Jump to content

Dawideo

Użytkownicy
 • Posts

  27
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Dawideo's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Jaka wersja Androida? U mnie przy najnowszej aktualizacji, po nocy (kilku dniach), muszę wcisnąć Power 3 razy aby się uruchomił.
 2. Dawideo

  Android Oreo

  U mnie wifi też ok. Jedyny problem jaki spotkałem to fakt, że box włącza się dopiero po 2- 3 naciśnięciu POWER (po przerwie dłuższej niż 8h), znikło również zapychanie pamięci, które wcześniej występowało. W innych przypadkach box uruchamia się normalnie.
 3. Dawideo

  Android Oreo

  Trochę dziwna sytuacja. Wczoraj pojawiła mi się informacja o aktualizacji (94MB). Nie instalowałem, bo chciałem w spokoju obejrzeć ostatni sezon Daredevila. Dziś wchodzę by uaktylnić system a tam update ma 624MB!!! Który zainstalował się dopiero za drugim razem. Wrażenia: napewno bardziej stabilne WiFi. Box jest włączony już 4 godziny, i ani razu sieć nie zerwała ( poprzednio raz na godzinę zrywało). Jeżeli, jutro odpale Boxa z pilota i nie będę musiał go odłączać od prądu, to sie bardzo ucieszę.
 4. Dawideo

  Android Oreo

  Hmm jeżeli nowy box jest już w sprzedaży = jest nowy system Oreo 8.1. Dlaczego więc nie wrzucają aktualizacji na Mi boxa 4k, skoro bebechy te same. Mam nadzieję, że nie porzucą i nie zostawią tego boxa z tak zbugowanym systemem.
 5. Dawideo

  Android Oreo

  Na stronie 17 macie pełny opis...
 6. Dawideo

  Android Oreo

  He, to czy z powodu tych błędów, nie powinni dać możliwości downgradu?? To nie powinno stanowić problemu, a ludzie by się mniej (delikatnie mówiąc) denerwowali. Najlepiej dać możliwość downgradu, a potem spokojnie, bez pośpiechu pracować nad stabilnym i sprawnym Android 8 lub 8.1. A tak to dziś większość użytkowników ma kiche i pluje sobie w brodę, że zrobili aktualizację...
 7. Dawideo

  Android Oreo

  Mam dziwny problem jeżeli chodzi o USB. Otóż gdy podłącze pendriava to wszystko fajnie śmiga. Wyłączam boxa, a na następny dzień. Po uruchomieniu wszystko muli i przycina, łącznie z poruszaniem się po kafelkach w na ekranie głównym (odpalanie programów to już udręka). Jedyny sposób aby wszystko wróciło do normy to odłączenie boxa od prądu. Problem nie występuje gdy nie mam podłączonego pendriva, tzn box uruchamia się bez problemu i pracuje również bez problemu. Czy ktoś ma na to jakieś rozwiązanie?
 8. Dawideo

  Android Oreo

  No niestety zmieniłem kanał na routerze na 36. I dalej nie działa Chyba będę musiał pozostać na 2,4Gh.
 9. Dawideo

  Android Oreo

  Czy ktoś ma połączony mi box w paśmie 5Ghz? U mnie niestety mibox działa tylko na 2,4Ghz (tak sobie). Niestety na paśmie 5GHz mam tylko dostępne kanały - 36, 40, 44, 48. I na żadnym kanale nie mogę się połączyć (sieć widzi, ale mam komunikat "Połączono, brak internetu"). P.s. Na paśmie 2,4GHz mam kanały od 1-13.
 10. Czy ktoś ma problem z bluetooth na Oreo? (obojętnie czy Cardinal, Lineage czy inne.) Otóż nie działają mi połączenia z zestawem głośnomówiącym, tzn podczas próby połączenia z jakimkolwiek kontaktem, zamiast sygnału łączenia słyszę szumy, a jak połączenie nastąpi to nie słyszę drugiej osoby tylko cały czas szumy i szmery. Ogólnie bluetooth działa - przesyłanie plików, mogę słuchać audio poprzez zestaw głośnomówiący w samochodzie, komunikaty Yanosika też działają. Tylko połączenia telefoniczne nie. Czy ktoś ma na to jakieś rozwiązanie? Bo ogólnie Oreo bardziej mi leży niż MIUI, no ale jeżeli nie znajdę rozwiązania to będę musiał jednak wrócić do starego systemu:/ Ok. Sprawa "połowicznie" Naprawiona. Jeżeli ktoś chce bardzo mieć na swoim RN4X Oreo z działającym Bluetooth, to polecam OmniRom, na którym wyżej wymieniony problem nie występuje.
 11. Tak, ROM wspiera Treble, kernel niby też, więc to nie to. No nic jeżeli system będzie stabilny to, to zostawię. Czy warto kupić pod ten kernel "Franco Manager"?
 12. Witam. Dwa tygodnie temu zainstalowałem Lineage 15.1 i system bardzo mi się podoba. Wyczytałem że warto zainstalować kernel franco. Co uczyniłem wczoraj, poprzez twrp. Teraz przy uruchomieniu systemu wyskakuje mi komunikat Czy to normalne i jak go się pozbyć? A może najpierw zainstalować, kernel a potem ROM?
 13. Czy mi się zdaje, czy też na custom romach nie opartych na miui, czytnik linii papilarnych działa wolniej? Na xiaomi.eu czy też epic miui, czytnik praktycznie działa odrazu przy dotknieciu. Natomiast przy RR, czy też Cardinal, mam wrażenie że telefon odblokowuje się około 1 sekundy po dotknięciu czytnika. Czy ktoś sie z czymś takim spotkał?
 14. Dawideo

  MIUI 7.11.30

  @wanarek a możesz napisać gdzie ustawić te zamrożenie? Mam root. Textra działa idealnie, oprócz właśnie pisania SMS-ów z dialera. A jest to opcja z której w miarę często korzystam np odpowiadając na nieodebrane połączenia, lub jak nie mogę odebrać i chce dać szybką odpowiedź.
 15. Dawideo

  MIUI 7.11.30

  A czy możesz powiedzieć, jak ustawić textra, by odpowiadać z poziomy dialera? Textra ustawiona jest jako domyślna. A mimo to jak z poziomu dialera jak chce pisać to wymaga się aplikacja SMS systemowa.
×
×
 • Create New...