Jump to content

kwasik

Użytkownicy
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About kwasik

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Czesc, Przesiadłem się na Mi A2 Lite z Redmi Note 3 Pro. Tam po zakończonym ładowaniu dioda przestawała świecić, tutaj widzę świeci się nadal i ciężko szybko ocenić, że telefon jest naładowany. Czy jest na to jakiś sposób w ustawieniach? Czy ktoś jakoś sobie z tym poradził? Dzięki.
 2. Czesc, Wymiana rzeczywiście jest bardzo łatwa, ale trzeba uważać przy zakupie taśmy. Niestety są sprzedawane dwie wersje. Ja kupiłem w ciemno wersję ze skośnym odcinkiem taśmy i nie pasuje do mojej wersji, gdzie potrzebna jest wersja z prostopadłym odcinkiem taśmy. Zdjęcia w załączniku, także w razie czego otwórzcie swój model i porównajcie wygląd taśmy. Co ciekawe, odklejenie, odłączenie i ponowne zamocowanie starej taśmy rozwiązało problem
 3. Dzięki, zamówiłem, myślę, że wymiana nie powinna być trudna. Czy robiłeś to może i trzeba na coś zwrócić szczególną uwagę?
 4. Czesc, W moim prawie 3 letnim Redmi ostatnio zaczął szwankować przycisk Power przy zablokowywaniu/oblokowywaniu urządzenia. Przycisk trzeba najczęściej wcisnąć parę razy, jakby pod odpowiednim kątem lub z odpowiednią siłą. Za pierwszym razem nie reaguje praktycznie w ogóle. Wygląda mi to na kwestię mechaniczną. Czy ktoś borykał się z taką sprawą? Czy jest szansa na naprawę tego problemu w rozsądnych granicach finansowych? Dzięki i pozdrawiam.
 5. U mnie niestety ruletka, trochę lepiej niż wcześniej, ale nie mogę zrezygnować z odłączania od prądu.
 6. W piątek dostałem nową aktualizację, ważyła więcej niż ostatnio. Dziwne, bo zawierała te same zmiany. Ale od tego czasu problem zlikwidowany
 7. Niestety, ale nie działa to stabilnie. Jednego dnia kilka razy wcisnę power i pojdzie, a kolejnego nie obędzie się bez odłączenia od prądu...Tylko się w***ić można..
 8. U mnie jak do tej pory odpukać działa w porządku po aktualizacji. Oby tak dalej.
 9. Dzięki mini21. Ta porada naprawdę działa. Jakiej apki używasz? Z tego co widzę dla nowszych wersji Mibox nie może to być zwykły Pilot MI, bo działa na Irde, musi to być pilot Wifi, w moim przypadku zadziałała 'Peel Remote'.
 10. Mam od początku aku eneloopy, także niestety.. Dzięki za pomysły, myślę, że na tą chwilę zostaje albo powrót do 2167 albo czekanie na build, który pomoże na ten krytyczny błąd. Nie wiem jak to jest możliwe, że robią jakąkolwiek aktualizację i nie fixują tego w 1 kolejności. Problem występuję już kawał czasu.
 11. Dzięki za porady, metoda z trzymaniem przyciskow power i kółka niestety nie działa u mnie. Muszę poszperać na temat powrotu do 2176. Pisałem do Xiaomi, opisałem problem jasno i wyraźnie, ale dostałem bzdurne odpowiedzi o parowaniu pilota, także dałem spokój.
 12. Czy pojawiła się skuteczna metoda na poradzenie sobie z problem z wybudzaniem? Walczę już z tym od dłuższego czasu. Bazuję na oficjalnym sofcie, który podrzuca mi xiaomi w aktualizacjach. Po nocy nie ma siły - muszę odłączać od sieci. HDMI-CEC już sprawdzałem. Czy ktoś może pomóc? Dzięki.
 13. To chyba bardziej chodzi o to, że jak się kliknie przycisk funkcyjny, które pokazuje wszystkie aktywne karty, to na dole było wcześniej pokazane, ile pamięci jest wolne a, ile zajęte. Po kliknięciu iksa magicznie pokazywał, ile pamięci zwolnił. Teraz po kliknięciu iksa =>zamknij wszystko, pokazuje znaczek okej i komunikat ile zwolnił.
 14. No właśnie...Tylko co można zdziałać, żeby to zmienili? Do tej pory za każdym razem, gdy wysyłałem opinię przez smartfon albo pisałem na kontakt MIUI, to mnie olewali. Czy ktoś wie, czy soft MIUI Polska też ma ten problem z przełącznikami?
 15. Masz rację. To są widżety, szybkie opcje, jest ich 10, ale niestety nie mam w ich obrębie GPS. Nie mogę też nigdzie zmienić tej listy. Wcześniej było ich naprawdę dużo. Sprawdzałeś, że u Ciebie po aktualizacji jest widżet szybka opcja GPS? Pozdrawiam.
×
×
 • Create New...