TripleXXX

Najbardziej stabilny ROM do Mi5

Recommended Posts

Uuuu to zamawiam, mi pokazuje w tej apce 1,8-1,9. 

Pokazuje normalnie temperaturę?

A jakie masz praktyki ładowania baterii? Ładujesz przez noc czy tylko do około 80%? I oryginalną od telefonu ładowarką z QC?

Edited by Dax

Do fulla ładuje ale nie przez noc tylko przeważnie wieczorem. Ładowarka oryginalna a od kilku miesięcy blitzwolfa z QC 3.0

Pokazuje 30 stopni temperature. Nie wiem czy to normalnie bo nigdy nie patrzyłem na to.

Najnowsza aktualizacja eu wprowadziła dla Mi5 (tak, tego naszego trupka :D ) nagrywanie 4k/60kl... Czyli to o czym co niektórzy marzyli/gadali od premiery tego telefonu. 

Śmiesznie że dopiero oficjalne udupienie sprawia że Mi5 dostaje to co powinna od wieków. ALE! Przynajmniej wiadomo że wsparcie jest, chociaż nieoficjalne. 

Czekam na testy, co sądzicie?;) Widać różnicę? 

Ja nie ryzykuje póki co zmiany wersji aktualizacji bo jestem zadowolony nawet w niebo wzięty :d dobrze spasowałem nowego Nohona z aktualizacją.

Nowa bateria Nohona do mi5 w aplikacji Accu pokazuje 2910 mAh ^^ :)

Witam, 

czy ktoś może mi powiedizeć jak jest w przypadku wersji Mi5 9.2.15_v10 z baterią? i google pay? obecnie jestem na 10.0.1.0 i nie wiem czy zostac czy zmienić czy są jakies plusy?

z góry dziękuje za odpowiedz

3 godziny temu, ik`ey napisał:

@Eragon dobrze widzę, że w sofcie z piątku nie ma już 4k/60 fps?

Oj :( Masz rację, brak.... 

19 godzin temu, Eragon napisał:

Oj :( Masz rację, brak.... 

A to w ogóle działało? Skoro 30 fps nawet nie potrafi w 4K nagrać (tylko coś koło 26 wyciska), to ile mogły naprawdę mieć te nagrania niby-60?

Witam 

Bardzo proszę o poradę .

Która według Was jest najbardziej  stabilną  ,szybką ,płynną ,bez problemu z GPS wersją Miui 9 xiaomi.eu  ?

Czas pracy baterii  nie jest priorytetem . 

Custom romy  odpadają ,wolę Miui .

Posiedziałem chwilę na Miui 10 lecz ta wersja nie dla mnie . Wkurzało mnie zbyt częste i długie ładowanie apek systemowych (telefon,kontakty ,sms,ustawienia) . 

Nie ma czegoś takiego jak rom PL. Jest Global i China z oficjalnych, z "półoficjalnych" to Xiaomi.eu.

Dnia 23.06.2019 o 10:38, Xavaris napisał:

Jaki ROM polecacie aktualnie jako najstabilniejszy?

podbijam pytanie

Witam!

Mam pytanie stanąłem z aktualizacjami na Mi5 na wersji MIUI 8.6 by xiaomi.eu 7.7.20 wersja Androida 7.0, Jaki wgrać mu nowszy rom przez TWRP, i czy najpierw trzeba uaktualnić TWRP aby wgrać nowszy ROM? Będę wdzięczny za pomoc.

Pozdrawiam forumowiczów

7 godzin temu, zbysogi napisał:

podbijam pytanie

Pixel Experience na Androidzie 9. Miałem, polecam. Właściwie prawie żadnych błędów. Do codziennego użytku, jak najbardziej się w pełni nadaje.