
szpieg15
Użytkownicy-
Posts
62 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
szpieg15 last won the day on February 10 2022
szpieg15 had the most liked content!
About szpieg15
- Birthday October 15
Informacje osobiste
-
Płeć
Mężczyzna
-
Lokalizacja
Wrocław
Dodatkowe
-
Smartfon
Mi 10
Recent Profile Visitors
937 profile views
szpieg15's Achievements
-
Xiaomi 12/12X/12 Lite - pytania ogólne, wątek zbiorczy
szpieg15 replied to ZduneX25's topic in Dyskusja ogólna
Oooo to super, bo pamietam że ta opcja byla bezpośrednio w 11 pro i ultra -
Xiaomi 12/12X/12 Lite - pytania ogólne, wątek zbiorczy
szpieg15 replied to ZduneX25's topic in Dyskusja ogólna
Pytaneczko, czy wiadomo może czy Xiaomi 12 będzie miało aplikację do obsługi m.in Flipbuds Pro? -
Niestety nie obsługuje tego modelu... i nie chodzi o naukę chińskiego tylko przetłumaczenie na PL.
-
Cześć, mam słuchawki Flipbuds Pro i do ich obsługi potrzeba aplikacji XiaoAi, niestety jest tylko w języku chińskim i mocno to utrudnia działanie, jest może szansa na pomoc?
-
Siemaneczko, macie może jakiś namiar gdzie można kupić tą słuchawkę? Bo obecnie jakby wszędzie była out of stock...
-
Witam, pytanko do użytkowników Mi10 w sieci Play. Czy macie może problem z VoLTE? Ja kupiłem swój egzemplarz w Media Expert i jak na razie póki co mi nie działa :< Dodam tyle że Play identyfikuje mój telefon jako MI M2001J2G a u siebie mają konfigurację pod "Xiaomi MI 10 M2001J2G" Może dałoby radę coś w romie pozmieniać żeby w ten sposób zidentyfikowali?
-
global MIUI Global ROM - wersje stabilne, dyskusja
szpieg15 replied to Kacper Skrzypek's topic in Dyskusja ogólna
Na Szwajcarii jest 12.0.6 dla Mi10 EEA -
Moje niedopatrzenie z infolinii sieci PLAY, telefon w sieci identyfikuje się jako MI M2001J2G a w wyszukiwarce konfiguracji jako Xiaomi MI 10 M2001J2G... nie wiem czy to ma związek :<
-
Mając Mi 10 z wolnego rynku niby rom jest EEA ale jak gadałem z gościem z infolinii to mi powiedział że oni i tak wgrywają jakaś modyfikację od siebie i miedzy innymi VoLTE nie działa.. uprzedzając komentarze, tak zrobiłem wszystko według każdego możliwego poradnika i nie działa, póki co bez odblokowanego BL... nie ma co przed reklamacją
-
Cześć, miał ktoś może problem z lekko zielonkawym ekranem w MI 10?
-
Cześć! Mam takie pytanie techniczne... Czym na dobrą sprawę oprócz oprogramowania różni się wersja Chińska od Globalnej?
-
Pewnie nikt nic nie wie na temat global wersji Mi Watcha, prawda?
-
Mi 9T/K20 - dyskusja ogólna - watek zbiorczy
szpieg15 replied to ZduneX25's topic in Dyskusja ogólna
Zdarza się wam że telefon sam dzwoni do kontaktów z ostatnio wybieranych? Global V10.3.9.0.PFJMIXM. Region Indie -
Witam, jak tam działanie Gpay na ostanim romie?
-
Pytanie, wie ktoś może jak włączyć VoLTE na Mi8 w Play?