VRil

Użytkownicy
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

About VRil

 • Rank
  Użytkownik
 • Birthday 05/05/1971

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Grudziądz

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi MI5

Recent Profile Visitors

420 profile views
 1. Witam Bardzo proszę o poradę . Która według Was jest najbardziej stabilną ,szybką ,płynną ,bez problemu z GPS wersją Miui 9 xiaomi.eu ? Czas pracy baterii nie jest priorytetem . Custom romy odpadają ,wolę Miui . Posiedziałem chwilę na Miui 10 lecz ta wersja nie dla mnie . Wkurzało mnie zbyt częste i długie ładowanie apek systemowych (telefon,kontakty ,sms,ustawienia) .
 2. Dzięki Zrobiłem sam test i było tak jak pisaliście . Trzeba będzie samemu przenosić png między plikami ,a także trzeba będzie przeskalować i pozmieniać nazwy niektórych png .
 3. Problemem będzie na pewno DPI motywu a właściwie złe rozmieszczenie wszelkich png w katalogach drawable w systemui czy framework. Ciekawi mnie tylko czy ktoś z Was próbował takiego wgrywania i czy interfejs się nie posypał . Na razie nie mogę w razie problemów wgrać na nowo system .
 4. Przed przejściem na Xiaomi MI5 posiadałem Samsungi i często dla zabawy podmieniałem i modifikowałem motywy pod siebie np: przez podmianę png itp . Mam na oku jeden motyw z Miui v5 który będę próbował chociaż częściowo dostosować pod Miui v8 . Czy jeśli wgram motyw z Miui v5 na Miui v8 nie posypie mi się interfejs ? Czy bez problemowo w najgorszym wypadku bez wgrywania nowego romu będę mógł wrócić do motywu np: default z Miui v8 ?
 5. Dotarła do mnie wersja 64gb od kolegi z forum . ,Wiecie co ? . Mieliście rację -normalnie SR-71 Blackbird . Jestem wielce zadowolony Dziękuję Wam za pomoc w podjęciu teraz wiem że właściwej decyzji
 6. Jeszcze raz dziękuję wszystkim .Chyba się już zdecydowałem
 7. Ok jeszcze raz dzięki Więc muszę kupić i się sam przekonam
 8. Dzięki Losowych także nie uświadczę ?
 9. Jako że to mój pierwszy post na forum w takim razie Witam Wszystkich Serdecznie Mam zamiar kupić Mi 5 w wersji Prime lub Pro .Do tej pory korzystałem z Samsungów (Note 1 Note 2 ) oraz portów MIUI na te telefony . To co mnie zawsze irytowało w tych telefonach to częste lub losowe lagowanie,stutering,przycinanie (jak zwał) wszelkich animacji systemowych typu : -przewijane listy typu listview -np: lista kontaktów -animacje wyjścia-wejścia z lub do aplikacji na np: home screen Czy system Miui w wersji 7 lub 8 na Mi5 pozbawiony jest tych problemów i wszystko jest ultra płynne i gładkie jak masło