Jump to content

Redmi K30 Pro - oficjalnie

Recommended Posts

Jest aktualizacja. Ekran w K30 Pro będzie pochodził od Samsunga, będzie wykonany w technologii OLED, ale będzie oferował odświeżanie 60 Hz, a nie jak wcześniej podawano, 120 Hz.

• Sad 1

To już się robi nudne, wszyscy narzekają że telefony takie wielkie... Od kilku lat wiadomo w jakim kierunku to zmierza, nadal się nie przyzwyczailiście że telefony są duże, a nie małe? Może będzie to zaskakujące, ale kolejny Mi 11/20 i kolejny K40 też będą DUŻE! :) 

Nie pasuje mi jedna rzecz. POCO miał być taniutkim podrabianym flagowcem i F1 taki był. K30 Pro jest zbyt dobry by być POCO i przede wszystkim jest zbyt drogi (według plotek). Raczej rebrand będzie jako Mi 10T. 

Edited by galakty

Gdyby K30 Pro miał się okazać POCO F2, to byłbym zaskoczony. Ale średnio w to wierzę, bo Indie kochają TANIE telefony, a K30 Pro nie będzie dla nich tani. 

Edited by galakty
Dnia 25.03.2020 o 17:35, galakty napisał:

Gdyby K30 Pro miał się okazać POCO F2, to byłbym zaskoczony. Ale średnio w to wierzę, bo Indie kochają TANIE telefony, a K30 Pro nie będzie dla nich tani. 

Może nie będzie to POCO F2, ale jakieś POCO na pewno: https://miuipolska.pl/redmi-k30-pro-na-rynki-global-jako-poco-potwierdza-to-certyfikacja

• Like 1
  • 1 month later...