g3rsu

Użytkownicy
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About g3rsu

 • Rank
  Użytkownik

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi Note 3 Pro
 1. @rock'n'rolla jak możesz to podeślij jeszcze co tam zmieniasz w ustawieniach
 2. @rock'n'rolla z tego co czytam xtrme robi gcama dla One Plusa 6, to będzie działało u nas? Można śmiało wersje z One Plusa instalować?
 3. @rock'n'rolla a napiszesz mi jeszcze skąd bierzesz te wszystkie wersje? bo kurcze znaleźć nie mogę
 4. A z najnowszej wersji od sannn111ty nie korzystacie? Mam mi mixa 2s i ta wersja będzie najlepsza?
 5. @rock'n'rolla co tam pozmieniałeś? Od czego dokładnie jest opcja ZBL? Ktoś coś zmieniał w niej? Bo pojawiła się niedawno
 6. A po zainstalowaniu gcama zmieniacie jeszcze w apce jakieś ustawienia pod siebie? Czy na tych standardowych ustawieniach robi najlepsze zdjęcia?
 7. g3rsu

  [ROM] Dyskusja o global dev OTA xiaomi

  Po aktualizacji przez ota do 6.9.9 nie macie problemów z dźwiękami powiadomień? Mi jak przychodzi sms bądź wiadomość z messengera to jest cisza a już dla połączeń przychodzących jest dobrze. Pozostaje tylko przywracanie ustawień fabrycznych czy może coś się zmieniło w ustawieniach? Szukałem ale nie znalazłem E/ ok, problem rozwiązany
 8. g3rsu

  [ROM] Dyskusja o global dev OTA xiaomi

  No wiem właśnie, zawsze na poprzednich telefonach żeby zrobić pełen wipe to robiłem cache i data, trochę mnie zdziwiło jak powiedziałeś żeby cache nie usuwać, przecież tutaj też mogą być pliki ze starego systemu.
 9. g3rsu

  [ROM] Dyskusja o global dev OTA xiaomi

  a możesz powiedzieć dlaczego cache nie?
 10. g3rsu

  [ROM] Dyskusja o global dev OTA xiaomi

  Jednak śmieci ze starego systemu chyba się gryzą z tym nowym po aktualizacji przez ota bez czyszczenia pamięci. Zauważyłem że nie ma powiadomień dźwiękowych dla przyjścia smsa. Wykonanie ustawień fabrycznych w ustawieniach i wipe w recovery to jest to samo? Czyści te same partycje?
 11. g3rsu

  [ROM] Dyskusja o global dev OTA xiaomi

  Zaktualizowałem przez ota do wersji 6.9.9 global i jak narazie żadnych problemów nie mam, zmian też nie zauważyłem oprócz zmiany wersji androida. Czy przy takim przejściu jest zalecany hard reset? Niby nic mi nie skasowała ta aktualizacja i wszystko działa w porządku ale to jest zmiana wersji androida więc dość poważna zmiana.
 12. g3rsu

  Pomoc z wyborem softu

  Ok, rozumiem, dzięki wam wszystkim. Jak kupiłem tel to miałem Miui 7 ale zaktualizowałem na drugi dzień do Miui 8 i w sumie ta 8 bardziej chyba mi się podoba, w sumie z 7 mało korzystałem. A jeszcze mam takie pytanie, skąd ściągnę te wszystkie wersje softów o których mówicie? Wgram je normalnie w ustawieniach aktualizacji? I czy przy przechodzeniu z 7 na 8 bądź przy różnych wersjach tej samej nakładki trzeba wykonywać ustawienia fabryczne? W sumie do tej wersji którą mam wgraną teraz nie mam zastrzeżeń tylko jedynie co to zdaje mi się że krótko trzyma na baterii.
 13. g3rsu

  Pomoc z wyborem softu

  Witam. Xiaomi Redmi Note 3 Pro to mój pierwszy telefon z systemem miui. Dostałem go chyba z wersją global i zaktualizowałem ją w ustawieniach do wersji MIUI 8 Global 6.8.11 Beta. Powiedzcie mi jaki system jest lepszy, ten global co teraz mam czy miui polska? I jaką wersję najlepiej wgrać? Zależy mi aby miała jak najmniej błędów i dobrze trzymała na baterii bo ta chyba kiepsko trzyma. Dobrze by było aby była to w miarę świeża wersja. Pozdrawiam.