Jump to content

mitr

Użytkownicy
 • Posts

  10
 • Joined

 • Last visited

mitr's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

1

Reputation

 1. Niestety nie pomogło Dziękuję za próbę pomocy i poświęcony czas, pozdrawiam.
 2. Oczywiście, firmware dobrane do opaski po sprawdzeniu w Gadgetbridge naciskając 3 kropki po połączeniu z opaską, na oryginalnym też nic się nie wyświetlało poza słuchawką podczas połączeń przychodzących i kopertą gdy otrzymywałem sms-y.
 3. Odinstalowałem Notify, w MiFit w powiadomieniach opaski włączyłem powiadomienia połączeń przychodzących oraz przychodzących SMS, później uprawnienia aplikacji kontakty, sms, telefon odznaczyłem i niestety bez efektu.
 4. Wcześniej tak jak już pisałem posiadałem czcionkę 3d-kr-d i numery wraz z kontaktami z telefonu się wyświetlały, nie trzeba było mieć Mi Band Notify w wersji pro, czy ten upgrade firmware tak samo działa, czy jednak muszę teraz wykupić licencję?
 5. Jeżeli chodzi o format godziny wraz z datą to pokazuje dobrze, lecz w Mi Band Notify wybierając Test wyświetlania tekstu pokazuje słuchawkę i abc, nie wiem czy tak powinno być?
 6. Witam wszystkich, zainstalowałem najpierw czcionkę Mili_pro.bold.pl.ft, później firmware PON12MAR K i niestety mam problem. Jak ktoś do mnie dzwoni nie widać numeru, nawet gdy osoba jest w książce telefonicznej też nie wyświetla się nazwa, nie wspominając o sms-ach. Na wcześniejszym firmware nie było problemu, posiadałem czcionkę 3d-kr-d i numery wraz z kontaktami z telefonu się wyświetlały. Zrestartowałem telefon, zmieniłem ponownie ustawienia w aplikacjach (Mi Fit i Mi Band Notify), lecz wszystko bez zamierzonego skutku. Może ktoś jest w stanie mi pomóc, z góry dziękuję i pozdrawiam.
 7. Witam ponownie, mam też pewien problem, w chwili obecnej posiadam nową opaskę ponieważ jak już wcześniej pisałem z poprzednią miałem problem "Discovering Services", leży rozładowana aby wszystkie ustawienia zostały utracone. W chwili obecnej używam aplikacji Mi Band Notify ver. 6.0.4, wcześniej otrzymywałem pełną informację o czasie snu wraz z przerwami, wszystko było dokładnie podane, jeżeli w ciągu jednego dnia spałem w nocy i miałem drzemkę w późniejszej porze to otrzymywałem pełną informację iż spałem dwa razy, oczywiście wszystko było podane dokładnie wraz z czasem snu głębokiego i płytkiego. Natomiast teraz gdy w ciągu jednego dnia śpię dwa razy to niestety otrzymuję tylko informację z nocnego snu. Próbowałem już wszystkich ustawień i niestety nie znalazłem rozwiązania, wcześniejsza opaska posiadała spolszczenie, niestety na chwile obecną jest firmware w ver. 1.0.1.81 i nie ma spolszczenia 3d-kr-d, oczywiście podczas połączenia telefonicznego wyświetlał się też numer osoby dzwoniącej jak i osoby z kontaktów z telefonu. Czy ma wpływ to iż moja opaska nie posiada spolszczenia i z tego powodu nie wyświetla pełnej informacji o czasie snu, czy jednak wina leży w ustawieniach? Może ktoś jest w stanie mi pomóc, z góry dziękuję i pozdrawiam.
 8. Witam, kiedy można spodziewać się wersji 3 literowa duża dni tygodni z kropką na dole 3d-kr-d oczywiście na najnowszy firmware w wersji 1.0.1.81? pozdrawiam
 9. Czyli po rozładowaniu według tego co pokazuje wyświetlacz to jeszcze miesiąc muszę czekać? Chyba nie wstrzymam, nie ma innej możliwości? pozdrawiam...
 10. Niestety po pół roku użytkowania opaski pojawił się ten sam problem, opaska jest widoczna lecz nie da się z nią ponownie połączyć, w oficjalnej aplikacji Mi Fit wyświetla się komunikat " discovering services". Nie pomogło usunięcie opaski w telefonie z którym była sparowana, próbie ponownego połączenia oraz przy próbie sparowania z innym telefonem jest ten sam problem, widoczna lecz brak możliwości jej sparowania. Błąd leży po stronie opaski, lecz nikt nie potrafi z tym się uporać, firma CCS, która zajmuje się serwisowaniem i naprawą produktów Xiaomi niestety nie zajmuje się opaskami. W ten sposób koło się zamyka, czyli oby tylko sprzedać a resztę mają już gdzieś. Na chwile obecną opaska może służyć tylko jako zegarek, brak mi słów.
×
×
 • Create New...