mihail1

Redmi Note 3 Pro - MIUI 8 / 9 Stable

Recommended Posts

17 godzin temu, Matf napisał:

Zsynchronizuj chmurę Xiaomi może. Nie widzę tu nic podejrzanego. 

GPS wyłączony na noc?

Wygląda na to, że przyczyną był brak synchronizacji chmury Xiaomi - po tej operacji, minionej nocy bateria nie spadła nawet o 1% :D było 39% i jest 39%. Dzięki za sugestię ;)

Ps. Czy zatem mam mieć zawsze włączoną synchronizację, czy tylko ręcznie robić od czasu do czasu?

2 minuty temu, matfit napisał:

Szczerze mówiąc to sam nie wiem. Wypróbuj może z wyłączoną dzisiaj i daj znać ile zeżarło. 

Oki. Próbowałeś kiedyś mieć non-stop włączoną synchrę?

00d07cc423d4190fedcafcccbcd1fb8a.jpg

Dalej coś mi wybudza telefon. Po resecie do fabrycznych było już dobrze i się zepsuło. Myślicie, że to może być dlatego, że nie mogę przypisać do konta XIAOMI drugiej karty SIM(Mobile Vikings na sam internet bez możliwości dzwonienia i smsowania)? Niby włączyłem opcje "Znajdź urządzenie", ale cały czas wybudza się razem z Chmurą.

Da się coś zrobić żeby w galerii nie wyświetlała się informacja ile zdjęć nie jest zsynchronizowanych ? Kopie zdjęć w chmurze Xiaomi wyłączyłem.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Tak, wyslij mi tel, zrobie to za oplata.

Sent from my MI 4LTE using Tapatalk

Czekaj już leci do Ciebie

Sam to zrobię ale zastanawiam się czy da radę przez TWRP czy trzeba koniecznie miflasha

rn3pro

Czytałem, gdy odblokowywałem swojego redmi note 3 pro.
Wątpić nikt Ci nie zabroni:d po to jest forum by służyć pomocą i poradą. Jeśli Ci to nie pasuje to po co odpisujesz w ogóle?
Na większości forum dostanę link do poradnika od "madrzejszego forumowicza" a tutaj jest jak było kiedyś na elektrodzie odrazu hejt

rn3pro

Napotkał ktoś może jakieś oficjalne info kiedy można się spodziewać Andka 6.0 na Globalu?

Dnia 23.11.2016 o 14:53, rubajticos napisał:

00d07cc423d4190fedcafcccbcd1fb8a.jpg

Dalej coś mi wybudza telefon. Po resecie do fabrycznych było już dobrze i się zepsuło. Myślicie, że to może być dlatego, że nie mogę przypisać do konta XIAOMI drugiej karty SIM(Mobile Vikings na sam internet bez możliwości dzwonienia i smsowania)? Niby włączyłem opcje "Znajdź urządzenie", ale cały czas wybudza się razem z Chmurą.

W wątku dotyczącym czasu na baterii opisałem problem drenowania baterii - w skrócie pisząc, trzeba doładować do 100%, wyjąć kabel i zrestartować. Jest to zwiazane z procesem, który uruchamia się samoczynnie w niektórych telefonach po doładowaniu do 100% (być może jest to związane z ładowaniem nieoryginalną ładowarką). Rozwiązanie docelowe, to rozładować telefon do 0% a potem doładować do 100% oryginalną ładowarką przy wyłączonym telefonie. Po tej czynności telefon nie będzie drenowany przez Android System.

Tak szperałem po oficjalnym forum i chyba oni tą aktualizację będę puszczać falami, więc narazie nie wszyscy ja dostaną. Albo ja coś źle zrozumiałem...

Pierwsze Aktualizacjie wysyłają do losowych tel jak wszystko będzie ok to puszczą dla wszystkich(ok tygodnia)

18 godzin temu, Decybelek napisał:

Jest już Android 6.0.1 na Global Stable jak cos ;)

Czy aktualizacja do Android 6, kasuje wszystko, wszystkie aplikacje, ustawienia itd. ? Czyli tak jakby ktoś kupił nowy telefon ?

Wrzucał już ktoś z kolegów nową stable eu 8.1.1.0?

Działa Wam poprawnie tzn np daje się wejść w ustawienia tel itd?

Na Global Stable pod 6.0.1 po aktualizacji znika odcisk palca i trzeba dodać od nowa. Po odblokowaniu na odcisk tez dodano krótka wibracje, ze się udało a długa, ze nie.

W aplikacji Muzyka podwoiły się foldery i w podwojonych nie działała żadna piosenka, po odpaleniu aplikacji tez trzeba poczekać z 5 sekund, żeby się załadowało wszystko.

Przy uruchomieniu telefonu na starcie zawsze widzimy uciążliwe powiadomienie, ze podłączono kartę SD.

Na pasku powiadomień skróty teraz się wysuwają na dół, a nie przesuwasz je w bok, przez co nie mieszczą się wszystkie ;/

Trzeba tez w niektórych przypadkach potwierdzać zezwolenie na uprawnienia.

A tak po za tym too jakby system lepiej działał i jest dużo więcej wolnej pamięci ram ;)

Jaka jest data poziomu zabezpieczeń Android w najnowszym stable? cb17444fcdbc37a7fe40e8e7927624c7.jpg

3 minuty temu, bogusz89 napisał:

Jaka jest data poziomu zabezpieczeń Android w najnowszym stable?

01.11.2016. Odkąd Android 6.0.1 wyszedł to jeszcze ani razu na Global Dev te zabezpieczenia nie były w pełni aktualne, zawsze jest co najmniej miesiąc do tyłu a bywało że i 2-3 miesiące do tyłu.

Edited by Mark1991