Jump to content

paralityk

Użytkownicy
 • Posts

  55
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi Redmi 1S

paralityk's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

3

Reputation

 1. Ja zatrzymałem się na 5.8.20 czystym z miuipolska... Wszystko mi działa jak należy.
 2. Uruchomiłem synchronizację - bateria leci w oczach. Też ktoś tak ma?
 3. Macie włączona synchronizację? Miałem włączona kilka romow temu i zrezygnowałem bo telefon tracił płynność. Jak teraz sprawa wygląda.
 4. OutSideR możesz krok po kroku napisać jak zainstalować Xcelerate? Mam najnowszy Rom z miuipolska ale pojęcia twrp i Mirecovery fullwipe są dla mnie obce (domyślam się co to ale nie jestem pewny)
 5. No kurde a taki sobie " iOS 9 " zmyslny zastosowalem. Trzeba zmienić na domyślny. Płynnie działa i nie ma z nim problemów. Jeszcze jedno pytanie ( gdzieś już o to pytalem ale nie mogę znaleźć tego postu) powiadomienia aplikacji... Niby wszystko zaznaczone na zielono ale msg nie daje znaku życia jak ktoś pisze do mnie, a fb na ikonie pokazuje cyfrę z liczba wiadomości ale nie zawsze. Da się coś z tym zrobić? Uprzedze: miałem FB lite jednak to nie dla mnie.
 6. Ok a ja mam takie pytanie: 1. Czy zastosowany motyw ma wpływ na działanie (płynność ) telefonu czy to kompletna bzdura?
 7. A ja troszkę bardziej przyziemne pytanie: Mam 5.5.29 i jest rewelacyjnie. No drobne niedogodności z FB i msg. Po prostu śpi i nie informuje że ktoś do mnie pisze. Czy nowszy rom od miuipolska coś wnosi lepszego? Ten 5.6.X
 8. 5.5.29 zainstalowane i około 400 MB ramu wolnego. Z wersji na wersje jest coraz więcej wolnego ramu i wszystko zmierza ku lepszemu
 9. U mnie wszystko działa płynnie, problem sporadyczny z budzikiem. Gmail działa. Może masz wył synchronizację?
 10. Pewnie taką jak i ja włączyłem: Ustawienia>urządzenia>wydajność systemu i uruchamiasz "optymalizacja wydajność systemu" konieczne ponowne uruchomienie.
 11. Uruchomilem optymalizację. Tel uruchomiłem ponownie... No i wpadlem w zachwyt (chwilowy) telefon zapiernicza aż miło... Ponad 420 wolnego ramu. Gdzie wczesniej dochodziło pod 200... I z czasem zostawało coraz mniej. Wracając do optymalizacji: było fajnie ale z czasem jakby gorzej... Tel się zapycha nie trzyma tego wolnego ramu po wyczyszczeniu około 200 i mniej MB ramu. Ktoś potrafi to wytłumaczyć?
 12. A dużo masz aplikacji? Ile wolnego ramu?
 13. @OutSideR czytałem miedzy innymi Twoje posty, ale oszczędny jesteś w słowach Przeglądając kilka wątków i wypowiedzi wychodzi na to że telefon na tym samym romie może się zachowywać różnie. Teraz testuje budzik, na dwie próby - dwie udane. Nastawilem na rano tu zawsze budzik zawodził. Na szybkość działania na razie nie ma co się wypowiadać. Po kazdorazowym wgraniu nowej wersji było dobrze, po dluzszym upływie czasu wszystko zacinało. Bez zwolnienia ramu się nie obyło. Teraz to nie jest konieczne.
×
×
 • Create New...