Jump to content

VRil

Użytkownicy
 • Posts

  26
 • Joined

 • Last visited

About VRil

 • Birthday 05/05/1971

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Grudziądz

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi MI5

Recent Profile Visitors

854 profile views

VRil's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Dedicated Rare
 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

3

Reputation

 1. Czy nie masz czasami zainstalowanego jakiegoś motywu ?
 2. Pisałem ogólnie do społeczności użytkowników MI 10 Szkoda że u mnie w mieście w żadnym elektro markecie nie ma ani jednego ani drugiego abym mógł przetestować , Najbliższe Mistore jest 1,5 godziny ode mnie .Szkoda że za późno się obudziłem do wczoraj była promocja a dziś ceny wróciły do 3499 i 3999 PLN Jeśli miałbym tyle położyć to tylko właśnie za Ultra. Szkoda że nie ma wersji Global ale może to dla tego że za chwilę otrzymamy model Mi11 Mi5 mam wersję na rynek CN i brak B20 trochę przeszkadza . Chyba jednak kupię Mi 10T Pro 8/128 jako model przejściowy a po nowym roku sprezentuje go mojej Małżonce , może do tego czasu będzie coś wiadomo o Mi11 Dziś czytałem takiego Newsa : https://www.pcworld.pl/news/Mi-10-wyprzedane-Xiaomi-przygotowuje-sie-do-premiery-Xiaomi-Mi-11,423744.html?utm_campaign=similar&utm_source=scroll&utm_medium=more&utm_content=423744&utm_term=scroll-undefined
 3. Ja widziałem Szczególnie to widziałem przy gescie wyjścia z apki na pulpit .W Miui 11 widać było lekkie dropy tej animacji w Miui 12 +144 hz jest wybitnie płynnie .Tak samo w inny animacjach . No ale to był test MIui11 vs Miui12 ,nie wiem jak bym ocenił to gdyby MI 10 miał też MIui12 . Ekran LCD - ekran jak ekran ale według mnie to jeden z lepszych LCD na który ostatnio patrzyłem , no ale za krótko miałem go w rękach aby móc poustawiać go pod siebie w ustawieniach . Do Amoled-a nie ma co porównywać bo czy jest lepiej czy gorzej to tylko zależy od preferencji użytkownika. Jeden woli Amoled a drugi IPS .
 4. Dzięki Szkoda że przegapiłem promocję w MiStore i na tą chwilę niestety nic nie ma . Czy ten sklep jest w porządku ? https://fostertechnologies.pl/pl/p/Xiaomi-Mi-10-8256GB-Twilight-Grey-Szary-5G-NFC-4780-mAh/12777
 5. Dzięki Serdeczne Wiem coś o tym ..Był taki okres że często żonglowałem romami a i tak wracałem do jakiejś starszej sprawdzonej wersji ,ot całe Miui . No nic trzeba będzie jednak wziąć na próbę i potestować z 2-3 dni .
 6. Ale jesteście złośliwi Tak na prawdę to te cyferki dla mnie robią różnicę i ja to odczuwam ale już pisałem testowałem MI 10 z Miui11 i Mi10T Pro z Miui 12 i nadal nie wiem czy robi tą różnicę 90vs144 hz czy Miui12vsMiui11 . Dla mnie priorytetem jest płynność i szybkość i z tego co miałem zobaczyć i odczuć to MI 10 T Pro wygrywa . Gdyby to była różnica w sofcie to w ogóle bym się nie zastanawiał i wybór by padł na Mi 10 a tak tego nie wiem . Dla tego proszę Was opinię. Przecież mieliście wcześniej Miui 11 a teraz pewnie jesteście na Miui 12 wiec w mniejszym lub większym stopniu widzicie różnicę . Bardzo Proszę
