mrosi

Redmi K30 Pro - oficjalnie

Recommended Posts

Wszystko rozbije się o cenę. Płaski ekran, brak dziury... dla mnie lepszy telefon niż Mi10. 

Jest aktualizacja. Ekran w K30 Pro będzie pochodził od Samsunga, będzie wykonany w technologii OLED, ale będzie oferował odświeżanie 60 Hz, a nie jak wcześniej podawano, 120 Hz.

• Sad 1

Nawet nie 90 Hz? Ehhh, no to nie zmieniam telefonu, kryterium jest 5G i 90Hz oraz brak dziury w ekranie. Trzeba czekać.

Dobrze że ma główny sensor od Sony z optyczną stabilizacją i ekran bez tych idiotycznych zakrzywień, tylko dlaczego taki wielki?

• Haha 1

To już się robi nudne, wszyscy narzekają że telefony takie wielkie... Od kilku lat wiadomo w jakim kierunku to zmierza, nadal się nie przyzwyczailiście że telefony są duże, a nie małe? Może będzie to zaskakujące, ale kolejny Mi 11/20 i kolejny K40 też będą DUŻE! :) 

Ale kiedyś to się musi zatrzymać, bo będziemy nosić telefony pod pachą, a nie w kieszeni.

• Like 1

2 godziny temu, FromWP napisał:

Dobrze że ma główny sensor od Sony z optyczną stabilizacją

Problem w tym, że tylko K30 Pro Zoom Edition ma stabilizację... zwykły nie ma OIS wcale.

• Like 1
  • Sad 1

14 minut temu, Orjon napisał:

Problem w tym, że tylko K30 Pro Zoom Edition ma stabilizację... zwykły nie ma OIS wcale.

Jesteś pewny...?

K30Pro.jpg

Nie dość że indukcji nie dali, to jeszcze OIS brakuje. Mi9 posłuży dłużej w takim razie.

No i 6/128 zwykła z nieznanych przyczyn nie ma UFS 3.1, tylko 3.0 + LPDDR4x a nie LPDDR5.

Zwykła 6/128 odpada w przedbiegach w tej cenie, kastrat niezły. Nie podoba mi się, kiedyś był jeden model i koniec, teraz nawet ten sam model z tą samą nazwą ma różne podzespoły. 

• Like 1

Lecą w kulki i tyle zwykły Kowalski nie zwróci uwagi, ale nie ładnie tak postępować taki sam model a różne podzespoły.

• Like 1

Waga przekroczyła już 0.2 kg. Gruby, duży, ciężki a to wszystko bo ludzie gonią za cyferkami.

Nie pasuje mi jedna rzecz. POCO miał być taniutkim podrabianym flagowcem i F1 taki był. K30 Pro jest zbyt dobry by być POCO i przede wszystkim jest zbyt drogi (według plotek). Raczej rebrand będzie jako Mi 10T. 

Edited by galakty

No tak, ale w takim razie dla kogo robiliby poco i skąd bierze się to w ROMie? Dla Indii?
No cóż, zobaczymy...

Gdyby K30 Pro miał się okazać POCO F2, to byłbym zaskoczony. Ale średnio w to wierzę, bo Indie kochają TANIE telefony, a K30 Pro nie będzie dla nich tani. 

Edited by galakty

Dnia 25.03.2020 o 17:35, galakty napisał:

Gdyby K30 Pro miał się okazać POCO F2, to byłbym zaskoczony. Ale średnio w to wierzę, bo Indie kochają TANIE telefony, a K30 Pro nie będzie dla nich tani. 

Może nie będzie to POCO F2, ale jakieś POCO na pewno: https://miuipolska.pl/redmi-k30-pro-na-rynki-global-jako-poco-potwierdza-to-certyfikacja

• Like 1

Czyli K30 Pro w wersji Global to będzie POCO, czy jeszcze inny model jak np. Mi10T Pro?

Poco. Chyba że Xiaomi znowu będzie mieszać z nazewnictwem na rynkach EU, RU itd...

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka