Jump to content

newyk22

Użytkownicy
 • Content Count

  67
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutral

About newyk22

 • Rank
  Zaawansowany

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi5

Recent Profile Visitors

666 profile views
 1. Telefon tak czy siak trzeba ładować codziennie, przynajmniej w moim wypadku. Raz wymieniałem baterię, przez 1-2 ten sot trzymał fajnie, a później już wszystko wróciło do "normy". Tak sobie teraz przypomniałem, że ja nawet nie mam żadnego powerbanka i jakoś daję radę bez niego funkcjonować hah. Jak już piszę, to zapytam się was o jeden problem/bug? Chodzi o instagrama. Mianowicie, nie mogę dodać lokalizacji na insta store. Robię zdjęcie, rozwijam lokalizacje, kilkam, znajduje mi multum tych miejscowości, kilkam jedną i nic się nie pokazuję. Problem występuje tylko w insta store, bo j
 2. Coś dobrego wychodzi jeszcze pod nasze mi5? Obecnie siedzę na xiaomi.eu 7.9.21 i jestem w miarę zadowolony, jest stabilny. Jedyne co, to dość wolno łapie fixa, a tak to chyba bez zastrzeżeń. Przydałoby mu się lekkie odświeżenie i teraz myślę czy zrobić mu po prostu full wipe'a z tym samym romem albo wgram coś nowszego.
 3. No nie działają mi te mmsy na Syberii. Na miui zawsze ustawiałem ręcznie i łapało. Na Syberii ustawiam tak samo i nic. ;/ Ma ktoś w Premium Mobile i korzysta z ww systemu?
 4. No właśnie tak zrobiłem, bo tak myślę, że może przez to TWRP mi tak ta baterię drenuję.. No nic, wrzucę niedługo 2.3 i zobaczę, może się poprawi.
 5. a jak wgrywaliście po raz pierwszy rom? Przez TWRP? i jak aktualizujecie?
 6. Mi w tej wersji z 10 lutego na Syberii 2.2 dość mocno drenuje bateria.. Zauważyłem, że kilka osób zgłosiło owy problem. Wsio inne hula bez zarzutu. @patrikos23 jak na wersji 2.3 z baterią? @pigula630 Na jakiej wersji siedzisz obecnie?
 7. Dzięki za odpowiedzi. Zainstalowałem Syberię i jak na razie jestem zadowolony. To mój pierwszy custom na Mi5. Jednak cieszę się, że nasi koledzy z forum nadal będą wypuszczać co tygodniowe relase xiaomi.eu dla naszego staruszka Oby do przodu, a może kiedyś znów wrócę
 8. przyszła mi aktu do 10.2.2.0 na globala. Poprawili te błędy które były ? Jak z baterią na tym romie?
 9. Cały czas jest ten bug na syberii z diodami, że wpierw trzeba zainstalować wersję 1.1 i później tę najnowszą?
 10. Jaki staruszek? Przecież w kwiecie wieku jest Z baterią różnie, zależy do czego używam telefonu. Ale tak od 2.30 do czasami nawet 4h sotu. Dane komórkowe mocno drenują baterie, przynajmniej u mnie, i jeszcze np Youtube w tle też dużo zabiera.
 11. Wiadomo kiedy przez OTA będzie dostępny ten global 10.2?
 12. 4x5, na dole do 5 pozycji. Nie ucina. Sot 2-3 h, największą wadą na tym romie, przynajmniej u mnie, jest ciągłe wywalanie z facebooka, messengera i instagrama. Reszta w miarę ok. Jeśli miałbym wybierać na dzień dzisiejszy to chyba zostałbym na 9. Tam to jakoś płynniej chodziło.
×
×
 • Create New...