 7. No po patrz nie wpadłem na to . Szkoda że mam tak daleko do najbliższego MiStore na pewno teraz zrobiłbym taki test . Niestety nie mam jak i na czym sprawdzić osobiście . W wszelkich testach ,porównaniach które czytałem wszyscy pisali że Miui 12 jest płynniejszy od poprzednich wersji. Wiem że każdy ma inne odczucia wizualne dla tego poprosiłem Was o opinię czy zauważyliście taką różnicę . Na tą chwilę widzę że Mi10T Pro dla mnie wygrywa z Mi 10 ale będzie mi brak indukcji czy Always on Display.
 8. Tak jak pisałem wcześniej udałem się do MIStore i pomacałem oraz porównałem pod względem szybkości i płynności MI 10 oraz MI10T pro. Mi 10 z Miui 11 oraz MI 10T Pro z Miui12 . Na moje oko widzę znaczną różnicę między 90 a 144 hz w poruszaniu się po interfejsie ,animacjach czy przewijaniu list . Pytanie do Was czy to wynika z szybkości odświeżania czy może jednak animacje i ogólna płynność w Miui 12 jest lepsza od Miui 11 i to samo doświadczę w Mi 10 90hz z Miui 12 .
 9. Dzięki Mimo wszystko chciałbym oba modele porównać na żywo w salonie aby mieć porównanie .
 10. Ok dzięki Postaram podjechać do lokalnego MiStore i skonfrontuje sobie MI 10 z Mi10T Pro
 11. Przepraszam za ortografię Mi 10 także jest w grze -te Pro napisałem z rozpędu a aparat czy powiedzmy czasy SOT są dla mnie drugorzędne. Responsywność systemu ,płynność animacji systemu ,itd. są dla mnie priorytetem . Pragnę odczuć to samo jak przesiadałem się z Galaxy Note II na MI5 . Tak wiem wszystko zależy od optymalizacji systemu oraz komponentów w telefonie dla tego pytałem o Wasze odczucia po przesiadce z np: Miui 11 na 12 . Niestety na razie nie mam możliwości jak i gdzie sprawdzić w działaniu Miui 12 na "mocniejszym" sprzęcie . Co do odświeżania na pewno Masz rację ale uważam także że każdy ma też inne odczucia wzrokowe ,jedni to widzą a inni nie . Miałem w ręku MI 10 z 90 hz i widziałem różnicę względem 60hz niemniej chciałbym także to sprawdzić na 120 czy 144 hz . Mogę także pójść w kierunku 蘋果 11 -12 i mieć płynny i gładki system przy 60hz
 12. Podziękował Przymierzam się do wymiany mojego MI5 na coś nowszego . Kiedy przesiadałem się z Samsunga Galaxy Note II z tym ich TouchLagWizem na Mi 5 to była to przepaść w szybkości i responsywności działania UI Teraz stoję przed wyborem czy to ma być MI 10 Pro czy Ultra a może Mi 10 T Pro . Mi 10 Pro -wszystko super ale nie wiem czy odczuje różnice w UI między 90hz a 120 czy 144 w innych modelach . Ultra -specyfikacja w kosmos ale póki co cisza z odblokowaniem B20 no i podobno są problemy z czujnikiem zbliżeniowym. Mi 10 T Pro -muszę pomacać . OnePlusy odpadają ponieważ nie znoszę wyglądu surowego androida ,w Miui mam motywy które mogę modyfikować do woli .
 13. Proszę mnie uświadomić . Czy jest znaczna różnica na Miui 12 względem Miui 11 a może odwrotnie jeśli chodzi o szybkość pracy interfejsu a szczególnie efekty typu tearing, stuttering .lagi animacji itp na MI 10 Mam skrzywienie na tym punkcie ;: a dziś przez chwilę miałem na testy MI 10 z Miui 11 i zdarzyło się że coś tam od czasu do czasu przycięło animację .
 14. Witam Bardzo proszę o poradę . Która według Was jest najbardziej stabilną ,szybką ,płynną ,bez problemu z GPS wersją Miui 9 xiaomi.eu ? Czas pracy baterii nie jest priorytetem . Custom romy odpadają ,wolę Miui . Posiedziałem chwilę na Miui 10 lecz ta wersja nie dla mnie . Wkurzało mnie zbyt częste i długie ładowanie apek systemowych (telefon,kontakty ,sms,ustawienia) .
×
×
 • Create New...