Skocz do zawartości

Miui V6 Na Redmi 1S


urzytkownik ja

Rekomendowane odpowiedzi

Mój miband działa z v6: wibruje przy połączeniu i budzi. Nie chce natomiast wibrowac przy ustawieniu powiadomień sms bez opcji natychmiastowego powiadamiania. Po jej włączeniu co prawda opaska wibruje przy smsach, ale zużycie baterii wzrasta nieproporcjonalnie do korzyści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie che pisać źle ale lubię miui bo ma dużo opcji i funkcji od razu wbudowanych w system jak miał bym MI4 albo więcej ramu w telefonie był bym najszczęśliwszym człowiekiem hahaha ale teraz mam zainstalowane CM 12.1 może na początku musiałem dożo poustawiać ogarnąć różne aplikacje w zastępstwie do funkcji w miui ale ogólnie telefon chodzi bardzo szybko nie muszę się martwić ze mam kilka aplikacji włączone ogólnie zapomniałem że trzeba sprawdzać ilość ramu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak teraz pracuje z zamulaczami typu fb i messenger? Bo na cm12.1 działa perfekt a nie wiem czy coś się zmieniło, ciągnie mnie do miui bo wygląda ładnie i jest bardziej funkcjonalny ale nie wiem jak to teraz działa, czy wgl warto pobierać :)

Edytowane przez KamilDsD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem zainstalowane tą najnowsza wersje tą chyba z poniedziałku czy coś takiego to po skonfigurowaniu telefonu nie robię żadnych kopi bezpieczeństwa itp tylko zawsze robię czysty soft telefon miał problem z odbieraniem połączeń co jest nie do zaakceptowania

też chciałbym wrócić do MIUI pewnie jak kupie sobie nowy telefon to to zrobię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Czasem odłącza mi sim nr 1. Nie wiem z czym jest to związane - czasem przestaje działać. Jest to dodatkowym kłopotem, ponieważ na sim 2 nie mam pakietu danych, a włącza się on dla sim 2 po odłączeniu sim 1 (wolny bo wolny, ale jakieś kilobajty pobiera).

2. Wczoraj jeszcze napisałbym, że jest ogromny problem z facebookiem, który zapycha ram do stanu nieużywalności, ale dziś... działa znakomicie (może po ostatniej aktualizacji fb?). Jeszcze potestuję czy to czasem nie jakieś złudzenie.

3. Bateria, zdaje się, trochę słabiej niż na v5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do sim to dzis zauwazyłem to samo sim w slocie wcdma znika z ustawien i dopiero reset pomaga.

No i przegladarka jak działa to działa, ale potrafi takiej zmuły dostać, ze trzeba czyscic ram.


No i mam cos chyba z deep sleep, bo z rana budzik nie chce dzwonic, a jak ustawie na dzien to działa, opaska tez nie budzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5.4.17 = Znaczna poprawa względem poprzedniej , jak na teraz to mam zamiar zostać już przy Miui bo w końcu stało się to używalne #Płynność :D aleeee zobaczymy jeszcze :3 jak narazie wrażenia pozytywne.Używam od ok 30 minut.

Edytowane przez KamilDsD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Czasem odłącza mi sim nr 1. Nie wiem z czym jest to związane - czasem przestaje działać. Jest to dodatkowym kłopotem, ponieważ na sim 2 nie mam pakietu danych, a włącza się on dla sim 2 po odłączeniu sim 1 (wolny bo wolny, ale jakieś kilobajty pobiera).

zjadło mi nmóstwo kasy przez to... mam Aero i karte bez jakiegokolwiek pakietu, niestety nagle przestawilo karte domyslna do Internetu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zjadło mi nmóstwo kasy przez to... mam Aero i karte bez jakiegokolwiek pakietu, niestety nagle przestawilo karte domyslna do Internetu.

Nieźle... To i tak się ciesz, że coś podobnego nie stało się za granicą, gdyby się nagle przełączył internet z karty lokalnej na polską, a użytkownik by tego nie zauważył...

Edytowane przez latet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt 5.4.17 dziala lepiej, aczkolwiek jesli chodzi o fb to nadal rewelacji nie ma. Za to u mnie bateria nawet lepiej na v6 trzyma :)

ale zauważyłem u mnie nieoczekiwany problem. jeśli ustawiam budzik wieczorem to rano mi nie dzwoni ;/

testowałem ustawiajac go z minutowym wyprzedzeniem i było ok..ale po nocy spoczynku budzik nie dzwoni

Edytowane przez matis2118
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś by mi wrzucił Browser.apk z v5? Niestety jakoś inaczej to działo bo ten plik wyciagniety z romu v50 to chyba tylko aktualizacja, a chciałbym miec przegladarke z v5.

Sciagnij sobie ostatnia wersje miui v50, rozpakuj i znajdz plik browser.apk Edytowane przez tosshi2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy wiesz ale w tej chwili w xiaomi pracuja inni programisci bo zatrudnili osoby od custom romow i widac juz efekty bo miui v6 jest bardzo dobra. Wymaga tylko juz niewielkich zmian.

A to nie chrome jest tą domyślną z v6? Wyglada identycznie.

Szczerze to nie wiem bo ja z pliku instalacyjnego wywalilem przegladarke zeby po usunieciu nie powracala. Jednak raz jak patrzylem to to nie byl chrome a przegladarka xiaomi. Edytowane przez tosshi2
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...