Recommended Posts

6 minut temu, ezzakiel napisał:

chyba się nie zrozumieliśmy

Tak.

Jeśli odpalasz system przywraca on stock recovery. Wymagane jest wejście do twrp i zrobienie...

49 minut temu, dzidexx napisał:

Tak.

Jeśli odpalasz system przywraca on stock recovery. Wymagane jest wejście do twrp i zrobienie...

wiec jak mam wejść do trwp skoro kombinacja volume up plus power odpala mi normalne stockowe recovery?

odpowiem sobie sam-wszystko przez to ze nie uzylem oryginalnego kabla tylko inny.Po uzyciu kabla z pudelka wszystko ladnie się wgrało i odpalilo:)

Edited by ezzakiel
dodatnie tresci

1 godzinę temu, ezzakiel napisał:

chyba się nie zrozumieliśmy-trwp po instalacji się nie odpala tylko normalne stockowe recovery.Tu nie ma sladu ze cokolwiek było instalowane.

nawet jak wykonasz w tej kolejności te komendy?

fastboot flash recovery twrp-3.2.1-0-whyred.img
fastboot boot twrp-3.2.1-0-whyred.img

1 minutę temu, DJYano napisał:

nawet jak wykonasz w tej kolejności te komendy?

fastboot flash recovery twrp-3.2.1-0-whyred.img
fastboot boot twrp-3.2.1-0-whyred.img

już się udało-sekret tkwil w tym ze nie uzylem oryginalnego kabla z pudelka tylko inny,dzieki.

1 minutę temu, ezzakiel napisał:

sekret tkwil w tym 

, że wykonałeś w końcu poprawnie. Zły kabel by ci nie wykrył urządzenia więc miałbyś:

"fastboot no device attached" a nie "flashed OK".

1 minutę temu, dzidexx napisał:

, że wykonałeś w końcu poprawnie. Zły kabel by ci nie wykrył urządzenia więc miałbyś:

"fastboot no device attached" a nie "flashed OK".

i tu się mylisz bo na tym złym kablu i odblokowałem bootloader i wgrywalem TWRP i komenda była flashed OK

Dnia 6/12/2018 o 20:33, Orjon napisał:

Aby miec twrp na stale musisz po instalacji twrp zrobic wipe dalvik/cache.

Bzdura :)

• Like 1

Wipe dalvik i/lub cache wystarczy aby twrp pozostało na stałe. 

Nie można po fastboot flash...twrp.img uruchomić od razu systemu. Na smartfonach z szyfrowaną pamięcią należy zrobić również format data.

Spoiler

"Bzdura" w niczym nie pomaga.

@Antyhaker

Wipe dalvik i/lub cache wystarczy aby twrp pozostało na stałe. 
Nie można po fastboot flash...twrp.img uruchomić od razu systemu. Na smartfonach z szyfrowaną pamięcią należy zrobić również format data.
Spoiler "Bzdura" w niczym nie pomaga.
[mention=10517]Antyhaker[/mention]
Słucham? Bzdurą jest to co napisał, a pomaga to w nie traceniu czasu na rzeczy, które nie mają znaczenia.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

• Like 1

czy moge wgrac do redmi note 5 china 

Version: V9.5.13.0.OEIMIFA
Size: 1.5G
Redmi Note 5 Global

Version: V9.5.16.0.OEICNFA

?

chce wejsc do mi recovery i dac download i zainstalować ten soft przez miflash. 

czy to tak pójdzie? 

Koledzy Proszę pomóżcie mi z odblokowaniem mojego redmi note 5 pro. Niestety nie mogę połączyć telefonu z komputerem w trybie fastboot komputer nie widzi w ogole telefonu.. niby dźwięk podłączania jest ale gdy w oknie power shell wpisuje fastboot devices to nie widzi telefonu. instalowałem już ADB 1.4.3 i dalej nic. w normalnym trybie telefon wykrywany jest przez komputer mogę wymieniać pliki ale w trybie fastboot nie jest podłączony.. wyłączyłem podpisywanie sterowników i nadal nic.. z redmi note 3 pro nie było problemu.. jak wejdę w menedzer urzadzeń to telefon w trybie fastboot pokazuje mi:

5b2ac5eb68d91_Beztytuu.thumb.jpeg.f5aafd63172d654c3b2402e11a9215f9.jpeg

Proszę pomóżcie bo męczę się z tym już od 2 tyg:(

P.S mi unlock w wersji 1.1 daje możliwość odblokowania podświetla się przycisk unlock ale pokazuje się błąd przy 50% żeby zaktualizować mi unlock.

na wersji 2.3 i 3.3 przycisk unlock w ogóle się nie podświetla..

