Skocz do zawartości

tomurbanowicz

Mi Band 2 wersja PL  

12 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaką wielkość czcionki, w odniesieniu do oznaczeń dni tygodnia i miesięcy, widzielibyście w polskiej wersji Mi Band 2?

    • Wielkość i pozycja jak w oryginale
      4
    • Większa czcionka
      4
    • Wielkość czcionki jak w oryginale, ale trochę niżej
      3
    • Dni tygodnia dwuliterowe
      3
    • Dni tygodnia trzyliterowe
      5

Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
Dnia 1.05.2018 o 06:33, ga2cek napisał:

Witam moj Mi Band 2 od jakiegoś czasu zaczął naliczać mi kroki wtedy jak spie i nigdzie nie chodzę od czego może się tak dziać ???

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
 

Wychodzi na to , że lunatykujesz :-D

Pewnie akcelerometr szwankuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam ponownie, mam też pewien problem, w chwili obecnej posiadam nową opaskę ponieważ jak już wcześniej pisałem z poprzednią miałem problem "Discovering Services", leży rozładowana aby wszystkie ustawienia zostały utracone. W chwili obecnej używam aplikacji Mi Band Notify ver. 6.0.4, wcześniej otrzymywałem pełną informację o czasie snu wraz z przerwami, wszystko było dokładnie podane, jeżeli w ciągu jednego dnia spałem w nocy i miałem drzemkę w późniejszej porze to otrzymywałem pełną informację iż spałem dwa razy, oczywiście wszystko było podane dokładnie wraz z czasem snu głębokiego i płytkiego. Natomiast teraz gdy w ciągu jednego dnia śpię dwa razy to niestety otrzymuję tylko informację z nocnego snu. Próbowałem już wszystkich ustawień i niestety nie znalazłem rozwiązania, wcześniejsza opaska posiadała spolszczenie, niestety na chwile obecną jest firmware w ver. 1.0.1.81 i nie ma spolszczenia 3d-kr-d, oczywiście podczas połączenia telefonicznego wyświetlał się też numer osoby dzwoniącej jak i osoby z kontaktów z telefonu. Czy ma wpływ to iż moja opaska nie posiada spolszczenia i z tego powodu nie wyświetla pełnej informacji o czasie snu, czy jednak wina leży w ustawieniach? Może ktoś jest w stanie mi pomóc, z góry dziękuję i pozdrawiam.

Edytowane przez mitr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Może głupie pytanie i obstawiam, że odpowiedź już była, ale jak poznać rewizję Mi Banda? Obstawiam, że to oryginalny model, ale 100% pewności nie mam (na pewno nie indyjski).

Gadgetbridge coś nie chce połączyć się z opaską - zacina się na uwierzytelnianiu i prosi o wciśnięcie przycisku na pastylce, gdy ta zawibruje. Tyle, że ta po parę sekund po wciśnięciu znowu wibruje (po minucie mi się to znudziło).

Jest jakaś inna opcja?
Nie chcę wgrywać spolszczonej wersji, a po prostu pobawić się MiFirmwareEditor i dodać kilka ikon (wciąż mam wersję 1.0.1.69, którą ten program wspiera).
No chyba, że to nie ma sensu?

Edytowane przez ch3mn3y
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Dnia 9.07.2018 o 22:31, Bydlak napisał:

Instalujesz Endomondo v18.4.4. W tej wersji powinno normalnie wyszukać Mi Band 3. Następnie aktualizujesz Endomondo i jeśli już nie będzie połączone z opaską to powinno dać się wyszukać.

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
 

Działa 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...