianą leciwego już mi mix2 na poco f2 pro. Mam pytanie odnośnie czytnika linii papilarnych. Żeby odblokować telefon trzeba najpierw wybudzić ekran czerwonym przyciskiem i dopiero przyłożyć palec do czytnika, czy na wyłączonym ekranie czytnik będzie normalnie działał? W mix2 czytnik jest z tyłu i działa bardzo szybko, bez pomyłek a co najważniejsze na zablokowanym ekranie. Czyli jedno dotknięcie i mamy odblokowany telefon a jak to jest w 2f pro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad wymianą leciwego już mi mix2 na poco f2 pro. Mam pytanie odnośnie czytnika linii papilarnych. Żeby odblokować telefon trzeba najpierw wybudzić ekran czerwonym przyciskiem i dopiero przyłożyć palec do czytnika, czy na wyłączonym ekranie czytnik będzie normalnie działał? W mix2 czytnik jest z tyłu i działa bardzo szybko, bez pomyłek a co najważniejsze na zablokowanym ekranie. Czyli jedno dotknięcie i mamy odblokowany telefon a jak to jest w 2f pro.
Nie spodziewaj się precyzji i skuteczności na poziomie tego z tyłu :)

Wysłane z mojego POCO F2 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal nie wiem najważniejszego a mianowicie, czy czytnik działa bez wybudzania wyświetlacza?
Czy trzeba najpierw kliknąć czerwony przycisk?
Przecież pisałem że nie trzeba przyciskać przycisku . Czujnik jest aktywny cały czas . Zasada działania taka sama jak tego z tyłu.
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, michalm83 said:

Ja dodałem 4 odciski kciuka obracając telefon co 90° i jakoś działa. Choć do precyzji tego umieszczonego z tyłu jeszcze daleko.
 

To prawda. Porównując do tego co miałem w mi8 lub w minote 3 ten jest średni. No ale trzeba się przyzwyczaić. 

1 hour ago, jacekgothic said:

Nadal nie wiem najważniejszego a mianowicie, czy czytnik działa bez wybudzania wyświetlacza?

Czy trzeba najpierw kliknąć czerwony przycisk?

Tak jak wyżej i niżej piszą. W momencie gdy podnosisz telefon to na aod widnieje punkt w który masz przyłożyć palec. Nie trzeba wybudzac telefonu . Jest dostępny od zaraz. 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Przeczytałem cały temat i postanowiłem na własnej skórze przekonać się co wart jest ten poco.

Jak już wspomniałem, mam mi mix 2 odblokowany, na ostatnim sensownym miui 12 dla tego telefonu  xiaomi.eu, rozwojowa 20.5.28.

Płatności Google Pay działają bez problemy, apki banków również, ale czytam, że na poco bywało z tym różnie. Jak jest obecnie na odblokowanym i .eu?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jacekgothic niestety na miui.eu płatności działają dopiero po zrotowaniu. Dodatkowo nie wiadomo ile to podziała. U mnie root wywala też możliwość odblokowania aplikacji bankowej odciskiem.
Korzystalem z miui.eu od modelu REDMI Note 2 ale teraz za dużo cyrku żeby to instalować. @lary504 a jak z deszyfracją TWRP?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...