Jump to content

Android Pay a Mi5

Recommended Posts

4 godziny temu, abc00 napisał:

Ja mam, zero problemów i dużo drobnych transakcji, praktycznie od momentu kiedy mbank do swojej aplikacji dorzucił karty visa.

brak root, a w opcjach "portfel nfc z hce", apka sparowana z kontem i w sumie tyle

A co z ustawieniami z poziomu aplikacji mBank

Screenshot_2017-12-21-11-31-28-584_com.android.settings.pngScreenshot_2017-12-21-11-26-23-506_com.android.settings.png

• Replies 493
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Ok zebrałem tę wiedzę w poradniku: https://miuipolska.pl/jak-placic-telefonem-mi5-z-ap-i-system-miuipolska-xiaomi-eu/ Dajcie znać komu jak działa. Ja niestety nie przetestowałem samej płatno

Mi działa płacenie z AP. Po instalacji romu olałem Magiska. Mam wszędzie czerwono, brak certu w Google Play. Ale AP dział

Uruchomiłem AP na miuipolska . Jutro sprawdzę czy da się płacić. Ale bezproblemowo dodałem kartę wiec raczej będzie działać.   Instrukcja : 1. Zainstalowac magisk zgodnie z tą instrukcj

Posted Images

Czasem płacę przez apkę Android Pay. Mam tam dodaną kredytówkę a debetowa jest zaznaczona w apce mBanku jako domyślna. Wystarczy że kliknę na kartę, którą chcę w danym momencie zapłacić i przykładam telefon.

• Nezumi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...