Lajowy

Użytkownicy
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About Lajowy

 • Rank
  Nowy
 1. Nie masz odgórnie wrzuconej aplikacji pogody do 'zduszania' przy próbie włączania w tle?
 2. Lajowy

  Aplikacja HBO Go

  @zuku1786 Mógłbyś podpowiedzieć, w którym miejscu w apce znajdę opcję na przesyłanie obrazu? Niestety nigdzie tego nie widzę :/
 3. Lajowy

  Etui i szkło

  @lubek Ja w rodzinie, na telefonach z obłymi krawędziami, stosuje szkło hybrydowe Polskiego Banana i jak dla mnie spełnia swoją rolę. Pokrywa większą powierzchnię niż szkło hartowane. Przez długi czas używałem folii, ale problem z foliami jest taki, że się szybko zużywają.
 4. Aktualizowałeś system? Ja ze swoim miałem taki problem, że dopóki nie zaktualizowałem go, dopóty nie działał poprawnie.
 5. Istnieje też ryzyko software'owe, jaką masz wersję systemu?
 6. Kiedyś była taka gra sprawdzająca szybkość reakcji dwóch osób siedzących po przeciwnych stronach, pamięta ktoś nazwę? Wydaję mi się, że miała słowo "reaction" w nazwie.
 7. Lajowy

  nc+ go

  Znacie może jakąś działającą aplikację na telefon naśladującą pracę myszki do sterowania aplikacją nc+ go w MiBoxie? Niestety Android TV od Google'a u mnie nie działa
 8. Nie opłaca się aktualnie większości Xiaomi ściągać zza granicy. Cena jest porównywalna, jeszcze jak się doliczy do tego wszystkie niespodzianki, które mogą zdarzyć się po drodze. Najbardziej opłacalnym jest kupowanie droższych telefonów, wtedy różnica będzie największa. Swoje Mi6 udało mi się kupić kilkaset złotych taniej.