eNse

Czytnik palca jest zabrudzony. Problem

Recommended Posts

received_534293107325918.thumb.png.045f668e0e5db0859bb6f2e4d02bf486.png

Od niedzieli mam problem ze skanerem palca w mi9. Zaczął wyświetlać komunikat jak na screenie. Jedyne co pomaga to restart urządzenia, żadne wycieranie, dodawanie odcisku palca na nowo, którego swoją drogą nie da się dodać bo w ustawieniach jest ten sam komunikat nie pomaga. Myślałem że to jedno razowy problem ale dziś pojawiło się znowu i ponownie pomógł tylko restart urządzenia. Soft EEA 10.3.20 bodajże 

Edited by eNse

Jakie szkło masz założone? 

Jeżeli nie masz to postaw jeszcze raz soft na czysto... I później ewentualnie będziemy się martwić... 

1 godzinę temu, JamCiTo napisał:

Jakie szkło masz założone? 

Jeżeli nie masz to postaw jeszcze raz soft na czysto... I później ewentualnie będziemy się martwić... 

Wozinsky ale w bdb stanie.. Nigdy nie było problemów, telefon nigdy nie upadł nawet 

Mi od ostatniej aktualizacji eea potrafi zawiesić się dotyk. Nie działa czytnik, nie działa ekran by wpisać pin. Pomaga restart. (dzieje się tak z raz na tydzień)

Edited by stereo0

Mam ten sam problem, czytnik nie działa jak i gesty, nie jestem wstanie odblokować telefonu. W jaki sposob wyłączyć telefon by sprawdzic czy po restardzie zadziała ?

@Janeq przytrzymaj długo przycisk włączania. Po resecie będzie działać. U mnie też sporadycznie jest ten problem. Pewnie coś skopali w ostatnim sofcie

U mnie też już przeszło samo z siebie i problem nie występuje. Nawet szkła nie zmieniłem, dziwne rzeczy.

Ja natomiast zauważyłem znaczną poprawę działania i to bez aktualizacji (w końcu na Globalu to rarytas), jakby ten czytnik powoli się uczył odcisku. Albo to ja się nauczyłem przykładać palec.

Dnia 22.10.2019 o 15:14, alfabet napisał:

Czytnik nie jest rewelacyjny. Często trzeba go wybudzić, nie jest precyzyjny jak to jest w oneplus.

No nie wiem, u mnie działa zawsze i wszędzie, może z 3-4 razy w ciągu kilku miesięcy zawiódł...

Co do OnePlusa. To że jest "precyzyjny" to wcale nie jest zaleta. Czemu? Bo im szybszy tym mniej bezpieczny, posiada większy margines błędu. A potem jak w S10, okazuje się że każdy może odblokować ;) Tylko ciekawe że NIKT o tej aferze nie słyszał.