Jump to content

lukaszbogusz

Użytkownicy
 • Content Count

  45
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

About lukaszbogusz

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. To prawda. Porównując do tego co miałem w mi8 lub w minote 3 ten jest średni. No ale trzeba się przyzwyczaić. Tak jak wyżej i niżej piszą. W momencie gdy podnosisz telefon to na aod widnieje punkt w który masz przyłożyć palec. Nie trzeba wybudzac telefonu . Jest dostępny od zaraz.
 2. Czyli od początku miałem dobrze haha. Po prostu graficznie mi to nie pasowało za Chiny do miui. Nie było tematu i przepraszam za zabranie czasu .
 3. To jest zrzut z xiaomi.eu czy z global? Z wifi ogarnąłem. W ustawieniach z MAC urządzenia było pozmieniane.
 4. Ja tak pisze i piszę a tu wychodzi na to że na miui.eu tak chyba wszyscy mają z tym jak wygląda strona tworzenia wiadomości w aplikacji miui.sms. Prośba. Niech ktoś wrzuci zrzut jak wygląda strona tworzenia wiadomości po kliknięciu w plusa w aplikacji miui sms na dole po prawej . Pomijając ten temat napotkałem drugi problem. NFC zakłóca sygnał wifi i wyrzuca mnie z połączenia z routerem. Jeżeli odkliknę nfc i ponownie się polącze z routerem to rozłączenie nie występuje. Ma ktoś jakieś pomysły ? Rom miui.eu najnowszy z czwartku. Full wipe robiony. Pozdrawiam
 5. Ja to miałem już po pierwszej aktualizacji z 13 stycznia i zrobiłem to o czym piszesz a dziś wrzuciłem najnowszą i nadal to samo. Jakaś abstrakcja.
 6. Nie mam pojęcia jak to możliwe. Rozumiem że wrzucenie romu mi flashem i później przejście na xiaomi.eu rozwiąże problem?
 7. No właśnie zaznaczona apka SMS miui i oprócz tej apki tylko Messenger.
 8. Miałem bo z automatu poszło ze sklepu Google przy instalacji "moich" aplikacji ale usunąłem. Wipe zrobiony ale niestety nadal został ten "syf" dziwne bo to jakby się nie usunęło . Bronię się przed miflashem się jak trzeba będzie to to zrobię bo nie lubię jak nawet malutka rzecz nie pasuje a to jest mega irytujące. Masz jakiś pomysł?
 9. Witajcie. Mam problem od początku gdy przeszedłem z wersji global na miui.eu. Może ktoś miał podobnie. Dlaczego jak wchodzę w wiadomości i klikam + żeby napisać wiadomość to przechodzę na apkę chyba od Google? Aplikacja wiadomości oczywiście od miui. Zauważyłem też że ikonka w dialerze nie jest tą od miui ale co ciekawe jak w nią klikam żeby bezpośrednio napisać wiadomość to przechodzi z tego miejsca do tworzenia wiadomości w miui. Z góry dziękuję za pomoc.
 10. No przed wipe nie było nadal możliwości wyboru nawet po tym co napisałeś. Już jest oki
 11. Czy tylko ja nie mam możliwości wyboru karty SIM przed połączeniem?
 12. Potwierdzam, trzaski szumy pozostały. Dźwięk stereo wrócił
 13. Panowie , mam rozwiązanie ale dopiero sprawdzę czy to na pewno to jak wrócę do domu i odtworze film na słuchawkach. Okazało się że naklejając skórkę na tył telefonu i za razem boki i górę zapomniałem żeby odkleić małą górna dziurkę hahaha. Trochę fail zważywszy na fakt że jest to dziurka odpowiedzialna za redukcję szumów oraz dźwięk stereo w nagraniach wideo
 14. Właśnie dziś to zauważyłem. Mam tak samo jak ty. Dla przykładu podaje link. Można sobie przesłuchać. Dźwięk słyszalny na słuchawkach jakby z jednego kanału, dodatkowo dziwne szumy i trzaski. Ktoś ma pomysł? https://photos.app.goo.gl/VWojDC7CSDjScDvp6
×
×
 • Create New...