Jump to content

Crims

Użytkownicy
 • Posts

  106
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Crims

 1. Witam, miał ktoś taki problem, ze po wybraniu 112 albo 997 usłyszałem tylko "błedny numer" i sie rozłączyło. Sieć faktmobile czyli taki podoperator play. Myślałem ze na alarmowe to z kapcia mozna sie dodzwonić a tu taka niespodzianka. Jakieś pomysły?
 2. Przez ten podzielony ekran gorzej się usówa aplikacje z pamięci. Do czego to na służyć?
 3. Mi gdzieś ta aktualizacja znikła... Zauważyłeś jakiś błędy, problemy? To dla mnie ważniejsze niż nowości
 4. A mnie wkurza brak możliwości usunięcia skrótów ze strony startowej w przeglądarce.
 5. Zaktualizowałem i jestem nie zadowolony. Pojawiły mi się problemy z czujnikiem zbliżeniowym - nie działa poprawnie, raz wygasi ekran podczas rozmowy raz nie - wcześniej nie było problemów. Kolejne nie wiadomo po co śmieciowe aplikacje... Strzałka do wysyłania smsów zamiast w bok to jest w górę Pojawiło się "sortowanie" po czasie smsów - zbędna opcja dla mnie. Ikonka wifi trochę inna. Pojawiła się ikonka pogody. Kontrola przesyłania danych średnio potrzebne.
 6. Czyli jak na razie nikt nie chwali, każdy narzeka ?
 7. Ja sobie darowałem konto mi po tym jak zapomniałem hasła a przeniosłem nr do innej sieci - człowiek chce szybko zmienić karty w drodze do pracy a tu zonk.... telefon zablokowany Działają wam powiadomienia z gmaila i fb?
 8. Pytanie czy to w ogóle działa na naszych telefonach?
 9. Może mi się tylko wydaje, ale tak jakby zasięg był stabilniejszy.
 10. Crims

  Brak powiadomień

  Nie otrzymuję powiadomień np. z fejsa. Oszczędzanie energii wyłączone, powiadomienia włączone, powinny pokazywać się na pasku blokady a nic nie przychodzi. Synchronizacja włączona. Co trzeba zrobić?
 11. Zaryzykowałem i ja... Pierwsze co się rzuca w oczy to obramowanie/tło ikon - dla mnie na minus. Przy okazji chyba zaktualizowało mi klawiaturę google bo musiałem grzebać w ustawieniach żeby było po mojemu.Kalkulator teraz to kalkulator mi
 12. Jakieś inne zauważalne zmiany? Wszystko działa poprawnie?
 13. Posiada ktoś etui pancerne od zwykłej wersji? Wejdzie, da się użytkować normalnie? Szukam jakiegoś silikonu trochę grubszego, nie śliskiego ale na Allegro same badzewie śliskie i cieknie do tego bezbarwne to szybko żółknie. Może ktoś ma jakiś grubszy nie sliski czarny silikon i poda link?
 14. Strzał w stopę xiaomi. Niech teraz mniej zaawansowany użytkownik zaktualizuje i wysypia się takie kwiatki to już do xiaomi nie wroci.
 15. A masz w swojej okolicy zasieg lte? Podsumowywujac - warto aktualizować? Bo widzę że niektórzy mają problemy z tą aktualizacją.
 16. Jeśli to wersja se to będzie Pan zadowolony Co tu dużo gadać, dla mnie telefon prawie idealny. Dobry wyświetlacz, duża bateria, nic się nie zacina, przyjemna nakładka. A prawie bo dla mnie jest o te 0.5 cala za wielki. Niektórym może przeszkadzać sredni aparat, brak nfc i brak inteligentnych skrótów na zablokowanym ekranie.
 17. Może jakaś zainstalowana aplikacja zjada Ci baterie?
 18. Ramu faktycznie mniej ale żadnych innych problemów nie zauważyłem.
 19. A to trzeba zakładać nowy temat? Jest już o tym temat i masz 15 stron do przeczytania - czy tak trudno? Jak WÓŁ!!! Szkła i etui do R3N (Kate)
 20. Kycek chyba Ci się coś pomyliło... Chodzi o sot rozłożony w czasie.... Czyli u mnie to jakieś 5 h w 2 dni.
×
×
 • Create New...