Skocz do zawartości

Szkło hartowane


eNse

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Gzubik napisał:

Realizują teraz wysyłki na Ali? Bo słyszałem że z powodu wirusa to wstrzymali i nie wiem czy zamawiać szkło, czy szkoda czasu

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
 

Wstrzymane są paczki do chin a nie z. Mi a Ali normalnie przychodzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

@Bartos @zoltan78 @Muzyk czy moglibyście sięgnąć pamięcią i powiedzieć jak to ESR się spisało? Spadł mi przed chwilą mi9 i po roku ciężkiej służby nilkin poległo. Czy wchodzą pod nie paprochy? Jak z palcowaniem?

W nilkin h+ pro do dzisiaj palcowanie praktycznie nie występuje, a kupiłem mamie i teściowej polskiego banana to tam jest tragedia z tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@stereo0 ja jestem do dziś bardzo zadowolony z ESR używałem na Mi 9 i używam na poco f2 Pro, zero problemów, kurzu nie ma. Naprawdę gorąco polecam a i montaż dzięki dołączonej ramce jest banalnie prosty co przekłada się na precyzję montażu. 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@stereo0 najlepsze szkło jakie używałem. Wszystko idealnie przylega, wycięte prawie idealnie, zostaje jedynie malutki prawie niewidoczny margines.

Nie pęka tak łatwo, ale to chyba zależy od partii, bo wygiąłem mocno i nie pękło.  jedyny dyskomfort w użytkowaniu tego szła jak i innego to jego krawędź którą czuć pod palcem, szczególnie przy gestach. po prostu czuć że jest naklejone szkło.

Łatwo się klei, jest ramka specjalna pomocnicza. Można odkleić i przykleić ponownie. 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, moim zdaniem ESR jest jednym z lepszych. Fakt, czuć krawędź, ale nie przeszkadza to specjalnie nawet przy używaniu gestów. Nie pęka przy normalnym użytkowaniu, dopiero cios kluczem w krawędź pokonał szkło. Plusem jest dobra ochrona przedniego aparatu. Ramka faktycznie ułatwia montaż, a niezabezpieczona krawędź jest minimalna. Przy cenie ok. 40zł/2szkła stosunek cena/jakość jest doskonała. Tak to wygląda na zdjęciu.

 

IMG_20201013_124036.jpg IMG_20201013_124051.jpg

Edytowane przez kruczysko
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...