Jump to content

Igorass91

Użytkownicy
  • Posts

    3
  • Joined

  • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Igorass91's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

  1. Nie wiem czy to bug czy nie, ale od czasów miui 10 to było i nadal tak jest. A chodzi o powracające powiadomienia o udanym bądź też nie udanym pobraniu plików. Mimo usunięcia powiadomienia, zawsze wraca, czasem od razu, a innym razem po kilku minutach. Występuje to na mix 2. Ps. To powiadomienie na zrzucie usunięte było już kilka razy i nadal wyskakuje, jedynie po usunięciu tych plików z apki "Pobrane" rozwiązuje problem.
  2. Wejdź w "ustawienia" potem "powiadomienia i pasek stanu", znajdź aplikację "muzyka", potem jeszcze raz "muzyka" i ustaw "ważność" na "pilne", wtedy pod spodem masz dostępny suwak od pokazywania na ekranie blokady. Zobacz czy pomogło. Ręki uciąć nie dam ale chyba powinno
  3. Witam wszystkich, otóż zauważyłem coś dziwnego, a mianowicie przy lewej krawędzi tak od góry do połowy wyświetlacza przy dotykaniu słychać taki dźwięk jakby pukania/stukania. Tak jakby w tym miejscu wyświetlacz był nie doklejony. Dlatego chciałem zapytać czy też tak macie czy to może jakaś wada fabryczna, a i od razu uprzedzam pytania, nie, nie wypadł ani razu, nie został uderzony, nie jest noszony w ciasnych kieszeniach, ramka nie jest wygięta itd.
×
×
  • Create New...