Jump to content

Erlo17

Użytkownicy
  • Posts

    128
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Erlo17

  1. Niestety, dostałem aktualizacje do 11.06.** i problem nadal występuje. Chyba Xiaomi sobie z tym nie potrafi poradzić.
  2. Problem leży w kolizji między wifi ,a Bluetooth. Po wyłączeniu bluetooth wifi śmiga aż miło. Problem mają ci, tak jak ja którzy dostali aktualizacje Miui 11.0.2 Podobno ci którzy dostali 11.0.3 nie mają tego problemu.
  3. Też mam problem z prędkością wifi w redmi note 8 pro. Po aktualizacji do Miui 11 prędkość mojego redmi na wifi spadła do 10 do 15 Mb/sek. Aktualizacja OTA do wersji 11.0.2.** podobno z wersją 11.0.3.** działa normalnie. Nie wiem dlaczego jednym zakutualizowało do 11.0.2 a innym do 11.0.3 ? Może przy następnej aktualizacji naprawia problem. A może ktoś wie jak to naprawić ?
  4. Czyli trzeba zmienić router na taki który obsługuje 5 GHz ?
  5. Wiadomo coś kiedy aktualizacja do Androida 10 ?
  6. U mnie wygląda to tak. Mam wifi 300 MB/sek upload na Xiaomi redmi note 8 pro 10 Mb/sek , to jakaś totalna porażka, na starym LG wyciągam do 80 Mb/sek . Myślałem że kupiłem dobry smartfon, kierowałem się opiniami, teraz widzę że to był błąd. W ustawieniach telefonu praktycznie nic się nie da zrobić. Może ktoś wie jak zrobić żeby było ok. ?
  7. Nie wiem, jakoś wolę poczekać na wersję stabilną w dew. zawsze są jakieś błędy, a nie lubię się wkurzać.
  8. Czyli pozostaje czekać aż wyjdzie MIUI 9 wersja stable. Może do końca roku będzie.
  9. To dlaczego ja po wczorajszej aktualizacji OTA nadal mam MIUI 8. 5.7.0, a nie MIUI 9 ? Mam xiaomi redmi note 3 pro.
  10. Wiadomo coś czy i kiedy xiaomi redmi note 3 pro dostanie MIUI 9 i ewentualnie androida 7 ?
  11. U mnie już dzisiaj wszystko wróciło do normy, prędkość między 40 a 50 Mbs.
  12. Ja mam w Play i od piątku też mam taki problem. Dodatkowo często się przełącza z 4G na H, H+, w miejscu w którym zawsze było 4G. Mieszkam 200 metrów od nadajnika.
  13. U mnie wszystko ok, wszystko śmiga aż miło.
  14. Czy aktualizacja do Android 6, kasuje wszystko, wszystkie aplikacje, ustawienia itd. ? Czyli tak jakby ktoś kupił nowy telefon ?
  15. Może mi ktoś wytłumaczyć, dlaczego nowo zakupione smartfony XRN3Pro są sprzedawane z zainstalowanym już Androidem 6, a my nadal czekamy ?
  16. U mnie odblokowywanie działa tak samo szybko jak na na 8.0.1, co do reszty, to były drobne niezauważalne poprawki z tym, że w moim odczuciu bateria trzyma lepiej.
  17. Od dzisiaj Xiaomi oficjalnie w Polsce; http://tvn24bis.pl/tech,80/xiaomi-wchodzi-do-polski,678252.html http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/abc-data-xiaomi-telefony-komorkowe,78,0,2158926.html
  18. Jak na razie o niczym, mam XRN3Pro od Stycznia, śmigam autem po całej Polsce i nigdy nie miałem problemów z internetem LTE. Bywam w różnych wsiach i miastach i zawsze internet jest dostępny, raz mi się zdarzył brak, ale to było w lesie w górach. Internet mam w sieci Play. Tak, że moim zdaniem nie ma się co przejmować brakiem lte 800.
  19. Erlo17

    Android 6

    Da się później bez problemu wrócić na Global Stable i aktualizacje OTA ?
  20. Erlo17

    Ile macie?

    Ja mam od Stycznia, nic się nigdy nie zepsuło, wszystko śmiga jak należy. Używam tylko romów global stable.
  21. Czy koś wie kiedy jest przewidziana publikacja MIUI 8, na androidzie 6 w wersji global stable ?
  22. Mam MIUI 8 piąty dzień i muszę przyznać, że bardzo mi się podoba, co o baterii, po usunięciu z autostartu niepotrzebnych aplikacji, która jakoś dziwnie po aktualizacji same się włączyły, już jest ok. W nocy tak jak na MIUI 7 spadek o 3%, za to w trakcie dnia bateria wytrzymuję nieco dłużej. Jest tylko jeden problem, nie wszystkie motywy działają poprawnie. Niestety ten który miałem na MIUI 7 nie działa ta jak powinien. Mam nadzieje, że w najbliższej aktualizacji zostanie to naprawione. Ogólnie polecam.
  23. Też gdzieś czytałem, że ma być od razu 7,bateria ma trzymać dużo dłużej, ale czy to prawda, to nie wiadomo. Nie wiadomo również jak długo trzeba będzie czekać. Może ktoś coś wie ?
  24. Mam MIUI 8 od trzech dni i jest wszystko dobrze. Jeśli chodzi o baterię, to po pierwszym dniu w nocy spadła o 7%, na MIUI 7 spadało 3%. Zauważyłem że u mnie po aktualizacji kilka aplikacji znalazło się w autostarcie, wyłączyłem zbędne i już jest ok. spadek w nocy około 3% do 4%. W testsch wzrost z 74 tys. do ponad 76 tys.
×
×
  • Create New...