Skocz do zawartości

MIUI 9.12.5


Kacper Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 122
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Mam problem z budzikem tzn. przy dłuższym czuwaniu telefonu gdy budzik mi dzwoni to mam czarny ekran i nic nie mogę zrobić ( mogę go wyłączyć tylko przyciskiem power) a żeby wrócił telefon do normalności muszę go zresetować. Czy to problem softu czy sprzetu? To dzieje się w RN5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z budzikem tzn. przy dłuższym czuwaniu telefonu gdy budzik mi dzwoni to mam czarny ekran i nic nie mogę zrobić ( mogę go wyłączyć tylko przyciskiem power) a żeby wrócił telefon do normalności muszę go zresetować. Czy to problem softu czy sprzetu? To dzieje się w RN5
Czy soft był i stalowang na czysto?

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, johnybiu napisał:

Mam problem z budzikem tzn. przy dłuższym czuwaniu telefonu gdy budzik mi dzwoni to mam czarny ekran i nic nie mogę zrobić ( mogę go wyłączyć tylko przyciskiem power) a żeby wrócił telefon do normalności muszę go zresetować. Czy to problem softu czy sprzetu? To dzieje się w RN5

Mam dokładnie to samo na RN7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spory problem z internetem mobilnym. Telefon Mi6 gdy jestem na danych często jest brak połączenia, ponowne uruchomienie pomaga ale prędkość to jakiś żart. Jedynie WiFI działa ale.. wydaje się że drenuje baterię bardzo. Czy ktoś spotkał się z takim czymś ? Full Wpie zrobić bo od jakiś 5 - 8 wersji nie wykonywałem go 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wyłączeniu WiFi i włączeniu danych pakietowych te się nie uaktywniaja trzeba zmienić tryb sieci i dopiero wtedy pojawia się znaczek np h+ przy zasięgu i jest wtedy dostęp do internetu. 

Taki problem pojawia się losowo. 

Teraz np wszystko jest w porządku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To trochę nie bardzo, samoczynnie powinno się przełączać z wifi na dane i na odwrót, a wyłączenie jednego i włącznie drugiego nie powinno polegać na zmianie trybu sieci. Ciekawe czy ogarną to w nowym buildzie :/ lub na Global Stable przejdę na jakiś czas 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 7.12.2019 o 11:27, H3PO4 napisał:

(...) Aktualizacje jak i nowe aplikacje pobierają się ekstremalnie wolno. Niezależnie czy przez wifi/lte. (...) Mi8 (...)

Mi8 ja również miałem taki problem. Nie dość że pobierało wolno to jeszcze drenowało baterię. U mnie pomogło przełączenie wifi na inny punkt dostępowy (mam router dwuzakresowy) po przełączeniu wifi na 2.4 i z powrotem na 5G pobrało w ciągu kilkunastu sekund to co próbowało pobrać przez ostatnią godzinę.

Dodatkowo czasem lekko muli przy włączaniu albo odblokowywaniu zanim pokaże ikony na chwile zwisa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...