Skocz do zawartości

Miui V6 Na Redmi 1S


urzytkownik ja

Rekomendowane odpowiedzi

Cm 12.1 pod wzgledem szybkosci dziala lepiej. Miui natomiast super dziala na baterii oraz nie grzeje sie. Na cm12.1 grzal mi sie przy sluchaniu muzyki. Ogolnie dziala dobrze ale czasami jest ladowanie pulpitu i przy obciazeniu potrafi dluzej myslec. Jednak ja zostaje przy miui 6 bo bardziej mi sie podoba.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cm 12.1 pod wzgledem szybkosci dziala lepiej. Miui natomiast super dziala na baterii oraz nie grzeje sie. Na cm12.1 grzal mi sie przy sluchaniu muzyki. Ogolnie dziala dobrze ale czasami jest ladowanie pulpitu i przy obciazeniu potrafi dluzej myslec. Jednak ja zostaje przy miui 6 bo bardziej mi sie podoba.

a jak z glosnioscia dzwonka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok wgrałem to u żony i po włączeniu czasem zatrzymuje się mihome i inne aplikacje tak więc myślę że zrobię pełnego wipa. Tylko nie chciałbym wszystkiego stracić tak więc proszę niech ktoś napisze jak to zrobić. Mi się wydaje ze:

Utworze kopie zapasowa w chmurze wszystkiego potem reset do ustawień fabrycznych i jak się zrestartuje i spowrotem się zaloguje do chmury to sam mi już resztę przywróci i pobierze. Mam rację?

Wysłane z mojego HM NOTE 1LTE przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez igoor1983
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wgrałem i jest ok prócz kilku doc uciążliwych (bugów?)

 

Przy restarcie telefonu zawiesza się na boot animacji MiuiPolska, pomaga górny volumin+Power,po kilku próbach telefon staruje do systemu.

Czasem po restarcie nie działają przyciski Menu,Home,Back i blokady ekranu.

Po zawieszce a boot animacji bateria stada ostro, np. z 80% na 35%.

 

Ciekaw jestem czy wynikają z tego iz jest to jeszcze beta czy nakladki MiuiPolska?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W skrocie powiem jak sprawa wygląda u mnie :

Przy restarcie zjada ok 30-45% baterii.. Nie mogę przywrócić sms które na v5 miałem i przywracalem wcześniej.. Acid thx za pomoc przy flashowaniu

Wysłane z mojego HM 1S przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i testuje i używam tego v6 i tak:

-system sam w sobie znacznie płynniejszy i "lzejszy"

-nie grzeje sie

-bateria przynajmniej dwa razy lepiej trzyma jak na v5

Ogolnie jest znacznie lepiej ale:

-przeglądarka +Facebook to dalej zamuła

-jak uruchomisz za dużo ram spada od razu do ponizej100mb i wtedy system zaczyna się zamyślać. W porównaniu do takiego cm11 lub pewnie 12 to jednak dalej jest lata świetlne z tyłu. Na pewno ogólnie jest lepiej jak na v5ale jak ktoś jest średnio wymagający albo bardzo wymagający od razu niech to miui oleje i instaluje cm11 lub 12. Zainstalowałem v6 żonie tera ona testuje. Jak będzie się dalej wkurzac jak na v5 to na stałe zainstaluje jej cm bo 1gb to dla miui za mało i tyle.

Wysłane z mojego HM NOTE 1LTE przy użyciu Tapatalka

OK wystarczyło jej 30minut uruchomiła Facebook i menadżer stron Facebook i telefon tak zamulil ze musiałem go zrestartowac. Wieczorem na stałe przychodzę jej na cm - miui na 1gb - nieużywalne

Edit2. Tylko powiedzcie na którego cm przechodzic11czy od razu 12.

Aha i następny minus w v6 to zamulajacy aparat. W v5bylo znacznie plynniej

Ogólnie to dla mnie systemv6 dla mnie chodzi ok dopóki.... Się nie uruchomi Facebooka. A skoro moja zona facebookiem i managerem stron pracuje to musi je wszystko chodzić sprawnie i dlatego żegnam u niej miui

Edytowane przez igoor1983
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acid, wytłumacz mi proszę tak łopatologicznie, dlaczego na romie z Miui Polska system zamula,telefon grzeje się,po restarcie staje na logo MIUI POLSKA itp., a po wgraniu systemu z poniższego linku wszystko jest ok.

Czym  te  systemy się różnią lub co ja robię nie tak?

http://en.miui.com/thread-81385-1-1.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acid, wytłumacz mi proszę tak łopatologicznie, dlaczego na romie z Miui Polska system zamula,telefon grzeje się,po restarcie staje na logo MIUI POLSKA itp., a po wgraniu systemu z poniższego linku wszystko jest ok.

Czym te systemy się różnią lub co ja robię nie tak?

http://en.miui.com/thread-81385-1-1.html

wgrales port i pytasz jaka roznica?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytam czym ta różnica jest spowodowana.czy ja robię coś nie tak czy po prostu rom z Miui Polska jest skopany?

Poza tym nie pytam jaki wgrać rom, tylko czym się różnią skoro są praktycznie takie same.

Edytowane przez 13dan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następnym razem może być trochę lepiej z pamięcią w 1S (albo w też pozostałych telefonach).

W tej wersji nie zwróciłem uwagi na pewien plik co MIUI zmieniło odnośnie konfiguracji zram, swap itp, a dużo zmienili.

Ok to poczekam do następnej aktualizacji z nadzieja

Wysłane z mojego HM NOTE 1LTE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślicie że to by trochę pomogło na te lagi ? http://en.miui.com/thread-80257-1-1.html, fakt że piszę że jest pod wersję syhosta ale można spróbować , mógłby ktoś spróbować to wgrać na Miui V6 ? oczywiście nie zapomnijcie o backupie :D sam bym wgrał ale już wróciłem do CM 12.1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acid, wytłumacz mi proszę tak łopatologicznie, dlaczego na romie z Miui Polska system zamula,telefon grzeje się,po restarcie staje na logo MIUI POLSKA itp., a po wgraniu systemu z poniższego linku wszystko jest ok.

Czym te systemy się różnią lub co ja robię nie tak?

http://en.miui.com/thread-81385-1-1.html

Czy mogę ten ROM wgrać od razu przez aktualizacje? Bo ten v6 stad cholernie zamula

Wysłane z mojego HM NOTE 1LTE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...