Skocz do zawartości

Po nocy urządzenie nie włącza się przez pilota


slawekzakro

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra koledzy, aby nie bić piany. Proszę o ustawienia, przy których MiBox tak wspaniale działa. Jakie macie ustawienia HDMI-CEC i pozostałe, które mogą być istotne. Jakie macie routery, bo mam wrażenie, że Ci którzy mają te na chipie Broadcom, mają problem z wybudzaniem częściej niż pozostali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja problemów z wybudzeniem nie mam nawet po 3 dniach uśpienia, ustawienia HDMI CEC wszystkie 3 na ON. Telewizor to 9 letnia plazma FHD Panasonica, internet światłowód od Orange na FB2 częstotliwość pasm na auto.

Dziś wyszła dla beta testerów łatka 2405  która niby naprawia błąd z wybudzeniem, zainstalowałem z ciekawości czy coś innego zepsuli:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Mam dokładnie to samo. Obecna kompilacja (2396) tego nie naprawiła i nadal ostro laguje po wybudzeniu. Mam nadzeję, że ta kolejna rozwiąże mój problem. Mój błąd, że wpakowałem się w Oreo nie poczytawszy sobie wcześniej. Na andku 6.0.1 wszystko było tip-top. Moźna się zapisać do beta testerów, czy pozostaje czekać na oficjalkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

Czy pojawiła się skuteczna metoda na poradzenie sobie z problem z wybudzaniem? Walczę już z tym od dłuższego czasu. Bazuję na oficjalnym sofcie, który podrzuca mi xiaomi w aktualizacjach. Po nocy nie ma siły - muszę odłączać od sieci. HDMI-CEC już sprawdzałem. Czy ktoś może pomóc? Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam skierowana zapalona lampke w strone mi boxa, dzieki temu sprzet mysli, ze caly czas jest dzien i nie wystepuje efekt nie wlaczania sie "po nocy"
Myślę że takie działanie nie do końca jest legalne. Celowe wprowadzanie sprzętu w błąd może powodować w dłuższym czasie jego zachwaniami emocjonalnymi a w konsekwencji zapadnięciem w śpiączke. Utrata gwarancji murowana.

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...