Jump to content

l_mike

Użytkownicy
 • Posts

  51
 • Joined

 • Last visited

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  Nexus 4 -> Redmi 1S

l_mike's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Odłączenie simu występuje sporadycznie i tylko po restarcie telefonu.
 2. Mam MiuiPolska: - odłączający się sim - potwierdzam. - problem z baterią - nie wiem czy mam. Ładuję co noc, odłączam rano od ładowarki, podłączam wieczorem, nie zwracam uwagi na skoki. - budzik działa - co rano budził, nie zdarzyło mu się nie zadzwonić.
 3. Aktualizacja softu MIUIPolska do najnowszej wersji też poprawia wydajność. Telefon już nie muli, jednak nadal lubi odcinać SIM1 przy restarcie.
 4. Robiliście update z wersji multi na najnowszą multi czy z MIUIPolska? Pytam, bo ciekaw jestem czy można sobie tak "przeskoczyć".
 5. Tu: http://en.miui.com/thread-81385-1-1.htmljest wersja z (podobno) wyeliminowanym problemem z nagłymi spadkami baterii. Nie testowałem, a chyba i na najnowszej 4.17 z MIUI Polska tego problemu już nie mam (bardziej niepokojące jest odłączanie SIM1).
 6. V6 wgrywane na czysto. Fakt, że równocześnie z upgradem do v6 zacząłem korzystać z opaski, ale wydaje mi się, że jest gorzej. Ludzie chwalą jednak dzisiejsze wydanie, więc potestuję dalej. Lubię MIUI i nie chcę migrować do cma.
 7. 1. Czasem odłącza mi sim nr 1. Nie wiem z czym jest to związane - czasem przestaje działać. Jest to dodatkowym kłopotem, ponieważ na sim 2 nie mam pakietu danych, a włącza się on dla sim 2 po odłączeniu sim 1 (wolny bo wolny, ale jakieś kilobajty pobiera). 2. Wczoraj jeszcze napisałbym, że jest ogromny problem z facebookiem, który zapycha ram do stanu nieużywalności, ale dziś... działa znakomicie (może po ostatniej aktualizacji fb?). Jeszcze potestuję czy to czasem nie jakieś złudzenie. 3. Bateria, zdaje się, trochę słabiej niż na v5.
 8. Mój miband działa z v6: wibruje przy połączeniu i budzi. Nie chce natomiast wibrowac przy ustawieniu powiadomień sms bez opcji natychmiastowego powiadamiania. Po jej włączeniu co prawda opaska wibruje przy smsach, ale zużycie baterii wzrasta nieproporcjonalnie do korzyści.
 9. Najpierw w aplikacji musisz wymusić żądanie roota, wtedy doda się ona do listy w panelu sterowania i będziesz mógł root zatwierdzić lub pozostawić dla aplikacji zablokowany.
 10. Również postawiłem telefon od nowa po przeczytaniu dzisiejszego info Acida o nowej wersji (dzięki wielkie!). Na chwilę obecną wygląda w porządku, ale tak naprawdę dopiero zdążyłem dokonać podstawowej konfiguracji ustawień i aplikacji. Zobaczymy jak będzie dalej. Dodam jeszcze, że rom wgrywałem przez TWRP. Takie moje pytanie... Jest możliwość wyłączenia dźwięku podłączenia telefonu do ładowania? Jest to opcja, wydaje się, zupełnie zbędna, a nocą wręcz przeszkadza (zwłaszcza, że mam ustawiony automatyczny restart telefonu w nocy, kiedy telefon jest też podłączony do ładowarki).
 11. Wygląda na to, że update z v6 multi 5.4.3 do wersji MIUIPolska poszedł bezproblemowo. Zobaczę jak będzie dalej. Ostatnio na wersji multi telefon potrafił trochę powariować: czujnik zbliżeniowy czasem aktywował ekran podczas rozmowy, co skutkowało tym, że policzkiem włączałem i wyłączałem różne rzeczy, a w dodatku bateria śmigała w oczach. @Acid, czy wersja MIUIPolska oparta jest na porcie czy ma jakieś inne... ciekawe... źródło?
 12. Dobrze czytam? Czy mamy już oficjalnie miui6 dla 1s? http://en.miui.com/thread-101595-1-1.html
 13. W ogóle sporo tych wybudzeń mam w porównaniu z Twoim m8. Właśnie pojawiła się nowa aktualizacja nieoficjalnego multi - zobaczę, może coś się poprawi w temacie.
 14. Jak u Was wygląda zużycie baterii przez Opaskę? U mnie telefon ma problemy z wejściem w deep sleep przez usługę udostępniania bluetooth i teraz zastanawiam się czy po prostu tak być powinno czy może jest to wina mojej konfiguracji (mam nieoficjalne MIUI 6 multi z najnowszą wersją aplikacji opaski, którą "wyciągnąłem" z romu diora). Włączone opcje dla opaski to odblokowywanie ekranu, inteligentny budzik, powiadomienia o telefonach i sms (w tym przypadku zaznaczona opcja powiadamiania bez zwłoki, bo inaczej nie działało). Oto screen. Jakieś sugestie?
 15. Chyba rozwiązałem swój problem. W ustawieniach powiadomień dla sms należy zaznaczyć opcję "bez opóźnienia". Co ciekawe, opcja ta nie jest potrzebna dla innych powiadomień, np. maili przez Aquamail.
×
×
 • Create New...