Skocz do zawartości

Najbardziej stabilny ROM do Mi5


TripleXXX

Rekomendowane odpowiedzi

Uuuu to zamawiam, mi pokazuje w tej apce 1,8-1,9. 

Pokazuje normalnie temperaturę?

A jakie masz praktyki ładowania baterii? Ładujesz przez noc czy tylko do około 80%? I oryginalną od telefonu ładowarką z QC?

Edytowane przez Dax
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Najnowsza aktualizacja eu wprowadziła dla Mi5 (tak, tego naszego trupka :D ) nagrywanie 4k/60kl... Czyli to o czym co niektórzy marzyli/gadali od premiery tego telefonu. 

Śmiesznie że dopiero oficjalne udupienie sprawia że Mi5 dostaje to co powinna od wieków. ALE! Przynajmniej wiadomo że wsparcie jest, chociaż nieoficjalne. 

Czekam na testy, co sądzicie?;) Widać różnicę? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam 

Bardzo proszę o poradę .

Która według Was jest najbardziej  stabilną  ,szybką ,płynną ,bez problemu z GPS wersją Miui 9 xiaomi.eu  ?

 Czas pracy baterii  nie jest priorytetem . 

Custom romy  odpadają ,wolę Miui .

Posiedziałem chwilę na Miui 10 lecz ta wersja nie dla mnie . Wkurzało mnie zbyt częste i długie ładowanie apek systemowych (telefon,kontakty ,sms,ustawienia) . 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Witam!

Mam pytanie stanąłem z aktualizacjami na Mi5 na wersji MIUI 8.6 by xiaomi.eu 7.7.20 wersja Androida 7.0, Jaki wgrać mu nowszy rom przez TWRP, i czy najpierw trzeba uaktualnić TWRP aby wgrać nowszy ROM? Będę wdzięczny za pomoc.

Pozdrawiam forumowiczów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Coś dobrego wychodzi jeszcze pod nasze mi5? Obecnie siedzę na xiaomi.eu 7.9.21 i jestem w miarę zadowolony, jest stabilny. Jedyne co, to dość wolno łapie fixa, a tak to chyba bez zastrzeżeń. Przydałoby mu się lekkie odświeżenie i teraz myślę czy zrobić mu po prostu full wipe'a z tym samym romem albo wgram coś nowszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, newyk22 napisał:

Coś dobrego wychodzi jeszcze pod nasze mi5? Obecnie siedzę na xiaomi.eu 7.9.21 i jestem w miarę zadowolony, jest stabilny. Jedyne co, to dość wolno łapie fixa, a tak to chyba bez zastrzeżeń. Przydałoby mu się lekkie odświeżenie i teraz myślę czy zrobić mu po prostu full wipe'a z tym samym romem albo wgram coś nowszego.

Spróbuj Tego. 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telefon tak czy siak trzeba ładować codziennie, przynajmniej w moim wypadku. Raz wymieniałem baterię, przez 1-2 ten sot trzymał fajnie, a później już wszystko wróciło do "normy".

Tak sobie teraz przypomniałem, że ja nawet nie mam żadnego powerbanka i jakoś daję radę bez niego funkcjonować hah.

Jak już piszę, to zapytam się was o jeden problem/bug? Chodzi o instagrama. Mianowicie, nie mogę dodać lokalizacji na insta store. Robię zdjęcie,  rozwijam lokalizacje, kilkam, znajduje mi multum tych miejscowości, kilkam jedną i nic się nie pokazuję. Problem występuje tylko w insta store, bo jak chce dodać posta normalnie to nie ma z tym problemu. Mieliście kiedyś coś takiego? Gps włączony oczywiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...