Skocz do zawartości

Aplikacja HBO Go


ghost12

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, mini21 napisał:

Pobrałem apk'e HBO GO_0.0.59.apk.

Zainstalowałem na Mi Box (4k) i niestety nie działa.

Po włączeniu ekran przekręca się w pozycję poziomą, tak że tekst jest w drugą stronę i tekst "Not in Service Area".

A odinstalowałeś inne apki z hbo? U mnie wygląda jak natywna apka do androidtv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, mini21 napisał:

Pobrałem apk'e HBO GO_0.0.59.apk.

Zainstalowałem na Mi Box (4k) i niestety nie działa.

Po włączeniu ekran przekręca się w pozycję poziomą, tak że tekst jest w drugą stronę i tekst "Not in Service Area".

 

Polecam aplikację Rotation Locker do rozwiązania problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ghost12 napisał:

A odinstalowałeś inne apki z hbo? U mnie wygląda jak natywna apka do androidtv

Nie miałem wcześniej żadnej innej aplikacji HBO.

55 minut temu, mariopel napisał:

Polecam aplikację Rotation Locker do rozwiązania problemu.

Tak, tylko to i tak na nic skoro wywala ten błąd i nic nie idzie zrobić.

Dobra, zainstalowałem jeszcze raz i poszło.

Już wiem nawet czemu - miałem dwie apk HBO Go, teraz zainstalowałem tą drugą i działa.


Sorryz za zamieszanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witajcie, [pytanie zadałem też na innym forum, ale może ktoś z was będzie w stanie odpowiedzieć]

wczoraj zakupiłem MIBOX-a 4 [Android 6.0.1], jestem po instalce najnowszego KODI. Podłączone do Panasonic Viera. I zabrałem się za próbę instalacji HBO GO.

Próbuję zainstalować podawaną tu apkę HBO w wersji 5.1.2 czy  podanej 0.0.59 przez ES Eksplorator. Daję "zainstaluj: i wyświetla się komunikat "Instalowanie zablokowane". Dla bezpieczeństwa w telefonie zablokowano możliwość instalowania aplikacji z nieznanych źródeł". Mam w tym kroku do wyboru: anulować lub przejść do ustawień. Oczywiście idę w ustawienia i tam wyłączam w MIBOX wszystkie trzy blokujące blokady. I teoretycznie powinienem spróbować jeszcze raz z powodzeniem. Ale sytuacja jest dalej ta sama - nie mogę zainstalować aplikacji. Czy mogę mieć jeszcze coś zablokowane, dlaczego występuje?

[edit] Już wyjaśniono mi, że w ustawieniach androida w zakładce bezpieczeństwo należy włączyć nieznane źródła.
[edit2]. Już mi pięknie wszystko działa na HBO GO, powiedziałbym nawet - idealnie:nawigacja, obraz ect.

Edytowane przez ArtArtur
Rozwiązanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
Dnia 4.02.2018 o 22:34, bobaspk napisał:

ArtArturze- która z wersji Ci tak ładnie śmiga?

http://www17.zippyshare.com/v/VgZz7lQ9/file.html - HBO.G0_0.0.59.apk

Ta wersja. 
Potrzebujesz jednak 8 cyfrowego TV PIN aby się zalogować.

Jak masz 6 cyfr to musisz zadzwonić do operatora z prośbą o usunięcie konta po czym założyć je ponownie. Wtedy będziesz mieć już 8 cyfrowy.
Wczoraj to przerabiałem w NC+. Teraz HBO GO pięknie śmiga. Jest w pełni funkcjonalne i jakościowo też dość ładnie gra.


Jest to oficjalna apka więc bez problemu sterujemy nią pilotem i wyświetla się na pulpicie.

Edytowane przez Cripex
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądać można ale do prawidłowego działania to jeszcze jej daleko. Choćby to że nie zapamiętuje co oglądałem - czasem zapamięta ale chyba przez przypadek. Dlatego muszę pamiętać na którym odcinku serialu skończyłem bo aplikacja mi w tym nie pomoże a teoretycznie powinna. Powinno nawet to być spójne dla wszystkich urządzeń dla danego konta. No ale dobre i to...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że Netflixa ciężko jest przebić.

