Skocz do zawartości

Aktualizacja V8.5.2.0MHRMIED


gonzo_86

Rekomendowane odpowiedzi

Na jakiej wersji miui sprawdzałeś kodek  signal guru?

23 godziny temu, driftking12 napisał:

Sprawdzałem w signal guru. Aktualnie nie mam root i nie wrzucę screena.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
 

Na jakiej wersji miui to sprawdzałeś?

Edytowane przez kiltel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Wam też po tej aktualizacji kiedy ktoś do Was dzwoni, nie włącza się ekran odbioru połączenia tylko ekran blokady, i żeby odebrać trzeba najpierw odblokować telefon, trochę to irytujące i niewygodne, a wcześniej tak nie było.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Wam też po tej aktualizacji kiedy ktoś do Was dzwoni, nie włącza się ekran odbioru połączenia tylko ekran blokady, i żeby odebrać trzeba najpierw odblokować telefon, trochę to irytujące i niewygodne, a wcześniej tak nie było.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka


Ja tak nie mam, jest po staremu.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam, że bez Androida 7 na MIUI 9 nie działa split screen (o tym słyszałem) i quick switch. Coś jednak nie sprawdza się ta zasada, że przy Xiaomi numer wersji androida nie jest ważny. Jestem trochę rozczarowany, biorąc pod uwagę hardware RN3P SE i fakt, że nie doczekał się nawet jednej aktualizacji Androida.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj 13 w piątek wyskoczyła mi nowa aktualizacja, oznaczona jako : V8.5.3.0. MHRMIED. Na razie jej nie uruchomiłem. Może jutro się skuszę.  Nie minął jeszcze miesiąc od ostatniej aktualizacji, a tu mamy nową.

aktualizacja ma dotyczyć:

-nowej strony logowania do konta mi

-znaków wodnych w aparacie fotograficznym.

zajmuje 21MB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ozii napisał:

tak format rufusem i formatterem robiony - zero efektu, jak mam sformatowac karte w telefonie jak jej nie widzi ?

no to lipton a sprawdz inna karte w telefonie moze masz uszkodzone gniazdo

Edytowane przez pawel188
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zainstalowaniu V8.5.3.0. MHRMIED zauważyłem, że powiadomienia o połączeniu i sms/mms na Mi band 2 przez aplikację MiFit v. 3.1.0 są wyświetlane w języku polskim, bez przełączania języka w telefonie na angielski!

Edytowane przez pavco1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, pavco1 napisał:

Po zainstalowaniu V8.5.3.0. MHRMIED zauważyłem, że powiadomienia o połączeniu i sms/mms na Mi band 2 przez aplikację MiFit v. 3.1.0 są wyświetlane w języku polskim, bez przełączania języka w telefonie na angielski!

U mnie nic sie nie zmienilo - same obrazki. Nie doszły też odpowiednie opcje (włączenie/wyłączenie) w ustawieniach aplikacji.

Chodzi o te podpisy, co byly przy ustawieniu jezyku systemu na angielski?

Edytowane przez Otho Sackville
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, pavco1 napisał:

Zgadza się

Wyswietlaja ci sie odpowiednie opcje w Mi Fit dla wiadomosci i polaczen? Jaka masz wersje firmware opaski?

Jestes pewien, ze nie jest to pozostalosc po aktywowaniu ich przy jezyku angielskim systemu i po powrocie do jezyka polskiego?

Edytowane przez Otho Sackville
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Otho Sackville napisał:
Wyswietlaja ci sie odpowiednie opcje w Mi Fit dla wiadomosci i polaczen? Jaka masz wersje firmware opaski?
Jestes pewien, ze nie jest to pozostalosc po aktywowaniu ich przy jezyku angielskim systemu i po powrocie do jezyka polskiego?

Wersja firmware opaski to ostatnia, która została zaktualizowana wraz z MiFit 3.1.0. Aplikację instalowałem na świeżo po wipe telefonu (zawsze po aktualizacji softu tak robię) 49c3ad023447faed1336272deb0b4bdb.jpg

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
 

2 godziny temu, pavco1 napisał:
Wersja firmware opaski to ostatnia, która została zaktualizowana wraz z MiFit 3.1.0. Aplikację instalowałem na świeżo po wipe telefonu (zawsze po aktualizacji softu tak robię)

Na MiBandzie pod ikoną telefonu i ikoną sms/MMS wyświetla się nazwa kontaktu,

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
 

Edytowane przez mrosi
po co przewalasz cały cytowany post, wraz z obrazkami...?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, pavco1 napisał:

Wersja firmware opaski to ostatnia, która została zaktualizowana wraz z MiFit 3.1.0. Aplikację instalowałem na świeżo po wipe telefonu (zawsze po aktualizacji softu tak robię)

No ok, a w ustawieniach sygnalizacji polaczenia i nadejscia wiadomosci SMS masz odpowiednie opcje, które włączają te funkcje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, pavco1 napisał:

Oczywiście że tak

No ale teraz wejdź w ustawienia SMS albo Połączenia przychodzące - i czy tam masz odpowiednie opcje do włączenia/wyłączenia pokazywania nazw kontaktów (takie występują normalnie po ustawieniu języka systemu na angielski).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale teraz wejdź w ustawienia SMS albo Połączenia przychodzące - i czy tam masz odpowiednie opcje do włączenia/wyłączenia pokazywania nazw kontaktów (takie występują normalnie po ustawieniu języka systemu na angielski).
Nie ma tych ustawień w języku polskim, w angielskim są.
Ale działa

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh a słuchawki nadal często po podłączeniu znikają , trzeba wsadzić kawałek jacka poczekać chwile i pchnąć do konca, wtedy ikona nie znika i słuchawki działają. Mój brat w nowym redmi 4a ma to samo, mam nadzieje że w miui 9 coś z tym zrobią.... Ja tak mam od zakupu telefonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...