Jump to content

kacpor34

Użytkownicy
 • Posts

  14
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

kacpor34 last won the day on May 22 2020

kacpor34 had the most liked content!

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

kacpor34's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

7

Reputation

 1. Co XDDDDD Ludzie narzekają na te błędy, które wciąż nie zostały naprawione, na przykład bateria cały czas jest tragiczna.
 2. K20 Pro Jak na razie brak jakiś poważnych problemów, nowe miui robi wrażenie nie powiem i w końcu się naprawiła bateria. Czasami zdarzają się przycięcia animacji, gesty naprawiły się po ponownym uruchomieniu, nagrywanie ekranu też się zepsuło ale po resecie wróciło do normy.
 3. Po kilku dniach używania na K20 Pro: -Zniknęły dziwne lagi w tym nowy przy wchodzeniu na główny ekran -ING dalej działa i mam nadzieję że jak najdłużej -Od wersji 20.3.27 nie ma powiadomienia "Wyczyść dane aplikacji" Problemy występujące od kilku wersji: -Słaby czas na baterii -Powiadomienia z Gmaila nie przychodzą w ogole, synchronizacja jest, dane aplikacji wyczyszczone, brak oszczędzania baterii w aplikacji -Crash messangera, jeżeli zrobi się zdjęcie appką i próbuje się je wysłać - Długi zrzut czasami działa a czasami się zacina i strona się przewija ale zrzut się nie robi
 4. Jak wrócić na globala ? Bo widzę że nie mam co liczyć na naprawę baterii
 5. Czyli bez safetynet nie będzie można płacić zbliżeniowo nawet przez appke banku?
 6. Reupload v2 Jak na razie żadnych problemów oprócz długiego włączania ekranu głównego po wejściu w ostatnie aplikacje.
 7. To samo na K20 Pro. Po updacie do androida 10 było na tyle głośno że na połowie rozmawiałem .Z tą aktualizacją musi być max
 8. AOD, 3G/4G często z wifi, dzisiaj wyjątkowo bez appek w tle typu Spotify/SoundCloud. Z tą wersją zauważyłem znaczne wydłużenie SOT, nowsza wersja ma coś zjebane chyba bo 5h SOT to byl max
 9. K20 PRO Nie wiem czy to problem tej wersji ale nie da się dodać odcisku palca, wcześniej na globalu było wszystko ok pomimo szkła Edit: kilka resetów pomogło
 10. kacpor34

  MIUI 7.5.11

  Zainstalowałem na Redmi Note 4 MTK. -Nic nowego nie widzę. -Opcje słuchawek są po angielsku i za każdym podłączeniem słuchawek odpala się komunikat o konfiguracji. -Nie pokazuje ilości wolnego RAMU Mam pytanie: Jak zrobić żeby nie wyświetlał się komunikat o wyborze klawiatury i czy da się wyciszyć dźwięk informujący o niskim stanie baterii?
 11. kacpor34

  MIUI 7.4.6

  Na jakiej wersji bateria najlepiej trzyma ? Czy lepiej wrócić na globala ? Obecnie z baterii jestem zadowolony bo wytrzymuje cały dzień ale myślę, że przy 4100 mAh mogło by być o wiele lepiej.
 12. kacpor34

  MIUI 7.4.6

  Przed chwilą zainstalowałem na Note 4 MTK i jak na razie wszystko się normalnie aktualizuje. Dam edita jak będą problemy.
 13. kacpor34

  MIUI 7.4.6

  Mam MIUI 7.3.2. Czy opłaca się aktualizować ? Bateria lepiej trzyma ? Mam Note 4 MTK
×
×
 • Create New...