HBO GO generalnie kładzie laskę na swoje aplikacje i skupia się głównie na kanałach.
W przypadku Netflixa aplikacja to główny dochód. W przypadku HBO GO aplikacja to wątek poboczny na którym mniej się skupiają.

Też zauważyliście, że na HBO GO większość filmów to Francuskie produkcje? Znaczy wiem, że najwięcej jest USA/UK, ale zaraz po nich są Francuskie produkcje ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wyglada na to, ze zablokowali wersje beta android tv.

Ponizej najnowsza wersja ze sklepu (5.3.0) w ktorej poprawilem 2 rzeczy:

- wymusilem interfejs tabletowy, nie trzeba stawiac telewizora na boku albo uzywac jakichs obracaczy ;)

- dodalem odpowiedni bannerek, nie trzeba odpalac przez preferencje czy jakies inne wynalazki, odpalamy prosto z ekranu home

Testowalem z tv 1080p i android 6.0. Chyba wszystko dziala. Obsluga oczywiscie myszka.

Mialem jakis blad odnosnie biblioteki chromecast jednorazowy, oraz po starcie wyswietla info, ze odpalamy na niewspieranym urzadzeniu :D

https://filebin.net/m1fqbnk3fvy9qx1r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 5.04.2018 o 23:21, c0d34fun napisał:

Wyglada na to, ze zablokowali wersje beta android tv.

Ponizej najnowsza wersja ze sklepu (5.3.0) w ktorej poprawilem 2 rzeczy:

- wymusilem interfejs tabletowy, nie trzeba stawiac telewizora na boku albo uzywac jakichs obracaczy ;)

- dodalem odpowiedni bannerek, nie trzeba odpalac przez preferencje czy jakies inne wynalazki, odpalamy prosto z ekranu home

Testowalem z tv 1080p i android 6.0. Chyba wszystko dziala. Obsluga oczywiscie myszka.

Mialem jakis blad odnosnie biblioteki chromecast jednorazowy, oraz po starcie wyswietla info, ze odpalamy na niewspieranym urzadzeniu :D

https://filebin.net/m1fqbnk3fvy9qx1r

 

Zainstalowałem Twoją aplikację, ale niestety przez pilot (jeszcze mam do sprawdzenia pada) nie da się sterować. Te sub menu po lewej stronie jest nieaktywne, jedynie można w niego wejść, ale nic po za tym (nie można przechodzić w dół pomiędzy zakładkami). Jest jakiś sposób by móc z tego korzystać, bez myszki?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

c0d34funr pisze, że obsługa tylko myszką. Podejrzewam, że powinno się jeszcze dać jakimś pilotem z "airmouse"

Ja na razie korzystam z apki HBO GO zainstalowanej w smartfonie i przesyłam obraz na tv za pomocą Mi Boxa. Dla mnie to wygodniejsze niż podpinanie myszki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, u mnie też wczoraj  po tym w sumie dobrym działaniu 0.0.59 piękny sen się skończył :). Komunikat o braku połacznia z internetem.
Ze apkami na sterowanie mysza chyba nie zdecyduje się, nie jest to dla mnie zbyt komfortowe.
Na razie będe korzystał z vod hbo na kablówce, może za jakiś czas wyjdzie coś podobnego do 0.0.59 co usunie problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 5.04.2018 o 23:21, c0d34fun napisał:

Wyglada na to, ze zablokowali wersje beta android tv.

Ponizej najnowsza wersja ze sklepu (5.3.0) w ktorej poprawilem 2 rzeczy:

- wymusilem interfejs tabletowy, nie trzeba stawiac telewizora na boku albo uzywac jakichs obracaczy ;)

- dodalem odpowiedni bannerek, nie trzeba odpalac przez preferencje czy jakies inne wynalazki, odpalamy prosto z ekranu home

Testowalem z tv 1080p i android 6.0. Chyba wszystko dziala. Obsluga oczywiscie myszka.

Mialem jakis blad odnosnie biblioteki chromecast jednorazowy, oraz po starcie wyswietla info, ze odpalamy na niewspieranym urzadzeniu :D

https://filebin.net/m1fqbnk3fvy9qx1r

Aplikacja instaluje się i działa ok, szkoda, że myszka no ale trudno ale słaba jakość tych filmów jest, HD mi się na pewno nie odpala. ;/ W ust nie widze nigdzie żeby to zmienić.

Edytowane przez Rygiel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...