Jump to content

[Mi 8 GCAM] [04/04/2019] Działający Google Camera Mod (STABLE)

Recommended Posts

• Replies 389
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

@Steller albo błędy na pie powinni zalozyc osobny dział na Mi8SE a nie tak mieszają sie posty. Widzę dość dużo pobran dla mi8se a działu jak nie było tak nie ma

Zdaję się, że mówimy o 2 różnych zjawiskach... Oczywistością jest, że komunikatory zmniejszają zdjęcia. Oczywiste jest, że zmniejszone zdjęcie traci na jakości. Tak musi być, dzięki temu przesyłane są

@Erill to jest osobna aplikacja i zyskujesz bardzo dużo. Jakość zdjęć nieporównywalnie lepsza.

Posted Images

7 godzin temu, rock'n'rolla napisał:

to jest wydanie dla POCOPHONE.

Dokładnie tak.

1 godzinę temu, galakty napisał:

czarny ekran

A u mnie z żadną nigdy nie było problemu. Spróbuj tej, którą podlinkowałem.

Używam wersji od xtrme teraz bo od Tolyan przestała mi działać :/

@g3rsu zmieniłem kilka ustawień, mogę podesłać xml ale apki od BSG nie mają opcji wczytywania, więc pozostają jeszcze zrzuty ekranu. Generalnie pościągałem kilka ustawień z netu i policzyłem w całość. 

6 minut temu, rock'n'rolla napisał:

To może zrobię dwa zdjęcia dla porównania bo jak na razie każdy skupił się jedynie na wielkości pliku :D

Jak tam chcesz, większych różnic nie ma... Przecież na ruskim forum sprawdzali. 

2 minuty temu, rock'n'rolla napisał:

@Steller, tak to jest mój prywatny adres i co teraz? :D Nie popadajmy w manię prześladowczą ;)

Echhh no trudno. Myślałem, że zrewolucjonizuję tą aplikację ;)

Czym? Zmianą ustawień? Zacznij programować, pozmieniaj coś w kodzie, zrób 4k 60fps - wtedy Ci postawię flaszkę :D 

ma ktoś pomysł czemu po zainstalowaniu wersji od xtrme i Tolyan  (próbowałam obu) GCAM mi nie działa, instaluje się ale nie mogę robić zdjęć w żadnym trybie. ekran czarny , spust nieaktywny.

jak miałam wersję od BSG to działało ale tam nie było opcji wczytywania i zapisywania ustawień do plików xml.

4 minuty temu, kinga.t napisał:

ma ktoś pomysł czemu po zainstalowaniu wersji od xtrme i Tolyan  (próbowałam obu) GCAM mi nie działa, instaluje się ale nie mogę robić zdjęć w żadnym trybie. ekran czarny , spust nieaktywny.

jak miałam wersję od BSG to działało ale tam nie było opcji wczytywania i zapisywania ustawień do plików xml.

Coś jest nie tak z tymi wersjami właśnie. Spróbuj usunąć dane aplikacji, moze zaskoczy. 

Ja wróciłem do BSG bo i tak te ustawienia niewiele zmieniają.

san1ty robi apkę dla Pocophone, BSG i xtrme robią apki dla Mi8. Mix 2s ma sensor IMX363 czyli taki sam jak Mi8/Poco więc zainstaluj, którąś z tych wersji. 

Ja obecnie używam xtrme bo ma najwięcej opcji konfiguracji. 

Edited by rock'n'rolla
  • Thanks 1
3 godziny temu, g3rsu napisał:

@rock'n'rolla jak możesz to podeślij jeszcze co tam zmieniasz w ustawieniach ;-)

Załączam plik xml. Tworzysz katalog GCam\Configs i wrzucasz tam plik. W aplikacji klikasz dwa razy na czarne pole obok spustu migawki, wybierasz ten plik i klikasz "Restore". 

Działa na Tolyan i xtrme. 

michal.xml

• Thanks 1
  • 4 weeks later...

Żaden z telefonów Xiaomi, które miały premierę w ostatnich miesiącach, mnie niestety nie przekonał, więc wszystko wskazuje na to, że kupię Mi8. Jedyne co mnie martwi to właśnie stabilizacja w wideo 4K. Efekt działania samego OIS wygląda średnio.

Czy używając GCam (lub Open Camera lub Cinama FV-5) może uzyskać na Mi8 w trybie wideo 4K połączenie OIS+EIS?