Jump to content

MIUI 11: błędy i braki w tłumaczeniu

mrosi
 Share

Recommended Posts

W tym wątku zgłaszamy błędy w tłumaczeniu MIUI 11 od xiaomi.eu (MIUI Polska).

W poście, oprócz treści, umieszczamy zrzut ekranu. Ułatwi to pracę nad poprawkami.

Zgłaszamy:

• literówki,
  • błędy językowe,
  • miejscowe braki tłumaczenia,
  • jeśli gdzieś występuje FC, i jest to wina tłumaczenia (w języku angielskim błąd nie występuje), to należy dodać zrzut ekranu z błędu FC (logcat).

NIE zgłaszamy błędów w Globalu - będzie to traktowane jako spam.

• Like 3

• 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Dalvik/ART i Cache wyczyszczone i nic. Zawsze robię to po update. Ale jeszcze zastosuje się do twojej wypowiedzi default_smile.png

Edit:[mention=29619]Orjon[/mention]

No niestety nie działa nadal.

Edit 2:

Animacja powiadomienia także nie działa.

Edit 3:

Działa wszystko, mój błąd, zgubiła mnie rutyna

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

Edited by Orjon
Nie tyle pustych linii!!!

• 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Nie wiem czy to bug czy nie, ale od czasów miui 10 to było i nadal tak jest. A chodzi o powracające powiadomienia o udanym bądź też nie udanym pobraniu plików. Mimo usunięcia powiadomienia, zawsze wraca, czasem od razu, a innym razem po kilku minutach.

Występuje to na mix 2.

Ps. To powiadomienie na zrzucie usunięte było już kilka razy i nadal wyskakuje, jedynie po usunięciu tych plików z apki "Pobrane" rozwiązuje problem.

Screenshot_2019-12-31-10-01-59-296_com.android.browser.jpg

Mam Wgraną Stabilną 11.eu Redmi Note 8 

1. Dwa błędy w tłumaczeniu w opcjach programistycznych.

2. Screenshoty zapisują się np. .android.settings Windows 7 rozpoznaje rozszerzenie nie .jpg tylko .settings nie idzie tego otworzyć w przeglądarce fotografii . Po zmianie ręcznej rozszerzenia pojawia się miniaturka, ale i tak nie otwiera się. Paint i inne otwierają to, ale przy zapisie do obojętnie czego nadal nie otwiera się w przeglądarce fotografii. 

3. To było w globalu i jest tu przy wyszukiwaniu pod oknem chowa się połowa pierwszej opcji.

Edit: Jeszcze jedno

4. rom.EU jest cichszy niż Global na słuchawkach. pierwsze 3 poziomy są nie potrzebne i tak jak by brakowało EU jeszcze ze dwóch poziomów względem Globala 

Screenshot_2020-01-15-19-17-20-574.jpg

Screenshot_2020.png

ps.jpg

Edited by gawllo

5 minut temu, Orjon napisał:

Naprawione.

Reszta na razie zgłoszona - zobaczymy..

Edytowałem, ale chyba za późno. 

4. rom.EU jest cichszy niż Global na słuchawkach. pierwsze 3 poziomy są nie potrzebne i tak jak by brakowało EU jeszcze ze dwóch poziomów względem Globala ( na Globalu musiałem przyciszać a na EU na MAX mam tak jak po przyciszeniu Globala.)