Ok udało mi się że wersja 2.3.8 wykrywa mój telefon ale na 2 kontach mi pokazuje mi żeby czekać 360h ktoś ma jakieś pomysły? może coś źle robię.. ktoś może odblokowywał za pomocą sposobu na 2 konta i zechce napisać krok po kroku jak to zrobić bo może ja coś robie źle że na obydwu kontach każą mi czekać 360h?? Nie rozumiem za bardzo co to znaczy "do not bind the phone"

Edited by marcinj6

@marcinj6

Na XDA masz instrukcje jak dla dziecka. "do not bind the phone" oznacza abyś drugiego konta nie przypisywał do telefonu w ustawieniach programistycznych. 

no i tak zrobiłem ale gdy podpinam do mi unlock to przy 99% mam błąd żeby dodać konto w opcjach programistycznych... nie wiem czy sposób z dwoma kontami już nie działa czy ja coś robie źle ale na obydwu kontach mam 36h czekania:/ a najlepsze że już czekałem 360h i znowu to samo..

błąd.jpeg

Edited by marcinj6

No to super ciekawe jak mam teraz odblokować bootloader skoro za każdym razem jest tylko spróbuj za 360h.... Może wymyśla jakiś nowy sposób..

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

Nawet nie mam jak usunąć głupich apel google takich jak dysk Google,muzyka google,filmy google itp...

a to co? ;) co prawda wrócą po factory resecie ale możesz je na ten moment wywalić... a na eu ich w ogóle nie będzie 

Edited by Orjon

Dnia 20.06.2018 o 09:55, majdan12 napisał:

@korbielow

Przez który konkretnie chcesz to MiFlash zrobić?

no nie wiem jakis ostatni. Chyba ze lepiej poczekac te 350 godzin i wgrac normalnie po odblokowaniu twrp.

Ale Xiaomi przegielo z tym czasem 350h.

Edited by korbielow

U mnie avtivity launcher się crashuje po wybraniu wszystkich działalności:/

Ze sklepu Google:

Miui hidden settings.

[mention=10009]marcinj6[/mention]

No wreszcie wylaczylem te durne apki od Googla:) teraz tylko czekać na nową możliwość odblokowania bootloadera:)

Jeden z aktywniejszych tematów o tym telefonie na forum więc pozwolę sobie się podłączyć. Macie LTE+ w RN5?

Wysłane z Honor 9

3 godziny temu, korbielow napisał:

no nie wiem jakis ostatni. Chyba ze lepiej poczekac te 350 godzin i wgrac normalnie po odblokowaniu twrp.

Ale Xiaomi przegielo z tym czasem 350h.

Wzięli przykład z Lenovo. W P2 aby móc odblokować bootloader musiałem, tyle samo czekać :)

Wzięli przykład z Lenovo. W P2 aby móc odblokować bootloader musiałem, tyle samo czekać
Wiesz czekanie to jeszcze pół biedy ale ja czekałem i po upływie tego czasu spróbowałem jeszcze raz i znowu czekanie 360h.
Tpawel a RN5 obsługuje LTE+? Ja u siebie nie zauważyłem. Chyba że muszę coś w plusie wykupić dodatkowo.

2 godziny temu, tpawel napisał:

Jeden z aktywniejszych tematów o tym telefonie na forum więc pozwolę sobie się podłączyć. Macie LTE+ w RN5?

Wysłane z Honor 9

Nope, tylko VoLTE (Orange).

Tyle że to słabe jest. LG k10 2017 na marnym mediateku mt6570 ma 2CA, a telefon kupi za 4 stówy. A tu telefon za tysiaka, proc mocniejszy 3 razy i nie ma.

Wysłane z Honor 9

2 minuty temu, tpawel napisał:

Tyle że to słabe jest. LG k10 2017 na marnym mediateku mt6570 ma 2CA, a telefon kupi za 4 stówy. A tu telefon za tysiaka, proc mocniejszy 3 razy i nie ma.

Wysłane z Honor 9

Czym jeszcze LG może pobić Xiaomi? To że jeden szczegół jest na minus Xiaomi, nie robi z niego tragedii.

Kwestia priorytetów.
Całościowo już redmi 4x jest lepszy od tego K10
To o tyle dziwne że nawet zacofany w przypadku średniaków Huawei, pakujący tylko kiriny 65x sprzed dwóch lat do telefonów po 1600zl też ma 2CA.
Rozumiem gdyby fizycznie modem nie wspierał, brak NFC to brak modulu nfc- ok.
Ale tu jest ewidentnie kastracja.
Bardzo fajnie za to że jest VoLTE

Wysłane z Honor 9

A ja czekałem na mi A2 ze względu na trochę lepszy procesor i wydajniejsza znacznie grafikę i lepszy aparat ale będzie miał czystego androida a ja się już przyzwyczaiłem do miui:) poza tym bateria 3080mah to za malo jak na taki ekran:) w zasadzie to ten sam telefon co mi 6x i bral bym go gdyby nie brak banda 20.