Steller

[Mi 8 GCAM] [04/04/2019] Działający Google Camera Mod (STABLE)

Recommended Posts

7 godzin temu, rock'n'rolla napisał:

to jest wydanie dla POCOPHONE.

Dokładnie tak.

1 godzinę temu, galakty napisał:

czarny ekran

A u mnie z żadną nigdy nie było problemu. Spróbuj tej, którą podlinkowałem.

Jakim cudem tak duże pliki wychodzą? Wersja pod F1? U mnie 3-5 MB tylko na BSG V2e, na V2b faktycznie po 11 MB robił, ale różnicy nie widzę.

Używam wersji od xtrme teraz bo od Tolyan przestała mi działać :/

@g3rsu zmieniłem kilka ustawień, mogę podesłać xml ale apki od BSG nie mają opcji wczytywania, więc pozostają jeszcze zrzuty ekranu. Generalnie pościągałem kilka ustawień z netu i policzyłem w całość. 

@rock'n'rolla Oprócz rozmiaru, zwróciłem jeszcze uwagę na zostawiony exif gpsu i jeżeli to nie są prywatne miejsca typu adres zamieszkania itp. to nie jest to problem, ale zawsze lepiej jest go usunąć ;)

6 minut temu, rock'n'rolla napisał:

To może zrobię dwa zdjęcia dla porównania bo jak na razie każdy skupił się jedynie na wielkości pliku :D

Jak tam chcesz, większych różnic nie ma... Przecież na ruskim forum sprawdzali. 

@Steller, tak to jest mój prywatny adres i co teraz? :D Nie popadajmy w manię prześladowczą ;)

1 minutę temu, galakty napisał:

Jak tam chcesz, większych różnic nie ma... Przecież na ruskim forum sprawdzali. 

Echhh no trudno. Myślałem, że zrewolucjonizuję tą aplikację ;)

2 minuty temu, rock'n'rolla napisał:

@Steller, tak to jest mój prywatny adres i co teraz? :D Nie popadajmy w manię prześladowczą ;)

Echhh no trudno. Myślałem, że zrewolucjonizuję tą aplikację ;)

Czym? Zmianą ustawień? Zacznij programować, pozmieniaj coś w kodzie, zrób 4k 60fps - wtedy Ci postawię flaszkę :D 

ma ktoś pomysł czemu po zainstalowaniu wersji od xtrme i Tolyan  (próbowałam obu) GCAM mi nie działa, instaluje się ale nie mogę robić zdjęć w żadnym trybie. ekran czarny , spust nieaktywny.

jak miałam wersję od BSG to działało ale tam nie było opcji wczytywania i zapisywania ustawień do plików xml.

4 minuty temu, kinga.t napisał:

ma ktoś pomysł czemu po zainstalowaniu wersji od xtrme i Tolyan  (próbowałam obu) GCAM mi nie działa, instaluje się ale nie mogę robić zdjęć w żadnym trybie. ekran czarny , spust nieaktywny.

jak miałam wersję od BSG to działało ale tam nie było opcji wczytywania i zapisywania ustawień do plików xml.

Coś jest nie tak z tymi wersjami właśnie. Spróbuj usunąć dane aplikacji, moze zaskoczy. 

Ja wróciłem do BSG bo i tak te ustawienia niewiele zmieniają.

Mi Tolyan odmówił posłuszeństwa przy instalacji najnowszej wersji. Przy próbie powrotu do starszej błąd pozostał - czarny ekran, nie działający spust migawki. Xtrme działa najnowsza wersja.

san1ty robi apkę dla Pocophone, BSG i xtrme robią apki dla Mi8. Mix 2s ma sensor IMX363 czyli taki sam jak Mi8/Poco więc zainstaluj, którąś z tych wersji. 

Ja obecnie używam xtrme bo ma najwięcej opcji konfiguracji. 

Edited by rock'n'rolla
  • Thanks 1

Szkoda, ze te nowsze aplikacje już nie działają na mi8se ;(

Wytapatalkowane z MI 8 SE

A która zadziała na Mi8 SE bez root? 
Żadna, trzeba fix. Na xda wszystko masz opisane.

Wytapatalkowane z MI 8 SE

3 godziny temu, g3rsu napisał:

@rock'n'rolla jak możesz to podeślij jeszcze co tam zmieniasz w ustawieniach ;-)

Załączam plik xml. Tworzysz katalog GCam\Configs i wrzucasz tam plik. W aplikacji klikasz dwa razy na czarne pole obok spustu migawki, wybierasz ten plik i klikasz "Restore". 

Działa na Tolyan i xtrme. 

michal.xml

• Thanks 1

Żaden z telefonów Xiaomi, które miały premierę w ostatnich miesiącach, mnie niestety nie przekonał, więc wszystko wskazuje na to, że kupię Mi8. Jedyne co mnie martwi to właśnie stabilizacja w wideo 4K. Efekt działania samego OIS wygląda średnio.

Czy używając GCam (lub Open Camera lub Cinama FV-5) może uzyskać na Mi8 w trybie wideo 4K połączenie OIS+EIS?

Poprzednią zalecaną mam dopiero od wczoraj ( dziękuję @galakty ) więc na najnowszą się rzucać na razie nie będę, ale bardzo proszę doświadczonych G-camowców o wrażenia i opinie :)