Jump to content

mrMajor

Użytkownicy
 • Posts

  20
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

mrMajor's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

2

Reputation

 1. Mi8 ja również miałem taki problem. Nie dość że pobierało wolno to jeszcze drenowało baterię. U mnie pomogło przełączenie wifi na inny punkt dostępowy (mam router dwuzakresowy) po przełączeniu wifi na 2.4 i z powrotem na 5G pobrało w ciągu kilkunastu sekund to co próbowało pobrać przez ostatnią godzinę. Dodatkowo czasem lekko muli przy włączaniu albo odblokowywaniu zanim pokaże ikony na chwile zwisa.
 2. Sorki że tak późno odpisuje. Nie pomyślałem o Tym. Spróbuję.
 3. W tej wersji problem z mikrofonem słuchawek w aplikacji Signal zniknął! Dzięki! Dodatkowo muszę pochwalić też działanie softu na tej samej aplikacji podczas zmiany internetu z danych mobilnych na WIFI - do tej pory przy przechodzeniu na WiFi zrywało połączenie teraz zmiana taka odbywa się niezauważalnie a połączenie jest kontynuowane. Tylko zastanawia mnie jedna sprawa dotycząca aparatu. czy macie też takie problemy podczas robienia zdjęć jakby nakładały się dwa ujęcia na siebie? U mnie to się dzieje już od dłuższego czasu. MI8
 4. Ja w tej i w dwóch poprzednich wersjach mam problem z aplikacją Signal. Nie działa w niej mikrofon. Podczas wykonywania połączeń przez tą aplikacje osoba do ktorej dzwonie mnie nie słyszy. Kurcze zapomniałem dodać kluczowej informacji chodzi o mic ze słuchawek podłączonych pod port przez przejściówkę MI8
 5. Witam! Szukam jakiejś przeglądarki zdjęć dynamicznych tych robionych w telefonie Mi8 na Windows 10 z możliwością wybierania ujęć tak jak na telefonie. Może ktoś coś?
 6. Czy ktoś ma pomysł co stało się z płatnościami Android Pay na Mi8? Od wczoraj przestały działać. Zarówno na poprzednim romie jaki miałem (9.2.21) jak i na 9.3.1 Przy płatności pokazuje komunikat typu "Nie możesz już korzystać z płatności..." Przy dodawaniu karty pokazuje ze na tym telefonie nie można korzystać z Android Pay (że root lub modyfikacja).
 7. mrMajor

  MIUI 8.12.27

  U mnie bez problemu - nie ma znaczenia czy statyczna czy animowana obie działają ok!
 8. mrMajor

  MIUI 8.12.27

  u mnie MI8 - ja nie wiem co Wy macie z tymi telefonami - u mnie działa wszystko bez zarzutu, a pojawiające się błędy (jak z aparatem na którejś z poprzedniej wersji) poprawiają w następnych. Zarówno bezpieczeństwo - wszelkie testy bezp. przechodzi na 100% przy każdej aktualizacji, jak i działanie internetu - u mnie Protokół APN jest ustawiony oryginalnie na "IPv4/IPv6" zarówno dla sieci macierzystej jak i podczas roamingu , haseł użytkowników nie ma żadnych - są puste, a internet działa we wszystkich sieciach. Moja macierzysta sieć to Play i aktywnie korzystam z roamingu krajowego dotyczy to również internetu - wszystko działa bez zarzutu. Z sumami kontrolnymi podczas pobierania faktycznie czasem jest jakaś kiszka a czasem wcale nie można pobrać automatycznie, również ręcznie sumy kontrolne się nie zgadzają szczególnie przy pobieraniu z alternatywnych serwerów - wtedy podpinam do kompa pobieram z serwera głównego zapisując zipa na telefonie następnie instaluje w apce Aktualizacje (nie wchodząc ręcznie do recovery) za pomocą opcji "Zainstaluj aktualizację z pliku .zip" - wtedy wszystko przechodzi bez problemu.
 9. mrMajor

  MIUI 8.12.6

  Na moim Mi8 w dostępnej wersji 8.12.7 - wielki plus za naprawę aplikacji Aparat - Slow Motion już działa poprawnie, poza tym widać jakieś dodatkowe usprawnienia których jeszcze nie ogarnąłem! Na razie aplikacji z kłódką nie ubija tak jak poprzednio. Telefon mam w sieci Play - wszystko działa poprawnie łącznie z internetem. Na razie błędów nie widzę. U mnie test przechodzi wynikiem pozytywnym. Początkowo miałem problem z pobraniem aktualizacji - albo występował błąd, albo problem z sumą kontrolną MD5 - zaktualizowałem dopiero gdy pobranie i automatyczna instalacja zadziałała, nie robiłem tego ręcznie.
 10. mrMajor

  MIUI 8.11.29

  Zdarza się, że ubija aplikacje, które teoretycznie powinny być utrzymywane w pamięci - kłódka, autostart + odp. ust. w bateria i wydajność
 11. mrMajor

  MIUI 8.11.29

  W tym ROMie mój Mi8 zaczął się łączyć poprawnie z punktami WIFI z którymi nie mogłem się połączyć na poprzednim. Nagrywanie w zwolnionym tempie nadal nie działa poprawnie Czy jest możliwe dodanie w ustawieniach dźwięku wyboru czy tryb cichy ma wyciszać również dźwięki powiadomień?
 12. mrMajor

  MIUI 8.11.22/23

  Sprawdzałem ilość klatek dla materiału nagranego w 240 klatkach i tych 240 klatek tam rzeczywiście jest, tylko odtwarzanie skopane. Co do samego SLOWMO. to skoro da się eksperymentować z 960klatek/s to może da się również 480 Ja również odniosłem wrażenie że baterie drenuje strasznie - bo przez ostatni dzień zeszło mi 2 razy więcej niż wcześniej - będę jeszcze testował. Z funkcji których mi brakuje (ale tego wcześniej też nie było), to przydała by się możliwość włączenia wyciszania również dźwięków powiadomień w trybie cichym - jednym kliknięciem razem z resztą. No i jeszcze co zauważyłem - ani poprzednia wersja, ani obecna nie potrafiła się połączyć z WIFI u mnie w pracy - punkty dostępowe dwu zakresowe z logowaniem w trybie PEAP
 13. mrMajor

  MIUI 8.11.22/23

  Na Mi 8 filmy nagrane w zwolnionym tempie 120 lub 240 klatek nie odtwarzają się w zwolnionym tempie. filmy 960klatek - zwolnione tempo włącza się w trakcie trwania filmu - to ok, bo taka informacja jest wyswietlona, ale na pewno nie jest to 10 sekund
 14. Ustawiłem sobie alarmy poziomu tętna. Teraz chce je wyłączyć i za cholerę nie wiem gdzie ja to ustawiałem. Ktoś coś? Gdzie to jest w Notify & fitness? Bo mi wibruje zbyt często.
 15. Co do Notify & Fitness czy nieoficjalne oprogramowanie możliwe do wgrania w tej apce to tylko emotki w powiadomieniach? Czy może coś jeszcze? Ktoś ma?
×
×
 • Create New...