Jump to content

Szkło hartowane

Recommended Posts

• Replies 570
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Z tego samego sklepu. Dopytałem ich i powiedzieli, że w ramach XD mają tylko jeden model. Poza tym mają jeszcze inne szkła na Mi 9 tak jak napisałeś.   XD oraz 3D nie są ostre na krawędzia

Właśnie dlatego ich dopytywałem i odpisali mi czym się różnią. Mają wysłać wersję XD. W sklepie jeszcze nie maja kategorii dla tego produktu, dopiero chyba wprowadzają.

Otrzymałem dzisiaj XD CP+ MAX. Wrażenia jak zwykle przy Nillkinie bardzo dobre. Tym razem byłem zaskoczony jak ładnie szkło pozbyło się powietrza po nałożeniu (w stosunku do 3D CP+ MAX, w którym bąble

Posted Images

5 godzin temu, Gzubik napisał:

Realizują teraz wysyłki na Ali? Bo słyszałem że z powodu wirusa to wstrzymali i nie wiem czy zamawiać szkło, czy szkoda czasu

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Wstrzymane są paczki do chin a nie z. Mi a Ali normalnie przychodzą.

• 7 months later...

@Bartos @zoltan78 @Muzyk czy moglibyście sięgnąć pamięcią i powiedzieć jak to ESR się spisało? Spadł mi przed chwilą mi9 i po roku ciężkiej służby nilkin poległo. Czy wchodzą pod nie paprochy? Jak z palcowaniem?

W nilkin h+ pro do dzisiaj palcowanie praktycznie nie występuje, a kupiłem mamie i teściowej polskiego banana to tam jest tragedia z tym.

@stereo0 ja jestem do dziś bardzo zadowolony z ESR używałem na Mi 9 i używam na poco f2 Pro, zero problemów, kurzu nie ma. Naprawdę gorąco polecam a i montaż dzięki dołączonej ramce jest banalnie prosty co przekłada się na precyzję montażu. 

• Thanks 1

@stereo0 najlepsze szkło jakie używałem. Wszystko idealnie przylega, wycięte prawie idealnie, zostaje jedynie malutki prawie niewidoczny margines.

Nie pęka tak łatwo, ale to chyba zależy od partii, bo wygiąłem mocno i nie pękło.  jedyny dyskomfort w użytkowaniu tego szła jak i innego to jego krawędź którą czuć pod palcem, szczególnie przy gestach. po prostu czuć że jest naklejone szkło.

Łatwo się klei, jest ramka specjalna pomocnicza. Można odkleić i przykleić ponownie. 

• Thanks 1

Potwierdzam, moim zdaniem ESR jest jednym z lepszych. Fakt, czuć krawędź, ale nie przeszkadza to specjalnie nawet przy używaniu gestów. Nie pęka przy normalnym użytkowaniu, dopiero cios kluczem w krawędź pokonał szkło. Plusem jest dobra ochrona przedniego aparatu. Ramka faktycznie ułatwia montaż, a niezabezpieczona krawędź jest minimalna. Przy cenie ok. 40zł/2szkła stosunek cena/jakość jest doskonała. Tak to wygląda na zdjęciu.

IMG_20201013_124036.jpg IMG_20201013_124051.jpg

Edited by kruczysko
  • Thanks 1
  • 4 weeks later...

ESR jest ok, nowa wersja ma wycięcie na diodę. Natomiast z trwałością jest kiepsko,  w ciągu roku mam już 3 szkło, lubi kruszyć się na krawędziach (jestem z tych raczej uważających na telefon).

Edited by Soplus
  • 6 months later...