Jump to content

[Mi 8 GCAM] [04/04/2019] Działający Google Camera Mod (STABLE)

Steller
 Share

Recommended Posts

2 minuty temu, rock'n'rolla napisał:

@Steller, tak to jest mój prywatny adres i co teraz? :D Nie popadajmy w manię prześladowczą ;)

Echhh no trudno. Myślałem, że zrewolucjonizuję tą aplikację ;)

Czym? Zmianą ustawień? Zacznij programować, pozmieniaj coś w kodzie, zrób 4k 60fps - wtedy Ci postawię flaszkę :D 

ma ktoś pomysł czemu po zainstalowaniu wersji od xtrme i Tolyan  (próbowałam obu) GCAM mi nie działa, instaluje się ale nie mogę robić zdjęć w żadnym trybie. ekran czarny , spust nieaktywny.

jak miałam wersję od BSG to działało ale tam nie było opcji wczytywania i zapisywania ustawień do plików xml.

4 minuty temu, kinga.t napisał:

ma ktoś pomysł czemu po zainstalowaniu wersji od xtrme i Tolyan  (próbowałam obu) GCAM mi nie działa, instaluje się ale nie mogę robić zdjęć w żadnym trybie. ekran czarny , spust nieaktywny.

jak miałam wersję od BSG to działało ale tam nie było opcji wczytywania i zapisywania ustawień do plików xml.

Coś jest nie tak z tymi wersjami właśnie. Spróbuj usunąć dane aplikacji, moze zaskoczy. 

Ja wróciłem do BSG bo i tak te ustawienia niewiele zmieniają.

3 godziny temu, g3rsu napisał:

@rock'n'rolla jak możesz to podeślij jeszcze co tam zmieniasz w ustawieniach ;-)

Załączam plik xml. Tworzysz katalog GCam\Configs i wrzucasz tam plik. W aplikacji klikasz dwa razy na czarne pole obok spustu migawki, wybierasz ten plik i klikasz "Restore". 

Działa na Tolyan i xtrme. 

michal.xml

• Thanks 1

• 4 weeks later...

Żaden z telefonów Xiaomi, które miały premierę w ostatnich miesiącach, mnie niestety nie przekonał, więc wszystko wskazuje na to, że kupię Mi8. Jedyne co mnie martwi to właśnie stabilizacja w wideo 4K. Efekt działania samego OIS wygląda średnio.

Czy używając GCam (lub Open Camera lub Cinama FV-5) może uzyskać na Mi8 w trybie wideo 4K połączenie OIS+EIS?